Březen 2010

Surprise? Yeah!

30. března 2010 v 15:30 | CrocoĐile™
Ahoj vakoveverky ^^
Překvapení? Ano, jsem tu =*! :) A jsem ráda, že nakonec ten comp máme :).
Prostě a jednoduše, zatím mi snad comp neodvezou :) ;).
Ale i přesto se ukazuju až dneska.. Tyhle 3 dny před velikonočníma prázdkama máme strašně narváno. Jojo :(. Včéra sme psali z chemie a matiky, dneska z bižu a zkoušel mě ze zemáku, zítra frájina.. Ale potom konečně (aspoň na chvíli :D) to zasloužené volno!! ^^*
Dnešek kromě učení ve škole apod. ušel :D sranda byla, hlavně o občance, kdy sme s kámoškou vymýšlely zvířata jako vakotetřev, vakotchoř, vakokomár apod. :D Nás prostě ten 'vak' strašně bere :D:D tak co s tim :D:D..
Závislák na music sem to ale :D! Už mám všechny stáhlý songy oposlouchaný, tak nutně potřebuju najít nový :D. Takže teď poslouchám, je třeba se trochu odreagovat :).


Těšiim se na prázdniny.. Oh Holiday, My lovely Holiday :D.. Help me, because I am so crazy, sometimes, of course :)..
Ovocný salát < jablko, banán, kiwi, pomeranč < mňam xP..
Já ještě chvíli popřemejšlim a pak uvidim :D..
Bye, your Veru Crocodile ^^*

Here's your cake :D

27. března 2010 v 17:04 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahoj koláčci :D
Včéra? Ste měli vidět :D. Ráno s lidma na návštěvě ve školce :D!! Pak badminton (sem tam běžela twe :D). Škola (do not comment xP)..pak domu, klavír..domu.. A pak, že jdu na disko.. No a teďka tam přídu a prej že to neni, prostě, tak se vracim :D. Twe a dneska sem se dozvěděla, že nakonec přijel, ale pozdě.. Prostě nevadí :D:D..
Dnéska? 15 kiláků za 3 hodiny => já a dvě kámošky pochod za povidlovym koláčem :D ;) prostě fakt něco :D. Upé mě bolej nožky, ale což, za to to stálo :).
Za chvíli jdu ven :)..
Áá zítra mi odvezou tu mojí malou milou hnusnou super PC bedínku :( na ,,opravu'' chjóó.. Celej týden bez compu, bez netu, bez blogu? Aww! :O
Příští týden skůla no comment, ale prázdky.. Jéé :)..
Tak se tu mějte krásně :). Pápá ^^*

Nobody told it

24. března 2010 v 20:07 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Hi dears ^^
Dneska bylo taky pěkně :).
Sme ve schůle o hudebce měli ve dvou skupinkách vymyslet romantické drama na hudbu z doby romantismu :). Naše skupinka si mě vybrala za hlavní romantickou aktérku :D a dva kámoše za další hlavní..no a pak hráli i ostatní :).. Prostě abych ten příběh celý shrnula => dívka je nešťastně zamilovaná do obyčejného kluka a on do ní, ale ta dívka si má vzít boháče, kterého nemiluje. Jednou je spolu boháč nachytá, dívce vynadá, pak to řekne své zlomyslné matce. V den svatby, když se dívka připravuje, si nechá zavolat svou sestru, které dá do ruky jed, aby ho přimíchala jejímu manželovi do pití, ona tak učiní. Ale matka boháče na poslední chvíli skleničky vymění. Pak dochází na svatební přípitek a nic netušící dívka se po napití shroutí na zem a umírá. Všichni se kolem seběhnou a jeden ze svatebčanů oznámí, že je dívka mrtvá. Když to uslyší její chudý chlapec, dopije její otrávenou sklenici pití a umře též.
No není to romantika jak vyšitá :) :)?!
Sem včéra byla venku, fajnové ;). Sem si vzala ty new starší brejličky :).
A jako fakt => do NOt eat :)!!


Se pudu ještě rychle domučit :D:D!
Áá..pak už bych mohla stihnout Tv :).
Ale řeknu vám, že poslední dobou nestíhám nebo co prostě. Mám několik věcí, školu, úkoly, dance, různý akce, dokupovat věci do skůl, jet nakupovat, GG, klavírek, nehamat (teda jenom zdravě), cvičení, chodit ven, blog a další věci. Snad abych si všehcno psala, páč jinak na něco zapomínám, nebo nestíhám blog, nebo nevim co kdy apod. :D:D Neřešit :)..
Když už byla řeč o nákupech, znovu položím otázku => neměl by někdo zájem jet se střelenou holčinou někdy (o víkendu nebo o prázdkáh, nebo kdy) do Práglu? :):)
Musim běžet, pápá :). Vaše neustále zasněná Veru Crocodilová ^^*

Excuse me...I'm crazy

23. března 2010 v 15:46 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Hello dears ^^*
Jůů krásný den, že? Svítí slunce, je vcelku teplo, neprší, prostě krása :).
Dneska mi p.p. pochválil sešit :D že prý by se podle něj mohla vytisknout učebnice a tak :D. O občance sme měli ,,volno'' páč sme neměli sešity a docela sme se s p.p. zasmály, když viděla, jak mě 2x za hodinu dvě holky ,,škrtí'' :D:D.
Excuse me :D
..Prostě jdu ven ;). Sem si dneska vzala nové botičky, šátek a vezmu si brýle (všechny ty věcičky mám už tak 2 měsíce, ale čekala sem, než je poprvé vytáhnu) ^^*
Sorry, ale komentáře nestihnu všechny přečíst a odepsat zpátky.. xO
..Vlastně sem se ukázala po docela ,,dlouhý'' době, co? Hehe.


Áá rozhodla sem se => nebudu hamat :)!!
Neměl by někdo zájem, se mnou někdy jet shoppingovat do Práglu? :):*
Jo lidi, včéra sem se zaposlouchala do krásný písničky.. Lullaby, lullaby... Óó strášně se mi líbí :). Je pomalá, ale prostě nevim, zbožňuju :D ;D.
Už raději půjdu, zdraví vaše Pipinka Kontrabas Veru Crocodilová ^^*

Wow. Wow. Meow.

20. března 2010 v 17:32 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
↑ Haf. Haf. Mňáu. ↑ :D

Znovu ahojky zlata ^^*
Trochu se nudim..
A tak se snažim tu nudu převálcovat počítačem :D.
Zase mi blbne deváč, předtím mi blbnul face, za chvíli bude blbnout všechno ne? ;D
No nic..půjdu..pá ^^*

Mňááu ^^*

20. března 2010 v 11:13 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahój zlata ^^*
Dneska je celkem pěkně :). To je fajnové.
Sem se vykoupala, přistříhla si patku :D, hamala :D, kopčila, koukala do PC ;).
Včéra sem byla venkůů :). Laláá :)
Dneska bych šla taky ven, nebo bruslit? No nevim :D


Celkem bych příští tejdén potřebovala do Práglu. Teda potřebuju novóu mikinů ;), dyžták nový džínsy (nebo rifle, to je fuk :D), jarní bundičků.. No prostě bych tam ráda jela, ale nemám s kym :'(. Chjóó..

What's this,um?

18. března 2010 v 20:21 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Zdravím broučíni ^^*
Áách mám nového smajlíka, ste si všimli že? ^^*
Ůů dneska sme měli klokana (jako snad všicí :D). Á jinak nic zajímavého. Akorát, že se dneska konečně udělalo hezky, ale je to nějak najednou oteplený :D. No co, nevadí :D ;).
Jůů co teďka dávaj? Umm, teda nevim, jestli se budu na něco koukat...umm, ale asi jo :D. Jenom nevíím na co :). Prostě to se uvidí..
Zítra bruslení, schůl, piano, dance a to bude všecko :) ^^*
~ Love is magic fairy, who blinded people, but she gives them luck. ~
Wrr. Muj vlastní citát, do NOT copy, right? Oká :).
Ták víte có? Já pádim. Nevim, jestli se tu zítra ukážu a jestli něco přidám. Ále je to možné :D. Každopádně můžete zase přijít :). Pá ^^*

Navstevnost (8.3. 2010 - 14.3. 2010)

18. března 2010 v 14:48 | CrocoĐile™ |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (8.3. 2010 - 14.3. 2010) je:
Pondeli: 13
Utery: 10
Streda: 5
Ctvrtek: 12
Patek: 8
Sobota: 10
Nedele: 14

Celkem: 72

Navstevnost (1.3. 2010 - 7.3. 2010)

18. března 2010 v 14:48 | CrocoĐile™ |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (1.3. 2010 - 7.3. 2010) je:
Pondeli: 8
Utery: 10
Streda: 19
Ctvrtek: 13
Patek: 7
Sobota: 25
Nedele: 18

Celkem: 100

Navstevnost (22.2. 2010 - 28.2. 2010)

18. března 2010 v 14:47 | CrocoĐile™ |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (22.2. 2010 - 28.2. 2010) je:
Pondeli: 9
Utery: 12
Streda: 24
Ctvrtek: 16
Patek: 14
Sobota: 10
Nedele: 25

Celkem: 110

Karel Gott a nová éra

17. března 2010 v 16:02 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Karel Gott... Když zaslechnu toto jméno, hned se mi vybaví snad nejslavnější český zpěvák s božským hlasem, jak se říká, který stojí na obrovském pódiu držíc svých přes 30 Zlatých Slavíků a okolo pod pódiem skandují stovky jeho fanynek, převážně starších žen :)...
Není pochyb o tom, jak skvělý má Karel Gott hlas, nebo jak slavné jsou písničky v jeho podání :). Karel Gott posunul českou populárí hudbu o několik kroků dopředu :). Jistě se jeho hudba nedá srovnávat s tou dnešní popovou, metalovou, hip-hopovou a nebo r'n'b hudbou, ale i přes to náš ,,božský Kája'' stále u svých fanoušků boduje :)...
Dnešní teenageři ale Karla Gotta mezi svými nejoblíbenějšími interprety asi nechovají, proč? Je to jednoduché, moderní hudba, a to i česká, postupuje stále dál a dál a je tu spousta nových výborných zpěváků, zpěvaček i skupin :)...
Jedním takovým českým zpěvákem, který by se možná ke Karlu Gottovi dal přirovnat, je finalista a výherce první Československé Superstar Martin Chodúr. Někdo ho má rád, někdo ne, někdo nad ním ohrnuje nos, někdo ho miluje. Martin je podle mého mladý muž s velkým talentem. Nejen, že umí krásně zpívat, má úžasný hlas a dokáže hudbu procítit, on umí hrát dokonce na několik hudebních nástrojů nástorů. Ačkoliv se to zdá každému jinak, já jsem si Martina, hlavně díky té soutěži, nesmírně oblíbila, tedy zaujal mě jeho hlas :).
A proč zrovna Martin? Četla jsem, že Martin s Karlem Gottem mají oba talent a krásně zpívají, Martin zvládá Karlovy písně, dokonce Martina nazývají prý takovým ,,novodobým Karlem Gottem'' :). Každý ať si na to udělá svůj názor :). A kdo by chtěl, může ho i napsat :)...

Oh, Birthday day, in love.

15. března 2010 v 17:26 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Broučínci ahój =*
Ani mně to tak nepříjde, ale dneska mám narozký, ou jéé :).
Jůů. Už mi popřálo několik lidiček :). Ze škůly, domá, kámoší a další :).
Sem dostala zatím od kamarádky dáreček (už v sobotů). Ááá no co..víc nevim :D!
Teprv dostanů :).


Jééje toto letí. Snad zítra dodám looky, návštěvnost a napíšu nějakej článek :D:D! Páč já prostě teďka moc nestíhám. Vždycky chci něco napsat a pak na to zapomenů, nebo se mi nechcé a nebo se to vypne, prostě vždycky něcó :D.
Uvidí se nů :).
Čekám na těstovinový salátek, yum yum ^^.
Až dodělám věci do skůly, klavír a prostě všecinó, tak se buďto budu jukat na TéVé a nebo na GéGé :D. Zlata, mějte se moc pěkně! Zdraví CrocoĐiŁe °

Own Outfit X_x

14. března 2010 v 11:57 | CrocoĐile™ |  OutFity
Sem si zas trochu ''hrála'' na polyvore :)!

Cůkróšká

13. března 2010 v 16:00 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahoj zlata =**
Komentáře pročtu až za chvííli :).
Oůů. V pondělí mám narozky >> JUPÍÍÍ << :) ále stejnak vim, že ty své ''vysněné'' dárky nedostanu, tákže co :D ale nevadí :)
Prosté sem od dopoledne až do odpoledne :D byla s kámoškou v cukrošcé, v Takku, Kaufu a Bille..jó a též pro pizzu :D. To bylo móóc supér a srandá :). Jenom, sem si koupila čtvrtku pizzy, venku si jí položim na tom papírovym tácku na nějákou tabuli (abych si mohla uklidit věci) a začně dost foukat vítr, no á co se nestane, ta pizza mi spadla :D:D! Sem byla naštvaná trochu, ale tak se někdy stane nó ;).
Sme si v sukrárně daly jahodovej koktéjl :). V Takku si něco zkusily :D.
Koupila sem si zase časák :D:D.
Nůů prostě teďka jsem doma :). Asi se kouknu, co je v tom časáku ;) a též kouknu na GéGé :D. Závislák? Nó nevíím jestli sém :D. Nevadí ;D!


Jůů já půjdu, trošku nudá, tákže odreáčko GéGéčkem? :D:D Jó!
Nerozumíte? To nevadí :D:D!! Prostě nejsem normální :D:D.. Ajááj! Toť vše! Mějte kráásný den, ju? Oká, takže jasný :D ;). Pápá

Going Out

11. března 2010 v 16:22 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Zdravím moji milí :D:D
Dneska ve skůle jako obvykle. Teď sem dokoukla jeden díl.
A zanedlouho jdu vén :).


Jůů to je úžasné photo :* z defááče :D:D.
přídu domů, tak se půjdu asi učit-mučit :D...pák klavír a pak snad nějaký díl :D.
Jo a určo budu koukat na TV :).
Zítra až od půl desáté ;D jůůwa :D.
Mějte se zlata moje :* Pápá

Decore**

9. března 2010 v 14:51 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
^^ Zdravím muffínci ^^
Jaký pak jste měli den? :) Já docela fajnový ;).
Poslední hoďka odpadlá. Áá celkově to ušlo :D prezentace o medvídkách :D. No nííc :D!
Při cestě jsem si skočila koupit ELLE :* :* Tak se na ten časáček za chvíli juknu :).
Zatím co sem to tak rychle prolistovala, tak se mi zdá pěknej :) <3.
Snad dneska stihnu zase nějakej díl GG :). Kdyžtak se na to juknu místo TV :D.

Mějte se parááádně :). Pápá

° Lofelý °

8. března 2010 v 17:54 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
nálada Oká |Imma Be|citrón :D|thtongue-1.gif image by Saliskolofelýýý :D:*

Ahoj koťata :)
Zdá se vám, že sem mimo? Jak jinak :D. Né prostě jako vždycky :D.
Včéra jsem se dívala snad na minimálně šest dílů GG :* Dneska se chci juknout aspoň na ten jeden :) Juwááá :)! Též sem včéra zkoušela moje prvé looklety, možná že je sem někdy hodim :D :). Jééje <3
Dneska to vcelku ušlo :D.
Nóó víte co? Hodim vám sem luxusný pict...ou šladoušký :D.
Ááá jdu! :D Papá


Glamour :)

7. března 2010 v 11:27 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahojíí :)
Dneska se ještě rozmýšlim, jak to udělám s tou oslavou a už sem se asi rozmyslela, stejně na ní mám asi tak týden, takže trošku ''nestíhám'' :D. Ale to nevadí.Prostě jsem se rozhodla, že pozvu asi do cukrárny nebo tk někam jenom některý holky ze třídy (asi 3 :D) den po school. A asi příští sobotu bych šla (asi :D) s jednou kámoškou do cukrošky (též, nebo někam jinám) a pak by mohla třebas k nám.. Totiž kdybych chtěla pozvat někam všechny lidi, tak bych to musla rozdělit do skupin (páč se všichni neznaj) a bylo by to divný. Tak to prostě udělám takto :).
Mě tak napadlo, že bych sem napsala moje NEJ filmy (max. 10 nej) a pak byste mohli napsat i vy do komentů, jaký máte nejraději :).. Tak začnu ;)!
Moulin Rouge (romatika, hudba, tanec, krása)..
Titanic (snad znáte)..
Harry Potter (hlavně dřívější díly)..
Padesátkrát a stále poprvé (láska, romantika, zábava)..
Dirty dancing (jak 1 tak i 2, prostě krásný film o tanci a lásce)..
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Tak to jsou asi pro mě ty NEJ-nejlepší filmy :)!
Jsou samozřejmě stovky dalších, které se mi strašně líbí, třeba jako Avatar, Let's dance, Pravá Blondýnka, nejrůznější horory a další..ale tyhle jsou prostě úžasný :).
U těch filmů se mi líbí příběhy, hudba, u některých tanec, napětí, smutek, radost, překážky, věci ze života, krása, nenávist, láska... <3
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Víte có? Já už asi půjdu. Jó a jestli budete chtít, tak napiště nějakej svůj oblíbenej film :) nebo jich napište klidně víc :). Papá :).. XOXO CrocodiŁe°


Moulin Rouge

6. března 2010 v 23:07 | CrocoĐile™
Koukala sem se na film Moulin Rouge.
překrásný příběh, trochu mi připomíná Titanic, ale je odlišný. Divadlo, krása, talent, bohatství, hudba, tanec, sláva, a hlavně láska! Úžasně natočený film. Naprosto dokonalý příběh, šíleně smutný konec, příběh o tvrzení ''divadlo především'' a ''to nejkrásnější, co můžeš mít, je milovat a láskou být milován''. Moulin Rouge mě vážně dostal :).
Šíleně romatnický film, který je přesně ''podle mého gusta''.
Zdá se to moc? Ale né :).
Opravdu se mi strašně zalíbil a usadil se mezi mé NEJ-nej-nej-oblíbenější :)!
Je to jen a jen můj názor, ale stojím si za ním, Moulin je dokonalý film :)!


I gonna be happy, thank ya :)

6. března 2010 v 13:42 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahoj zlata :)
Koukám na Toplist a potěšili ste mě :)... Ách, konečně přes 3ooo :)! Thank ya :)..
Včéra byla náročný den.
Hned ráno bruslení na zimáku se třídou, sem myslela, že si snad vylomím oba kotníky (špatně sem si asi zavázala brusle nebo co).
Po škole hraní a hraní a pak klavír :). Docela to bylo Oká :).
A ještě pak koupit pití a zase na diskotance (po prázdkách), bylo to fajnové ;).
Večer vcelku unavená, tak sem akorát chvíli koukala na Slunce, seno.. A pak sem šla do hajan :D (to je ale slovo :D)..
Jakej byl včéra muj jídelníček? Když to shrnu tak sem měla 1 banán, necelou Margot, malý rizoto, 1 makovku, jo a ještě 1 malou bagetku :D!
Jak sem kdysi říkala, že budu ''hubnout'' (=> lépe řečeno, že nebudu jíst po nocích, že nebudu tolik sladkého a tučného jídla a budu víc sportovat) tak to jsem začala ''dodržovat'' až nedávno (to je před týdnem, možná dvěma :D) ale stejně to s tím jídlem nedodržuju úplně. Přecejen při ''dietách'' se má jíst pořádně, jen jíst zdravě a sportovat, což tak nějak dodržuju :).
Konééc o tomto tématu :D.
Jdu obědvat, později půjdu ven, potom se uvidí, možná ještě přídu :).
Papá