Leden 2010

Woaláá :)

30. ledna 2010 v 9:53 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
Lidičky x**
Od včerejška sem uplně nehorázně mimo a moc moc šťastná..
Třeba by Vás zajímalo..PROČ?! thdiamond-1.gif image by Salisko
Takže...byla sem v Prááglu :) To samo o sobě ještě nic nedokazuje, ale koupila sem si vestičku, šátek, tričko a mikču thredheart.gif image by Salisko. A co hlavně? Furt tomu nevěřim, ale je to tak, bylo mi dovoleno koupit si Ten mobil. A tak? Tak ho mám!!! :)
Sem fakt moc moc ráda :).. Byl levnější než u nás .. Koupila sem si ho z vlastních.. Mě to ale vůbec nevadí.. Naopak cm5_blush.gif image by Salisko.. Já sem prostě ráda, že ho mám.. Olaláá :)!! A k němu mám dokoupenou i paměťovku.. Ještě sme ho nezapínala, na to teprve chystám :)..2eulb4i.gif image by Lowinka
Včera sem si dala v KFC nějaké Mexican Menu .. Byly tam dvě mini bagetky.. Jedna Mexican a druhá Caesar :D 17.gif image by Salisko k tomu coca-cola.. A ještě hranolky x**!!
Když sme byly doma, tak sme eště zašly do Lidlu.. Tak sem si koupila muffiny (už připravený).. Mňam :).. Jedny celý čokoládový a ty druhý světlý s kouskama čokolády ..LOVE IT xD! :kawaii: A ééště sem si koupila mrkvovej drink..Miluju :) Mňáám.. superman
Pak sem byla chvilku doma. Potom sem pádila sem za kámoškou. Sme byly venku a koupily si energy-drinky :D.. Mňamíí :D A pak hup..šup..na disko danceee :) Supéér.. Potom ještě chvilinu venku a pak sem už zašla domu.. :) Už ani moc nebyla zima - mi přišlo :D!
Jééje super den :)
Dneska mám jít ven.. Takže určitě půůjdu.. Copak vy? Dneska zase plesko :D.. bee Se těšim, ale tréma též je :D.. Wow..dlouhej článek ne? :D
Jetě sem nesnídala, tak si pujdu něco dát (pokud něco vůbec máme :D).. Kdyžtak dobrou chuť :D!
Mějte se moc moc krásně.. Pa pa pa

Photos ~ She is not normal :D

30. ledna 2010 v 9:34 | Written by CroCodile™ |  PhoTozZz
Luxusní vestička..ovšem tu si nekoupila :D..

Photos ~ My °NEW° THINGS :)

30. ledna 2010 v 9:29 | Written by CroCodile™ |  PhoTozZz
Byl v Práglu na nákupech..Olalááá :)..

Koupila si šáteček - C&A za 200,-
Vestičku - Zara za 500,-

Photos ~ MAD GIRL

30. ledna 2010 v 9:23 | Written by CroCodile™ |  PhoTozZz
Hrála si...

From another world...

27. ledna 2010 v 21:36 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe

...Tak jsem dospěla k jednomu názoru...
...Ať jsem jaká jsem, ať jsou lidi okolo mě jací jsou, je to tak...
...Někdo může sám sebe změnit, když chce...
...Jiný se měnit nechce...
...Je to na každém z nás a každý z nás má svůj vlastní maličký svět...
...Teď si nemyslím, že bych byla nějak ošklivá, snad ne :)...
...Neříkám, že jsem kráska světa, neříkám to o nikom a o ničem. Nikdo není dokonalý a nikdo není přesným opakem tohoto výrazu...
...Vyjadřuju jen svůj názor o tom, že na každém je mnoho a mnoho věcí úžasných. A ti, kteří si to o sobě nemyslí, to ve skutečnosti jen nevidí, ale pravda je, že opravdu každý v sobě něco má. A to něco z něj dělá tu jedinečnost a originalitu...
...Proč to vlastně píšu? Neptejte se...
...Přepadla mě jakási nálada na psaní toho, třeba to někomu pomůže v tom, uvědomit si, že na světě není sám, že je tu spoustu lidí a spoustu z nich má třeba takové problémy jako on, že nemá cenu se trápit, ať je to pro cokoliv. Opravdu nemá...
...Article from another world by CroCoĐiŁe...

SWEAT or SWEET

27. ledna 2010 v 16:39 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe

~ Je těžké dívat se na někoho krásného, milého, plného talentu a charakteru.
~ A pak se kouknout do zrcadla a říct si, proč taky nejsem taková. Proč nejsem krásná, milá, hodná, odvážná, úžasná, proč?
~ Chtěla bych mít dlouhé vlasy, teď je mám tak po ramena, ale chtěla ybch je mít delší, chtěla bych mít vlasy jako taylor Momsen. Chtěla bych být hubená jako ona. Chtěla bych mít tak krásný obličej jako ona. Proč taková nejsem? Proč si nepříjdu pěkná? Proč nemají mé vlasy objem? Proč mám zvláštní nos? Proč mám takový obličej? Proč mám takové zuby, úasta, oči? Slušely by mi vůbec dlouhé vlasy tak 6 cm pod ramena? Vypadla bych v tom dobře? A jak vůbec teď vypadám? Sluší mi to? Jsem ošklivá? Jaká vlastně jsem?
~ Napadají mě spousty a spousty otázek. Odpoví mi na ně někdo...?

[promiňte za tento melancholický článek...btw na té fotce nejsem já]

Návštěvnost od 14.12.2009 do 24.1.2010

27. ledna 2010 v 16:04 | Written by CroCodile™ |  návštěvnost
První týden: 65
Druhý týden: 62
Třetí týden: 63
Čtvrtý týden: 49
Pátý týden: 24
Šestý týden: 41

Celem za šest týdnů: 304

Tak návštěvka nic moc, ale na to, že sem se tu ukázala na jednou za 14 dní :D..

Tomu se řiká...CrAzZzy°°

26. ledna 2010 v 17:50 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
Hey everyone :)..
Dneska celkově pohodovej den, o něčem radši nemluvit, ale jinak sem vcelku spokojená, což vy? :D Jako vidíte tenhle pict? Chtěla bych ty laky, ta žůžová je hustá :D a modrá též uplně super :)! Nejwíííc... Yeááá :D..
...Twe já chci jet v pátek do Prahy!! Potřebuju koupit šaty.. A i když na te ples asi nejdu, páč máme někde něco...Tak je chci na koncerty apod. No plostě stejnak, co ybch v pátek, když mám volno, dělala.. Tak můžu zajet do Práááglu, že?:)...Woaláá :D!! Dneska eště nemám uplně wolno :D... Tak si chci taky trošku máknout tady na tom webu :D!! New layout vidíte? :) Plostě *cute* podlě mě :)! Jako tady máte foto mobííílka, co bduu možná možničkááá mít :) x**!!
Samsung S5230 Star
Je to malej pict, ale aspoň něco... x** Twéé chcíííí!!! Jen 3 litry, pro mě vybavenost best**!! A prostě... Co víc dodat...jenom už stačí přemluvit, koupit a mít :D!!
Brouci, už poběžim ju? :)...Mějte se kráááásně x**..Pa pa pa <3

Layout ~ In the sky :)

26. ledna 2010 v 17:24 | Written by CroCodile™ |  graphic
...K tomu snad vážně nen co dodat... Jednoduchost, styl, pohoda, krása... Né že bych nějak uměla vytvářet layouty, ale podlě mě je tenhle povedený :)!

Design - Lovely Muffin

26. ledna 2010 v 17:22 | Written by CroCodile™ |  graphic
YEÁÁÁ... Tak tady zase platí to, že v JEDNODUCHOSTI SPOČÍVÁ KRÁSA :)!! Kdyby něco, tak muffinky sem pekla sama :).. Fotka taky cwaknutá mou samotnou :D.. A úprava fotky? Taktéž já :D!! Design - nejde pochybovat - odě mě :D!

Layout ~ Big Board

26. ledna 2010 v 17:20 | Written by CroCodile™ |  graphic
Tak tady vysloveně JENDODUCHOST nehraje hlavní roli :D!! Vlastně skoro vůbec :D!! Záhalví je dost nahustěný, ale mně se líbí :).. Je to takovej napůl scene styl a přitom zajímavej a barevnej a to podle mě vytváří dobrou atmosféru a pěknou náladu ;)!

Layout ~ Abstraction

26. ledna 2010 v 17:18 | Written by CroCodile™ |  graphic
Co dodat? Pict pro představu tady je :)..
Možná jenom dodám, že mi trval cca 15 minut :D!

Layout

26. ledna 2010 v 17:17 | Written by CroCodile™

Mám pro Wás zase něco New

26. ledna 2010 v 17:09 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
Zdááár beybe!! :D
Mám pro Vás zAse nwoej dezz... Tak co, chcete, abych ho nastavila? xD

Woní to Tu nowOtou xD xD

25. ledna 2010 v 21:22 | Written by CroCodile™
Hey :D!!
Twe si musíte wšimnout tý nowoty :D!! Uplně předělaný menu z postranního sloupečku na pouhý libovolně volitelný horní box...ve kterém máte úvodní textík :D a k tomu menu a darlings <= to sou affíci :D!! Jako i dezz změněnej :).. dneska už dwakrát :D!!
Líbí?? :) :D Jako doufám, že jp... Fotka v záhlavku je moje!! Only My!! Jako já to pekla, já to vyfotila, já to upravila ;)..Takže!! :D
Též máte v pátek prázdniny?? :D.. Sice jenom na jeden den, ale aspoň něco, že.. xD Já bych v pátek tak ráááda jela do Prahy :D.. To víte, potřebuju společenský šatičky.. A vždycky se nějaký to oblečení koupit potřebuje že.. xD Tak já naposledy byla na nákupech v Praze 29.12. minulýho roku xD!! To je skoro měsíc.. No tak proč nejet znovu..že :)!!
Ááá..už sem psala o tom mobilu.. Sakra, možná ho budu mít... :) Sem šťastná.. Ola lááá :D.. A hlavně pratěná, to vždycky, jako fakt nejvíc :D.. Yeááá :D!! Fakt se moc moc raduju..chápete, prostě možná budu mít Samsung S5230 Star :)..Wohoo :)... La la láá :D!
Bych už měla běžet..bo se tady zcwoknu ne? xD xD..Papapa :)

~ menu box ~

25. ledna 2010 v 20:57 | By CroCoĐiŁ€ ™

Ahoj lidi :). Právě se nacházíte v uličce ''Crocodile Avenue''. Je to tu plné módy & jejích textů.


Hope Dies Last ~ Hope For Haiti Now

25. ledna 2010 v 18:52 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
Zdaréc mazéc ;D
Ako sa máte? How's life? :D Čopak děláte? :D
Já mám nějakou dobrou náladu! :).. A důvod??! Twe asi si budu moct koupi ten mobil :) :) :)!!
Sem z toho uponě vedle jak ta jedle :D!
Uplně sem se mamky dneska ptala a nakoenc mi řekla, že si ten mobil za svý rachy možná můžu koupit :).. Tak sem šťastná jak blecha :D. A přitom uplně šílená jako vždy :D!
Tak proto °°HOPE dies LAST°° :)... Jo v sobotu sem s ekoukala na ten koncert a celkově na tu dobročinnou akci °°Hope for haiti NOW°° a poslouhcala sem ty příběhy, vážně těch lidí a hlavně dětí a všech, co někoho ztratili, lituju!! :( :( :(
_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*"]
Tyjo lidi, jakto, že někdy nejsem tak odvážná jak bych normálně chtěla? Asi mě touhle otázkou nechápete.. Tak abych to trochu přiblížila.. Např. Když se mi strašně líbí nějaký džíny, ale sou třeba napůl roztrhaný (to je jakože stylový) a maj na sobě různý ozdoby, tak bych si je třeba ráda koupila, ale protože vim, že se je budu stydět nosit, tak si je nekoupim. Proč to takhle u mě je? Proč si něco vyberu a pak i když se mi to strašně líbí ze trochu stydim?! Je to vůbec normální? :O :D :) Nikomu se nevede všechno tak, jak by chtěl... :)

To je ále tejden :)

23. ledna 2010 v 18:43 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
°° Čáuwéc °°
No to je mi ale tejden :D. V pátek ples, dneska ples, wáu včera sem to snad ani nepokazila :). A dneska trochu trémuše jako včera, ale jinak v pohodě, těšim se :). Hlavně abych si vzala tu sukni a né jak včera :D. To je jedno. Stejně...o co go :D!
Jako vidíte, že mám novej layout? :D Copak na něj řikáte? :) Trval mi cca čtvrt hodiny, takže pohodička :D :)! Mám teď nově i volitelnej dolní box :).
Včera klavír pohodička :o)! Dneska sme měli návštěvu. Teď se docela nudim, ale za chvíli pudu ;). Příští tejden bych v pátek ráda jela do Prahy, myslim na shopping. Hlavně kvůli šatům, jinak samozřejmě taky :). Akorát to vůbec nemám nějak dohodnutý, prostě nic :D.
Twe já s tim furt otravuju. No nic. Jenom znova kvůli tomu mobilu. Prostě chápete, je jenom za 3 litry!! Yeáá...já bych toh chtěla :D! Radši abych už běžela, jinak se tu zas moc rozkecám :D.
Krásnej víkend a mějte se. Papa <3

Někdy je to tak, jinak zase tak :)

19. ledna 2010 v 19:57 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
...Někdy si říkám PROČ??! a slzy smutku mi stékají po tvářích...
...Jindy si říkám COŽE??! a pláču při tom štěstím...
...Jednou jsem štěstím bez sebe, jindy nemůžu zastavit slzy...
...Mohla bych o tom psát knihy... to je hloupost...
...Časy se mění... A to každým okamžikem...


AHÓÓÓJ papoušci :o)
Tak co, jak de žiwot? U mě je to na přeskáčku (viz. text xD)... Ale více méňe to jde :)!
O skůůůl nemluvim :D! Diskotance pohoda :)! Klavír taktéž :)! Kámoši v pohodě :)! Doma to ujde :)! Blog teda nějak moc nerozvíjim, ale nejhorší to neni :)! Prostě Okáá :)!
Co to melu? Néé sem v pohodě jako obvykle ;o)..
Jenom by mě zajímalo, proč někdy věci nemohou být tak, jak bych chtěla :D :o)..
Dóóbře, tak co jinak, jak jdou vaše blogy? :)
Založila sem si profil na deváči xD xD.. :) Pohoda :)..
Btw. nakonec => znova bych se zeptala => nemáte někdo mobil Samsung S52350 Star? Já jen že bych ho chtěla a tal by mě zajímalo, jakej na to máte názor :)..
Jinak už jdu..papapa :)... Zdraví vaše CroCoĐiŁ€€€

Blick, cwack, oou, yeah, wrrr, bleysk, rawrr..

17. ledna 2010 v 19:01 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
Hi guys ...
Tak tenhle víkend se zdá že mám čas, co?
No moc moc toho času neni, ale pravda je, že teď tady sem, tak co řešit :D !


Co budu dělat v tomhle týdnu? Tak když neberu běžný věci jako school, play piano, etc. Tak bych si v pondělí, nebo kdykoliv chtěla koupit těsto na pizzu a udělat si šunkovou pizzu (už sem si dělala minulej tejden pizzu s tuňákem..mňam ).. Dál musim koupit dáreček :)
něco vyberu :)! Pak nepravý conversky, tj. napodobeniny conversek od ťamanů xD . Páč mám mít nějaký plátěnky na výstupko a mám jenom zelený, který se mi k tomu nehoděj, tak potřebuju žlutý, ale nevim jestli v tomhle ročním období je budou mít ;). Ve čtvrtek nejspíš tancování :) ! Pak v pátek poběžim na klavír, na disko a na výstupko :) . Pak vííííkend :) vualáá xD... V neděli bude zase tancování..

To sem se ale vypovídala :D ! To by už mohlo stačit. Tak krásnej zbytek víkendu, krásnej new týden, hódně krásných dnů a okamžiků přeju :) . Zdraví Vaše
**CroCoĐiŁe°°