Let's dance ála Step up 2

16. srpna 2009 v 18:26 | MaDam.LoPaTiCzKa^^
Čauky.
Tak už se mám líp :). Co si chci stáhnout tentokrát? Možná ste to poznali z nadpisu... Jo, je to Let's dance Step up 2 :). Samozřejmě bych chtěla *in czech version* ae... No nemůžu si to stáhnout :(. Sice sem našla web, kde bych si to stáhla a mělo by to bejt v češtině. Ale nemáme tolik místa na disku. Takže se musí něco smazat (a toho by musela fakt hodně) a nebo odinstalovat nějakej program (nějakej muj)... Takže nwm no... Nic se mi odinstalovávat nechce :(. Ae tk ten filmík bych si stáhnout chtěla... Uvidí se :).
Momentááálně sem upravovala a zmešovala nový fotenky, co sem si dala z foťáku a z mobilu do PC. A teďka si dávám new music songy do mobilu :). Asi tam dám i něco z Let's dance :D. No spíš víc písniček :D. ÁáááWw! Já se těšim an to, jestli si stáhnu ten filmíííík :). Akorát taky nwm jestli mi pujde přehrát :D. No tak v Media Playeru by to jít mělo ne? Snad jóó :D.
Tak sem si tam dala písničky. A teďka si nahrávám nějaký picty na tapety. Abych měla něco nowýho... Tak - a je to! Obrázky i písničky sou v mobilu. Ještě něco? Asi ne :D. Hihi. Tk mobil bych měla :D. Ještě zmenšit zbytek fotek... A zkusim se juknout, jestli by něco nešlo smáznout... Kdybych měla pak místo na disku, tak bych si šla stáhnout Let's dance...
Čauky...Vaše MaDam.LoPaTiCzKa ****
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Přejete si nainstalovat program VYNAŠEČ ODPADKŮ do svého počítače?

Yes!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama