Píšu, píšu citáty

23. července 2009 v 22:15 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
To je tak, sem poslouchala music a při tom sem si vymýšlela citáty o lásce, takže zveřejňuju :). Sou to moje originální © VewunKa :D...

Láska je tak těžká, jak moc milujeme!
Love is so hard thing!
Láska je malá vílá, co létá z květinky na květinku jen proto, aby každé dala kapku štěstí a džbán starostí!

I malému dítěti se může někdo líbit,i malé dítě může mít někoho rádo, i malé dítě dokáže milovat. A i malé dítě dokáže překonat ten smutek a starosti, co láska přináší!
Láska? Milovat? Nevím co to znamená. Starosti a smutek? Pociťuji při každém pohledu na něj. Snad divný jev, snad neznámý děj, nebo snad láska?
Když miluješ, měj oči stále otevřené! Nejhorší totiž je, když tě láska donutí, je zavřít a poté odejde a ty už necítíš jedinou naději na její návrat!
Hudba dokáže rozplakat i rozveselit. Ticho dokáže léčit. Sport dokáže posílit. Ale jediné, co dokáže rozplakat i rozveselit, léčit rány i zasáhnout přímo do těla, posílir i shodit až na dno, je láska!
Nejbezpečnější trezor je tvé srdce. Tak si ho chraň a nedovol do zlomit!
Před vším lze chránit. Před nemocemi, nezdravým jídlem, špatnou známkou, pokutou, nekvalitním zboží. Ale jak lze chránit před nešťastnou láskou?
Love is magic blind fairy, who unsithing people, but she gives them luck!
V některých případech láska hory přenáší. Ale v jiných je přináší!
Láska je jakási symfonie, která vypráví příběh o zrození, chvilkovém štěstí, pádu skoro až na zem, znovuzrození, eufórií a konečným výbuchem!
Láska je jako hráz na řece. Na jaře se otevře a nechává všemu volný průběh. V létě jsou s ní menší problémy, ale stále drží zvednutá. Na podzim hráz chátrá. A v zimě se zavře a vše v řece, jakoby se ztratilo!
Neboj se, až tě potká štěstí, určitě se najde něco, kdo ti ho dokáže vzít!
Až potkáš lásku, tak jí ode mě pozdravuj. A pak jí nakopni do zadku!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama