Přejedu psa!! :D

10. srpna 2009 v 1:04 | MaDam.LoPaTiCzKa^^
Čus lidi.
Tak dneska už je pondělí.
Co sem dělala? No, když sem tu v sobotu a v něděli nebyla, tak vám řeknu, co sem dělala. V sobotu sem šla nejdřív s kámoškou do města dát tam přihlášky. Ale měly zavřeno a tak sme šly s kámoškou ven. Tak sme udělaly hafo photous :) nás to bawilo. Venku byla fakt sranda. A potom večer sme šly s kámoškou do kina na horor Krvavý Valentýn. Bylo to fakt moc good. Hodně sme se bály jít domu, ale byla to sranda :D. Je to dobrej horor :D. V neděli sme jely k babičce (mimochodem-mám photous)... To sem ráno jenom vstala a už sme tam jely :D. Potom sme se navečer vrátily domu a já šla (zase) s kámoškou ven :). Taky byla sranda. Pak sem šla domu. Chvíli sme koukala na telku a potom sem se chtěla jenom rychle kouknut na pc. Ale sem tu až do teďka :D. V pondělí (dneska) mám jít zas do toho města tam dát konečně ty přihlášky a potom ven a pak ještě ven. Ale to se teprve uwidí, jak to bude :).
Nóó, proč ten nadpis? To, jak sme byly včera u tý babičky, tak já měla odvejzt kolečko s trávou. Ale on přede mnou stál babiččin pes. Tak prej jenom:
(a) - Přejedu psa!
(b) - Nevadí!
(a) - Ať mi uhne!
(b) - Už uhybá!
Prostě to bylo dobrý :D. Já bych ho doopravdy nepřejela :D!
Copak dělám teďka? Píšu vám :). Ale podívám se na jedno video na youtube. Strašně se mi líbí ta písnička totiž. Ale newim kde je ke stažení :). To newa. Já si jí někde snad najdu :D. Ale už přestanu psát. Protože plostě končííím. Kdyžtak dneaka, nebo někdy přístě přidám návštěvnost a nějaký články s těma fotkama. Mějte se.
Pa pa páá <3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Přejete si nainstalovat program VYNAŠEČ ODPADKŮ do svého počítače?

Yes!

Komentáře

1 ^NenuSh & KikuSh™ ^NenuSh & KikuSh™ | Web | 10. srpna 2009 v 8:43 | Reagovat

Hh xD

2 em Wey. em Wey. | Web | 10. srpna 2009 v 12:18 | Reagovat

Ahojík. Je mi moc líto, ale (jak to říct) prostě si mě nezaujala tak ajko jiní, čili jsme se prozatím aff nestali. Promiň..Tak třéba můžem vyměnit ikonku. Zatím a snad se nezlobíš, třeba jindy to vyjde!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama