Kosmický botičky

6. září 2009 v 14:07 | ViLynka~DyLinka°
Ciao! Začíná nám novej den :). Teda co to zase kecám, vždyť už je půl druhý :D. No to víte, já vstávala až v 11 :O :D!! Sem snídala, pak sem šla do prádelny pověsit prádlo... A teďka?? Jak jinak, musela sem se kouknout co na mě přichystal náš počítač. Jestli mi někdo napsal na lidé, jestli sou komentáře na blogu, co na spolužácích apod. Plostě počítač?? Taková třetinová závislost :D. Jako nejsem na něm uplně závislá, ae trošinku jo, tak proto ta třetinová závislost :D. Hej, víte jak sem psala, že sem si včera koupila nový botičky (IN LOVE)?? Normálně jako ségra mi řekla, že prej sou jak kosmický :D. Nemůžu z toho :D. Twe trošku mě naštvala, já vim, že to myslela ze srandy... Ale stejnak, prej do vesmíru jako :D. Nejvíc!! Mě se líběj... A to hróóózně moc!! Akorát k nim potřebuju nějakej doplněk... Páč sou fialový, tak třeba fialovou šálu, nebo takovej ten šátek... Nwm jak se to menuje... A nebo čepičkůů, takovou tu pletenou, jak je teďka IN. No nwm, plostě nemyslim tim třeba jenom fialový tričko. Ale třeba i něco, co je vidět navrchu. Třeba fialovou mikinu, nebo plostě nějakej doplněk. Jednoduše a stručně řečeno : chci k tomu něco fialovýho koupit!! Hééh :D. Tak a jaký je další téma?? Nějak mě nic nenapadá. Možná tak, co budete dneska dělat?? Já jako vždy...pudu ven. Ani nemá cenu psát s kym, páč je to zase ONA, moje nejky :D!! No coment :D :) ;)!!!!! Dál... Co dělám teď?? Zrovna sem si dala photky do PC z mobííííLku, akorát songy si tam nechám ty samý. Páč je uplně ae uplně ŽERU!! Takže si je tam nechávám... Jo a když už u mám ty fotky, tak já vám sem dám ty moje botičky ju?? OK.
Samozřejmně, že se zeptám... Líběj?? Mě teda móóc :)!! A ještě něco napíšu. Chci si udělat seznam oblečení atd. Někam si to napíšu a chtěla bych jet do Prahy si to koupit, ae fakt jako ten seznam mít napsanej a sehnat co nejvíc věcí, páč já si vždycky řeknu, co bych si chtěla koupit... A pak přijedu domu s jednou věcí ze seznamu :D. Takže toto bych chtěla udělat. Akorát nevim jak jet, buď sama, nebo s mamkou (ae nwm jetsli by se mnou jela), nebo nejlíp s kámoškou (ale to nepude, páč ona plostě nemůže :-// chjo)!! Takže, newim newim. Ani nemám naplánovanej den... Ae kdžytak (nejlíp) by to bylo příští sobotu. Ale co já vim jestli to vyjde, žHe?? Tak lidi, já už letim. Akorát se převlíknu a pofrčim ven. Jóó a ještě něco. Jak mám ty fotky v compu, tak sem už někdy (konečně) dám plostě moje ''NEW'' fotky. Je jich celkem ''hodně'' no, né móóc, ale pár jich je :D. Tak já už fakt běžim, jinak nestíhám :D. Au revoir bobani! Pa pa.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Přejete si nainstalovat program VYNAŠEČ ODPADKŮ do svého počítače?

Yes!

Komentáře

1 Water Queen Water Queen | 7. září 2009 v 18:13 | Reagovat

Děkujiii :D ty máš taky hezký botičky,ale já na ty kotníčkový moc nejsem,ale tyhle se mi fakt líbí ;) Jinak my se sestřenkou sme měli co dělat abysme se nezačali smát jako praštěný :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama