Únor 2010

My Own Outfits

28. února 2010 v 23:52 | CrocoĐile™ |  OutFity
Zašla jsem na polyvore už párkrát a zkoušela jsem si vlastní outfity. Nevím, jtesli bych všechny z nich nosila, kdybych je měla, ale rozhodně se mi líbí. A i když je každý outfit odlišný stylem nebo barvami, tak mi všechny přijdou zajímavý a pěkný :)..

Rychlovlak :D

28. února 2010 v 15:15 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Čauký :)
Tak ani bych to sama neřekla, že už je ''tolik'' hodin :D!
Napíšu tenhle článek a jdu dočíst kníhu, napísat všechno co mám a připravovat se, pak snad budu mít čas :), tak bych šla něco koupit do Penny no a potom doufám, že budu hrát :). No a co dneska dávaj v TV? Na co se budu koukat? Ještě nevíím, možná na novu, možná na primu, ale pak chci určitě kouknout na Řekni, kdo tě zabil :).
Dobře, mějte se, papá :).

D.e.s.i.g.n ~ R.e.t.r.o. S.t.e.p. N.o.2.3

28. února 2010 v 15:08 | CrocoĐile™ |  graphic
23. design na blogu :)
Ani nevim, jak mě napadl ten název (Retro Step No.23) ale to číslo označuje kolikátej je to dess, to je asi jasný :D.. Obrázek je z deváče, je luxusní :). Pozadí sem si stáhla kdesi už dávno :D. Je to jednoduchý, moc hezky barevný, talový napůl bláznivý :D :)..

Design - What?

28. února 2010 v 15:04 | CrocoĐile™ |  graphic
Jednoduchej, krásně barevnej design :)..

~ she ~

28. února 2010 v 15:00 | CrocoĐile™
Blond slečna, která si tady říká Crocodile, ale vlastně se jmenuje Veronika. Její tak nějak 14 let, ale jsou chvíle, kdy se nechová na svůj věk :D. Ráda se směje, někdy opravdu hodně, takže je možné, že jí uvidíte v záchvatu smíchu, kdy se skoro válí po zemi. Ráda nakupuje. Kdybyste jí potkali v nějakym obchoďáku, jak se s rukama plnýma oblečení prodírá ke kabinkám, nedivte se, je prostě taková :D. Když už do té kabinky dorazí a a zkusí si nějaký ten modýlek, asi nezapomene vytáhnou mobílek a blejskne se :). Je prostě praštěná :). Ráda sportuje, baví jí jezdit na kole, bruslit, hrát míčový hry a další sporty. Hodně ráda tancuje. K tanci patří hudba a hudba je taková její ''jedna část''. Hraje na klavír, často vytahuje svojí mp3, pouští si na mobilu hudební přehrávač, nebo prostě sedí u pc a pouští si svoje oblíbený songy :).

Nick, name ~ Verča, Veronika, Verů, Crocodile..
Her character ~ praštěná, občas hodná nebo naopak :D, snad i milá, vtipná, veselá, optimistická, sangvinička, možná namyšlená, pohodová, přátelská, společenská, ráda se bavící, aktivní, originální, bláznivá, možná dilina :D, jednoduše svá :)
She loves ~ music, dance, friends, family, people, fun, good films, horrors, cinema, food & drink, taking photos, shopping, fashion, GG, travelling, magazines, countries, spring, summer, autumn, winter, pc, sports, games, graphic, trips etc. <3
She hates ~ spiders, bad people, sad mood..

Ok, tak už o ní něco víte :) papá

Change it >> ALL?

28. února 2010 v 12:45 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Tak sem si řekla >> změnu...potřebuje to tu změnu...
I když né tak velkou, spíš malou...
Ta změna by se týkala úpravy menu (trochu více přehlednější) áá také nového designu, protože tento mám už...no nevim jak dlouho :D ale určitě celej únor :)!
Táák jo...já zkusim něco NEW vymyslet a trošku upravit to menu :).
Zatím papá :)

Navstevnost (15.2. 2010 - 21.2. 2010)

28. února 2010 v 12:24 | CrocoĐile™ |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 14
Utery: 17
Streda: 22
Ctvrtek: 19
Patek: 11
Sobota: 27
Nedele: 19

Celkem: 129
I když to není moc...děkuju :)

Že by?! :D

28. února 2010 v 12:21 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Dobré poledne lidičky :D
Viděli jste to? Návštěvnost se už už pomalinku blíží k celkovým 3ooo :)!!
Co kdybysme to dneska dotáhly až na ty 3 litry? :)
Bych byla móóc ráda :)..Ale to by sem dneska muselo zajít cca přes 70 lidí... :O
Tak nevím nevím..každopádně bych byla ráda, kdyby to dneska ta 3 byla :)!
(za chvíli napíšu zase :D)...Papa!

The Fame

27. února 2010 v 23:13 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Tááákže :D..
Sme byly v kině na Fame :). Podlě mě => pěkný filmeček :).. Podle kámošky prý => blbost a nuda :D, ale HSM se jí líbí :D! Nic proti HSM :D.. Ale muj názor je, že Fame má nějakej děj, má příběh, kterej je sice jednoduchej a zdánlivě ''obyčejnej'' ale zároveň je pěknej a je tam hezká hudba a tanec a tak celkově.. Prostě mě se Fame líbí :).


Jináááč zítra toho mám dost...nehledě na to, že mám dance :)... Tak se budu zabejvat school. Tááákže nudááá :D!!
Jéje už mě bolí očka :D.. Není divu, po tom, co jsem dnešek dopoledne proseděla u Simíků, pak byla chvíli venku a pak koukala v kině :D. A teď zase tady :D.
Krásnou nedělůůů přejůůů :). Pa :)

Photos ~ Someone ~ Arkady

27. února 2010 v 22:23 | CrocoĐile™ |  PhoTozZz
Crocodile, jak se zdá, si trošku zablbla :)..

Pixie & Brad

27. února 2010 v 16:27 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahoj tučňáčci :)
Jééje to jsou zase oslovení :D že? :D
No nic.. Předem sorky, že dneska nestihnu kouknout na komentáře, snad večer nebo zítra se k vám kouknu. Ale nevím no...
Včéra to kino bylo suprový, bály sme se strašně :D:D!! Ještě že cestou domu sme nehorázně blby a tak sem se večér už nebála ;).


Teďka sem si snad po roce zahrála Simíky :).
Sem si vytvořila takovej příběh o rodině Lottových :D...
''Pixie Lott s Bradem Pittem byli manželé. Měli 3 děti, teenagera Jamese Blunta jeho stejně starou sestru Lady Gaga, a malé batole Duffy. Nastěhovali se na prázdnou parcelu v městě Podivíně, kde si nahrabali hodně peněz a postavili si krásný dům, který jim byl ale k ničemu. A tak se celá rodinka Lottových přestěhovala do jiného krásného domu, kde se zabydleli. Po čase z malinké Duffy vyrostlo hravé dětsko jak má být. Zanedlouho na to Pixie porodila holčičku Beyonce. Byla krásné malé děťátko. Vše šlo krásně, ovšem jednoho dne se to zvrtlo. Niko neví jak se to vlastně stalo. Ale každý člen rodiny byl zazděn v samotné místnosti bez jídla, bez pití. Tedy kromě Brada Pitta, který vyvázl. Ovšem Brad zemřel žalem. A po něm postupně umírali i ostatní lenové rodiny. Dům už byl skoro prázdný, však zůstala malá Duffy s ještě menší Beyonce, které sociální služba odvezla do sirotčince. Konec.''
Docela fajn. Ne? :D
Tyjo u toho si čtu povinou literku :O://...
Půjdu ještě teďka ven :). Večér máme jít zas do kina, na Fame (taneční film). Tak se těšííím, aspoň to nebude děsivej horror, jak včéra :D.
Mějte se nádherně :). Pa :*)

Mister Cinema

26. února 2010 v 17:55 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Čau bobani <3
Copak ste včéra a dnéska dělali?
Začnu včerejškem - byla jsem v Práglu. Jeli sme autem a pak sem byla od 10 do 13 na Arkádách, lezla sem po obchodech, zkoušela si hadříky v kabinkách, fotila se jak blbečéék a koupila sem si černý rifle a tmavý tílko s nápisem I Love Bershka :). Pak sem jela metrem a autobusem za babičkou a vařila sem a též sem si spapala svuj hamburger s hranolkama a kečupem (ta holka u Mekáče mi tam zapomněla přibalit Colu). A v 6 sme byli doma :).
Pak sem šla ještě ven s kámoškou :). Docela sme vyly na Měsíc :D.


A dnéska? Sem se koupala. Pak sem vyrazila s kámoškou do města :). Sem si koupila takovej průhlednej lesk (bezbarvej) s vitamínem a s vůní růže :). Pak sme si koupily pendreky :D a pití a v Bille sem si vzala takový letáky k móři :D. Tak sme na to s kámoškou čučely a koukaly sme, kam bysme jely :D. A préj že pojedeme na tábor do New Yorku :D.
Jó a já sem prej Lady Beranice a kámoška je Lady Bachyně :D!
Od půl osmý začíná kino (Paranormal Activiti) takže tam s kámoškou jdeme :).
Tenhle týden jdu už podruhý do kina :D. A možná půjdu ještě tuhle sobotu :D.
Mám ze včéra nějaký fotky, tak to sem možná přidám :). Ale teďka nemám moc času. Za 45 minut máme totiž jít :D. I když to bude zase pozdějc :D.
Tak se tu mějte koťata :D. Papapa... Zdraví Lady Beranice (ála Crocodile)

WeSC a nebo Skullcandy

24. února 2010 v 18:51 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Znovu ahoj zlaťáci :)..
Tak dneska píšu cca 3. článek xD.. Což je na mě poměrně dost xD!
Tyjo víte co nesnášim? Když o sobě lidi, který jsou od přírody krásný, řikaj jak sou hnusný a jak jim to nesluší!! Nechápu to a nevim proč to řikaj! :O xD
Byla sem na chvíli venku, byla docela nuda, ale to páč mě kámoška furt fotila (přitom sme se fotily už včera celou dobu)... A mě to vadilo, páč sem na každý fotce vypadala jako blb*c!! A ona si myslela snad že mám blbou náladu, páč včéra sem se fotila v poho a dneska ne, ale bylo to proto, že dneska mě to prostě už nebavilo, bylo to stejný jak včera, byla sem stejně oblečená, tak na co mít dalších 30 stejných fotek...? Nevadí xDxD!
Lidi neni tu někdo, kdo by zítra celý den neměl co dělat a nechtěl by se sejít v Práglu? :) Myslím kohokoliv, ráda se skámošim :) a seznámim :)!

Pink pinkie xD

24. února 2010 v 15:27 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Zdravím broučci :)
Tak sem už u toho zubáka na rovnátka byla :). Pohodička :).
Cestou domu sme se zastavily v Rossmanu a tak mám new korektor a luxusně žůžovej tmavě pink lak na nehty :*) xD :)...
No a v jedný výloze se mi mociny líbily takový ty ''letecký'' sluneční brýle (značkový, se žlutýma obroučkama) a stály všechny ty brejličky jen 150, tak sme tam zašly, sem se rozhododvala, tak mám teda nový sunglasses (ty ''letecký'') s růžovejma obroučkama :).
Cestou sem si ještě v Bille zakoupila nějakej aloe drink, teda nic extra no neni, ale jde to :). Teďka čekám na mamču, naláknu si nehtíky (tim novym xD) a poběžim ven :).
Pod článek vám ještě něco hodim :). Papa x*

Along The Streets

24. února 2010 v 10:56 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Zdravím všechny papučáky x)
Co bych vám tak napsala..?
Jednou věcí je to, že jsem už doplnila všechny affíky :)!


Konečně mi trochu funguje deváč.. Objevila sem zase jednoho človíčka na deváči, co má uplně luxusní fotky a jejich zpracování x* :).. A hledala jsem obrázek s Paříží, tak tady je :)!


Na chvilinku se kouknu na fb a pak půjdu :). Nechce se mi tu vysedávat :).
Tak si dnešek užijte pusáci :)! Papa

P.S.: Nechce se někomu zítra (tj. ve čtvrtek) se mnou v Práglu koukat na hadříky? :)

Avatar

23. února 2010 v 23:25 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Čau zlata x*
Pls nezlobte se na mě... xD!!
Naposledy sem se ukázala v neděli... Jéje to je ale doba xD..
Né jako lidi já nemám čas a popravdě teď o prázdkách ani extra chuť na to sem chodit a vypisovat články... Opravdu se nezlobte... Však mám naplněný program :)!
Sobota byla dobrá, s kámoškou vneku, na pizze.
Neděla byla extrémě ulítlá, s kámoškou venku, sme jedly housky a pak (ani nevim co nás to napadlo) sme v jednom paneláku jezdily výtahem sem a tam a pak sme ''tancovaly'' na starý písničky od Elvise apod :)... Byla vážně sranda! :)
V pondělí sme byli ve městě, znovu na pizze a byla prostě zábava, byly sme v knihovně a v půjčovně DVD, kde sem se dozvěděla, že si žádný CD ani DVD pučit němůžu x( xD! My tam byly snad 2 hodiny a nakonec nic jako xD!
Dneska byl ulítlej den... Asi ve tři sem šla ven s kámoškou, dneska sem si poprvý snad po 2 měsících vzala jiné boty nežli sněhule (takže ,,botasky'')... Sme zas ''tancovaly'', ''trochu'' se fotily, blby, házely ve sněhu v mikinách na koš xD s basketbalovym míčem xD... Pak sem šla snad na 15 minut ke kámošce a potom sem rychle pádila domu. To ste mě měli vidět, já neměla klíče a měla sem být do půl hoďky ve městě, šly sme do kina, já neměla prachy... Tak sem byla uplně zblblá, nakonec sem vystopovala mamku a dala mi peníze a já běžela na nádro za kámoškama xD.. Ještě sme si sedly do cukrárny a já si dala jakousi Dětskou Pina Coladu xD... Pak sme šly do kina na Avatara :)! Je to podlě mě pěknej film... Neřekla bych vysloveně ''úžasnej'' , ale pěknej je! A hlavně zpracování, hudba a grafika jsou úžasný.. A jsou tam momenty, kdy se vám skoro ''zastaví'' dech xD x). No sme si to užily s holkama :). Pak sem v tý tmě a zimě bežela celá ustrašená domu xD..

Zítra pádim k zubaři a pak asi ven :).
Ve čtvrtek jedu možná (možná!!) s mamkou do Prahy, teda jakože možná budu v nějakym obchoďáku sama koukat na hadříky. Nechtěl by se někdo sejít a koukat se mnou?!x( xD

rYy☼sT]aRr•3•" alt="star-hay.blog.cz»th[€]rYy☼sT]aRr•3•"]

A víte co mě tak strašně štve? Nefakčí mi deváč!! x// x((
Jen kliknu na dvě věci a vypne se to. Tak teď schánim picty někde na blogách místo na deváči. Chjo chjóó :(...
A jak tak koukám, tak vůbec nevim jak udělám narozeninovou oslavu (která bude teda až na dlouho xD, jestli bude xDxD). A co je ještě lepší? Můj seznam věcí k narozkám se jaksi rozšiřuje. Máme tu teda foťák, sluchátka, letenka do Francie (xDxD!!) a teď i kdyžtak nové sluneční brýle (páč používám jen jedny) ale na ty je do léta času dost, o ty mi tak nejde. Ale tay bych docela ráda kulmu a oblečení, to se xD!

rYy☼sT]aRr•3•" alt="star-hay.blog.cz»th[€]rYy☼sT]aRr•3•"]

Jak už jsem psala - nestíhám.
Všechny affiliatka prostě furt nemám zapsaný (nezlobte se pls!!) a na komenty teď nemám čas odpovídat x((. Soráč...
I teď už je vcelku pozdě a radši půjdu, protože sem tu jen na chvíli.
Obdivuju všechny, co to dočetly až sem :)...
Snad se ozvu ve středu. Pa x*

Crip Crop

21. února 2010 v 12:18 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Zdravím lásenky :).
Dneska mám normálně disko, protože se to nebere jako prázdniny, ale jen jako víkend :).
Včera jsem byla venku, koupila sem si nějakej časopis Style (celkem pěknej) a měla sem pizzu :D.
Dneska, rsp. teďka hledám na netu nejrůznější blbosti. Teda hlavně okukuju foťáky a sluchátka (a další a další věci, který by se mi šikly k narozkám :D)!!
Dneska si chci ještě dodat affíky, které jsem si zatím nezapsala :).
No ale teďka se půjdu kouknout na GG. Pak na ty disko. Potom půjdu možná ven :).
Víte co? Už půjdu :D. Papa x**

Spring Summer

20. února 2010 v 10:08 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
Ahoj zlata :)


Konečně! Yeah :D.. Prázdniny.. No dost, že už sou :D!
Zdá se mi to, nebo mi fakt nějak blbne deváč? No snad to pak bude Oká :).
Co mám dneska v plánu.. Takže v nejbližší chvíli bych měla shromáždit sešity a začít kopírovat :D. Pak bych si nejspíš umyla vlasy, docela bych si nalakovala nehty :D a pak už snad volno, teda doufám, že dneska pro mě neni nějaká extra práce, páč bych chtěla jít ven, když sou ty prázdky :). Tak proč sedět na prrr*deli :D :D Znáte to :D. Yeah :D
Sem dneska ještě nesnídala :D. Jenom sem měla jakýsi jogurtovo ovocný drink :).
Možná bych mohla zkusit dát fotky do compu, ale nevim jestli půjde nebo jestli se to zase zasekne a nebude z toho nic :D...
V pondělí bych si docela došla do půjčovny a pučila si nějaký DVD :).
Sice nevim jaký, ale což, to nevadí :D!
Hele tak si to tu užijte. Papa **

S w e e t

18. února 2010 v 18:15 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
Ani celá celičká armáda TĚCH, kteří mluví, nezmůže TOHO, který jedná :)


Čauky sluníčka :)
Dneska je téda den :D. Ve škole sem měla službu, psali sme z fyziky :O, byla sem zkoušená z dějáku :o(, spolužák nám na chemii supoval profesora :D áá mnoho dalšího :).
Zítra (konečně :D) poslední den před jarňákama. Uff :D. Pak akorát klavír, disko... A hurá na mini prázdniny :D! Nebo spíš teprv na víkend :D a pak prázdky :D.
Sem si normálně tak poslouchala písničky a najednou někdo zazvoní, twe já tam du a nějakej chlap prej na kotel. Tak sem mu šla otevřít, ale vůbec sem nevěděla co mám jako dělat :D. Tak sem v tom sklepě stála asi půl hodiny a pak řekl, že už to je opravený nebo co :D. Takže konečně z tý zimy pryč :D. No já vůbec nevěděla o co tam jako go :D.
Teďka teda brouzdám po netu (hlavně po deváči) a tahle fotka mě uchvátila, dokonalost :D.
Lidi já chci foťák! :) Strášně moc chci k narozkám foťák :). Canon EOS 500 nejlíp :).
No helepůjdu okoknout blogy :). Papa^^

D o l l

17. února 2010 v 16:47 | Written by CroCodile™ |  ChAnGe
Dno pracovní morálky - člověk nedělá nic a také ho to nebaví.


Čágo Bello :D
Taky si myslíte, že to je uplně luxusní pict? Nejste samy :D..
Ta obloha je dokonalá :).. A super boty, kytara, celej wohoz :D..
Musim něco ofotit. Pak půjdu na povinnosti :D. A pak čeká klavír :).
Koukala sem chvíli na olympiádu - na krasobruslení - někdo má opravdu krásné sestavy :).
se těšim na prázdky - aspoň chvíli volno. Yeah :D
Nevim co dál říct. Obnovila jsem články s návštěvností za poslední 3 týdny :D.
Teda s tou návštěvkou spokojená nejsem, ale aspoň něco :).
Mějte se jako vždy <3 Pa