Jsou mladí, šikovní, nápadití...jsou to čeští návrháři!

12. září 2009 v 17:52 | ViŁy&ĐyŁi
Fashiondesigners.cz je společným projektem mladých módních návrhářů, kteří studují nebo vystudovali Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze.
  • a Jana Rollová
  • a Jana Rollová
  • a Zdeňka Imreczová
Nejprve však něco málo o sdružení samotném. Cílem projektu je podpora a propagace mladého oděvního návrhářství a designu, což je služba velice záslužná a doufejme, že se investice do projektu vložené vrátí v podobě nových prodejních kolekcí od tvůrců.

Dalším úkolem, který je neméně důležitý, je podpora při realizaci a hlavně odbytu tvorby mladých návrhářů, pomocí zlepšení komunikace s českými návrháři a celým textilním průmyslem. Mohli bychom se tak dočkat vkusných a moderních oděvů i u českých značek, které jsou cenami přístupné běžnému zákazníkovi.
Třetí vytyčený cíl je informační, poradenská a publicistická činnost zaměřená na mladý oděvní design, proto byl vytvořen portál fashiondesigners.cz, kde je možné najít základní informace o návrhářích a je zde také možné shlédnou ukázky jejich prací. Jsou zde k vidění portfolia návrhářů Sistersconspiracy, Jana Rollová, Zuzana Sedmidubská, Zdeňka Imreczeová, Mirka Talavašková a Renáta Pýchová.
Pokud by vás výrobky těchto návrhářů zaujaly, nabízí se možnost si je ihned pořídit, a to pomocí e-shopu, který naleznete na tomto portále. Získáte tak z domova od svého počítače to nejnovější z mladé módní scény.
Zdroj fashiondesigners.cz a salon.cz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Žvýkačky Orbit...

Takové to domácí žvýkání ;D 100% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama