A zase nehrála !!!

5. srpna 2009 v 21:13 | MaDam.LoPaTiCzKa^^

Ahojky lidi !
Jakpak se wám wede?
Doufám, že dobře. Mě totiž celkem jo.
Twl já zas nehrála...a to sem chtěla! A na co že nehrála? Na klawíííír. No tak snad zítra! mě wždycky trwá než se k tomu rozhoupnu a sednu si k tomu piánu. Ale docela mám jako chuť si něco zahrát ! Akorát plostě...no newim ploč nejdu hrát :D ! Já se byla projít a něco nakoupit, tak sem nebyla doma no. Jinak bych si třeba i zahrála! Tak OK asi zítra :D i když mohla bych eště teďka...no nwm už to nebudu tak rozebírat :D! Tim ještě zaplnim celej blog XD!
Takže jaký další téma? Přidala sme články (dwa) s mejma wlastníma retouchema, kdyžtak ohodnoťte. Nejsem w tom žádnej profík...tak kdyby měl někdo nějakou radu, budu yenom ráda :). Jo a lidičky, v čem wy retushujete?? Já mám jenom Photofilter, takže retushuju v něm, ale zajímalo by mě, co ostatní. V jinym programu sem to nezkoušela, tak kdyžtak napište swuj názor! Popřípadě thanx :).
Líbí se wám tenhle pict? Mě upé děsně jo! Ty barvy na něm a plostě celej ten motiw! Příde mi to takowý jakoby retro. Plostě úúža ;). Kwása pict :). Podle XD.
Kdyby někoho zajímalo co dělám...tak poslouchám music na youtube! Míchám moderno s klasikou XD. No to je radši jedno XD !! Plostě poslouchám music a při tom píšu články. A taky sem byla na interpalu, ae už sem odtamtud odešla (to je stránka...webowky xD)!
Ouwa...já bych si chtěla stáhnout Beauty Pilot :). Je to prej nějakej program na retushowání apod. A widěla sem nějaký ty retushe z toho programu a yako chci Beauty Pilota nóó XD!! Já mám len ten Photofilter, tak by se to celkem šiklo.
Hale...k tomu ''len'' já nejsem slowenka XD!! Jenom se mi líběj nějaký slowenský slowa. Slovenština je podle mě hezká, no plostě skoro jak čeština, ale nějaký slowa sou faktiš good. Třeba len, bo, čučoriedka, l'jubim ťa, dievča apod. Plostě nice slowíčka ;). Nwm no, mně ''sa to páčí'' :). Jóó a nebo se mi líbí ''ako sa voláš?'' to je pěkná wěticzka :). Plostě se mi to lííííbííí XD. Ani nwm ploč to sem píšu, jen tak XD! Tiéž po česku sa howorí pekně! :D Uááá sem praštěná, žhe? Já wim XD. Tak už asi fakt pujdu! Mějte se hezky a papapa.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Přejete si nainstalovat program VYNAŠEČ ODPADKŮ do svého počítače?

Yes!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama