Vidím vilu, velký bazén...

16. září 2009 v 15:35 | ViŁy&ĐyŁi
Salut!
Copak na dnešek chystáte? Něco zajímavýho, nebo jako obvykle? Já se chystám mučit, psát úkoly, hrát na klavír :*** a kdyžtak potom koukat na telku nebo jít na compík. Pokud budu moct. Ale do toho učení mučení se mi fakt vůbec nechce!! No ale co se dá dělat :((. Holt to nějak přežiju. Snad :D.
Pro ty, co už maj na škole druhej jazyk, jakej to je? Já mám tenhle rok nowě
francouzštinu. Zatim je to v pohodě. No umim abecedu, počítat do deseti, pár slovíček, akcenty, časovat slovesa, nějaký zkratky, pár větiček atd. Moc toho ještě neni :D. Ale aspoň něco :). Ještě něco vymyslim... No jednou sem někde viděla takowej pohle do budoucnousti. Jako vtipný a hustý... Prostě sem to musim napsat... ''Widim wilu, veLkej bAzÉn, kráSnýhO muŽe, LuxUsní aUto... A wiDim seBe, jAk na to zÍráM šKwírOu w pLotĚ!!'' Mazec nejvíc jako....xD Možná že to někdo už znáte. Ale jako je to nářez :D! Si zkusim najít víc takovejch vtipnej ''citátů''... Kdyby někdo věděl, kde najít, tak mi pls písněte :). Budu vděčná a ráda ;).


Papa všichni! Zase přiště! Těší se na vás vaše ViŁýý~ĐyŁíí <3<3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Když budeš hlasovat v anketě, tak se před tebou objeví malá žabička, ty jí políbíš a z ní se stane krásný princ...

CLICK! << Dělala sem si srandu :D!

Komentáře

1 _ShE•.. _ShE•.. | Web | 16. září 2009 v 16:28 | Reagovat

no jo .. Něco končí a něco jinýho zas začíná ... Užij si to tady [[: A měj se moc hezky =* M.Tě kočko <3 Dyť .. Kdybys něco chtěla vědět .. Můžu ti to napsat i mimo blog na icku, ne? =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama