~ she ~

28. února 2010 v 15:00 | CrocoĐile™
Blond slečna, která si tady říká Crocodile, ale vlastně se jmenuje Veronika. Její tak nějak 14 let, ale jsou chvíle, kdy se nechová na svůj věk :D. Ráda se směje, někdy opravdu hodně, takže je možné, že jí uvidíte v záchvatu smíchu, kdy se skoro válí po zemi. Ráda nakupuje. Kdybyste jí potkali v nějakym obchoďáku, jak se s rukama plnýma oblečení prodírá ke kabinkám, nedivte se, je prostě taková :D. Když už do té kabinky dorazí a a zkusí si nějaký ten modýlek, asi nezapomene vytáhnou mobílek a blejskne se :). Je prostě praštěná :). Ráda sportuje, baví jí jezdit na kole, bruslit, hrát míčový hry a další sporty. Hodně ráda tancuje. K tanci patří hudba a hudba je taková její ''jedna část''. Hraje na klavír, často vytahuje svojí mp3, pouští si na mobilu hudební přehrávač, nebo prostě sedí u pc a pouští si svoje oblíbený songy :).

Nick, name ~ Verča, Veronika, Verů, Crocodile..
Her character ~ praštěná, občas hodná nebo naopak :D, snad i milá, vtipná, veselá, optimistická, sangvinička, možná namyšlená, pohodová, přátelská, společenská, ráda se bavící, aktivní, originální, bláznivá, možná dilina :D, jednoduše svá :)
She loves ~ music, dance, friends, family, people, fun, good films, horrors, cinema, food & drink, taking photos, shopping, fashion, GG, travelling, magazines, countries, spring, summer, autumn, winter, pc, sports, games, graphic, trips etc. <3
She hates ~ spiders, bad people, sad mood..

Ok, tak už o ní něco víte :) papá
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 _MoN(n.y)Qa_ _MoN(n.y)Qa_ | Web | 28. února 2010 v 15:07 | Reagovat

zajimavy tez pri zachvatu lezim na zemi a biju se hlavou o zem:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama