Teletabíís

9. září 2009 v 16:52 | asi 100% ViLy~DyLi
Čááo bobcíí! Dneska je ale pěkně. Fakt moc pěkně. A ona musí bejt ta hnusná school :-// lepší by bylo, kdyby byly ještě prázdky. Třeba ještě pár let navíc :D. I když, má to taky svý mouchy.
Copáák děláte? Doufám, že se nenudíte! To by totiž bylo špatně. Kdyžtak jděte ven (pokud můžete nebo nemáte nějakou práci atd.) páč je ještě moc hezky, tak aby ste si za chvíli nestěžovali, že je zim a sníh a zmrzlý chodníky a že ste měli jít ven když bylo krásně .
Moc pěknej oddělovač co? No mě se líbí jako nejvícz :D. A tyhle pixelky sou taky mocky nice. Nóó ale co vám napsat? Tak moe kamíí šla dneska ke kadeřnici tak se těšim, až jí uvidim, jak vypadá :D :). Páč furt nevěděla jak se chce nechat ostříhat atd. A že prej nejspíš si nechá o něco zkrátit vlásky a sestříhat ! Tak já jí ještě neviděla, tak nevim...jak to dopaldo :D! Ale myslim že moc hezky!! No hele...Co takhle vyměnit tyhle pixelky za nějaký jiný?? Né že by se mi nelíbily , ale dám sem etě nějaký jinačííí na ukázku... OK? Ok!
No, co vám napsat ... Teďka pro změnu takowej mix pixelek :D. Krásný sou taky <3 <3. Téma mě nenapdaá :D. Jsem vám sem hodila pár fotek... No pár :D... Spíš trošku víc... Sem na nich já a někde i ta moe kamííí . Dala bych si tento moučníček :D. Týýjo...teďka sem narazila na pár úžasně sladkých obrázků :) :).
Jééje to bych si dala hnedka :D.


No mňam! Už se mi sbíhaj sliny... Co vám? Řekla bych že taky :D.
Tak yvsvětlení názvu tohoto článku... pročpak zrovinka teletabíís?? Nepochopíte :D. Sem si ''hrála'' jednou venku na teletabíís. Sem měla takovej účes... Jako cute to bylo :D. Včera?? Sem byla venku...ae jako to sem si nehrála na teletabíís:D. Sem byla venku nejdřív s jednim človííčkem a pak s druhym ;D :). Dál už radši ham_sick.gif image by mirek_adamek NO COMMENT ham_smile.gif image by mirek_adamek! Ale nejky to bylo ham_wink.gif image by mirek_adamek! Hihi ham_toungue.gif image by mirek_adamek! A copak ste dělali vy? Nemyslim jenom včera...ale třeba i dneska . A co děláte teď? Já se chystám...že asi pudu ven. Páč tady je teda nuda :D ...
Tk pa pa. Pozdravuju všeckýý smileys... Au revoir! Čůsky vespolek! Ahojíí bobaníí <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Když budeš hlasovat v anketě, tak se před tebou objeví malá žabička, ty jí políbíš a z ní se stane krásný princ...

CLICK! << Dělala sem si srandu :D!

Komentáře

1 balluss balluss | Web | 9. září 2009 v 19:09 | Reagovat

jo je mi 11

2 balluss balluss | Web | 10. září 2009 v 12:55 | Reagovat

jasne teletabííííííís no a taky bych si dala sladkosti pixelky úžasné no trochu se nudim ale neva já to zaženu hej jjo jednou se mi kámoška ostříhala o prázdkách pak přišla do školy já takej výbuch smíchu ale ale jako vypadá v tom goood:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama