Voják, kterej nemá sirky, je…

18. srpna 2009 v 13:44 | MaDam.LoPaTiCzKa^^
ZDÁÁÁR!
OuwEy...Tak s kámOšema se nejde, že prej jeden z nich nemůže, tak to odpadá nebo cO. No plostě pudu wen jenOm s mou kámoškOu. AlespOň něco :). Takowá informace k Let's dance 2... Už sem udělala místo v PC, ale co je upé na nic?? Že mi to stejnak nejde stáhnout!! Newim proč, prostě máme blbej comp!! ChjóÓóó... No nic... Hae lidi znáte toto? Fakt tHe gOoD :D.
''Voják, kterej nemá sirky, je…''
''Co je?''
''Je bez sirek.''
WeLice dobrá hláška :D. Tk mě napadlo...stáhnu si takový ty songy na mobil jako je třeba ''Helena, právě volá tě, chce s tebou pokecat...'' apod. :D proč sem vybrala zrovinka Helenu? Páč maj dneska swátek. Wšecko nej :). Já sice žádnou osobně neznám, ae to newááá :D. Hale lidi, mám tu pro wás děsně nice pict:

OuwEj...Takowý úúža luxusní pict :). Žeru!! AwWww!! Takowéto pictíky sou nej...upá!! Jo zdrojík je dewiant :D. Určo znáte :). JůůŮůů...Hello Kittynka :). Sem blbá :D. Na co se dneska budu od 8 koukat v TV?? Ještě ani newim co dávaj, takže se uvidí... A možná budu v tu dobu ještě venku, tak to třeba ani nestihnu (jako obwykle) hihi :D! Lidi...já se du koupat. A pak pudu wen. By na mě moe zlatííí (kámoška) měla cinknout, tak abych to wšecičko stihla. Páá páá my aFFs and other people. Bye :). Čauky!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama