Duben 2010

Handbag with Betty Boop

26. dubna 2010 v 18:46 | CrocoĐile™ |  Something
Zaujala mě! :)Ty věci :)

26. dubna 2010 v 18:38 | CrocoĐile™ |  PhoTozZz
Fotky mého new oblečení :)..
ddddddddddddddddddddddddddddd

Ulítlé nakupování

24. dubna 2010 v 17:48 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Zdravím ˘x˘
Podle nadpisu .. co jsem asi tak dneska mohla dělat? :D
Óó jistě, nákupy v Práglíku =).
Potřebovala sem zase po nějaký době nakouknout do přecpaných regálů plných luxusního oblečení, super drahých botiček, kosmetiky, kabelek, doplňků a všeho možného.. ^^*
A tak jsem vyjela .. sama :D.
Nejdřív sem se metrem doplížila na Arkády a protože mi to pak nestačilo, sjela sem ještě na Chodov a pak už sem si to pádila domu :D s rukama plnýma tašek .. ^^*
(Včéra sem si byla pro tu novou bundičku, už jí přivezli.. )
Takže mé nové oblečení ??
  • Bunda (ta objednaná) - růžová, Alpine Pro
  • Mikina - černá s Mickey Mousem, Bershka
  • Pásek - hnědý, Calliope
  • Tričko - modré, New Yorker
  • Tričko - růžové, Pull & Bear
  • Svetřík - šedý, New Yorker
  • Světřík - zelený, New Yorker
  • Sukně - džínová, Pull & Bear
  • Boty - barevné, tenisky
A za tu cestou sem si dala super mrkvovej džus .. Mňám :) .. A Mc.Crispy Chicken Wrap Menu :D:D.. Docela náročná cesta :).
Yeáh, objednám si takovou luxusní kabelku s Betty Boop =).
Mějte se, pápá ^^*

LuxusnOst

22. dubna 2010 v 20:44 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Zdrafíím
Áá, dneska? Luxusnost s velkym L..
Nejdřív skůl - do not comment :D. Po skůl do Alpine Pro - ááh mám objednanou bundičku =) . Takovou žůžo-šedou :D. Takže uvidim jaké to bude x*..
Potom sme koupily kytičky, jely sme domu :). Sem jela s kámoškou.
Pak sme hnedka vyrizaly ven - do Penny po džusíky xD. A pak že pudem na námko.
Tak na námku něco hrálo, sme se šly kouknout - byla tam taková ,,předvolební kampaň ODS'' nebo jak to nazvat . A zpívala tam Terezka Kerndlová, tak sme si od ní nechaly podpis =). Celou tu akci uváděla Daniela Šinkorová (herečka).  Pak zpívat Petr Vondráček :))) sme rychle šly domu, abych vzala mobil. Ale když sme přišly, tak už zpívala znovu Terka a Péťu jsme nestihly ani na podpisy, ale nevadí :). Tak jsme se potom ještě nechaly vyfotit  s Terkou :). Jako další hrál Těžkej Pokondr, sme se tam potkaly ještě s dalšíma kámoškama, sme chvíli kecaly, smály se :D. No pak sem si došla pro cukrovou vatu zdarma :D . Sme měly taky balónky :). A vzala jsem si takovej extra náramek :D. Byla sranda velká =). Sem se pak ještě rychle vyfotila s jedním členem Těžkýho Pokondra s Romanem Odráčkem :) . Pak sem si zašla koupit ledovou tříšť - mňam. Kámoška si koupila bondónky. Pak sme šly do Billy, sme si koupila houstičky xD a časák :). No a sme šly domu.. A kamí napadlo, že se nadechneme těch héliovejch balónků :D:D. Sem to zkusila a tim šmoulím  hlasem ,,Ahoj. Mám ráda Ferrari. Lucka je trpaslík.'' a uplnej smíích :D:D a kámoška ,,Ahoj. Já jsem Lucka šmoulík.'' :D:D. Sme nemohly ze sebe :D:D. Pak sme běžely domu, bylo celkem dost hodin :)..
A teď? Teďka vám píšu, mám tu hamů a už pudu :D.
Tak tu mátě zase po sto letech článek :). Mějte se zlata. Pápá

Just long time

20. dubna 2010 v 14:41 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahůj shy-1.gif picture by sadistic_vamp
Strášně dlouho jsem nenapsala, pořádně nečetla komentáře, nechodila k affs, prostě a jednoduše nebyla na blogu aktivní. gasp.gif image by Salisko
A chtěla bych to změnit. laugh-2.gif image by Salisko
Otázkou je jak, protože.. Přemýšlela jsem o založení nového blogu. Blogu o jiných věcech, s jiným tématem, s méně ,,denními'' články apod.  Zároveň ale nechci mít dva blogy. A nechci to tu celé překopávat.  Ale ani nechci tenhle blog zrušit.
Takže nevím jak to udělám. Pořádně si to rozmyslím. Ale nečekejte komentáře (jen v určitých případech) a nečekejte nové příspěvky. Nebudu tzv. pozastavovat, to bych už rovnou nemusela chodit vůbec, takže, říkejme tomu třeba ,,neaktivita''.
Uvidíme se.. Pa superman

Go and Fly

11. dubna 2010 v 16:24 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahoj papoušci ^^

Nezlobte se, že k vám nechodím. 18n.gif(131 b) Brzo to snad napravim, ale nevim, poslední dobou (tj. pár dní) mě blog nějak šíleně nebere, nemám potřebu psát ty články, co jsem dělala, proč sem skoro nechodím, proč vám nenapíšu. Ale i přesto teďka zveřejňuju článek ;).

No nic, tak víkend docela normální.. Proč se rozepisovat.. Akorát, určitě jste šlyseli o té polské tragédii, je to vážně hrozný :( lituju jich. :(

<< Blick. Cwak. Bzz. >> 18n.gif(131 b)

Jsem šílená.

Co mě na PC baví, to je deváč, fashion 18n.gif(131 b) a takové okoukávání všeho možného, ale do článků se mi nějak nechce 18n.gif(131 b) . Uvidím, jak to bude dál. Nekončím! To ne :). Jenom neočekávejte přívaly nadšených článků nebo komentářů (i když možná zajdu).

Letím. Papa 18n.gif(131 b)

Fast text :D

7. dubna 2010 v 17:15 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Napsáno v úterý ↓↓

Ahoj, ahoj :)
Dny ubíhají jako voda, poslední článek napsaný před týdnem.
Tak abych všechno shrnula do kratšího textu : středa byla docela pohodovej den, čtvrtek sem si užila (nejdřív jsme byly s Gábi na nákupech - a tak mám nové džíny a tričko) poté jsem šla s kámoškou ven (na garáže :D - hodně nás seřvala jedna ženská), pátek byl dobrej, takovej sportovní den (vyjely sme si s kámoškou na kole a za celej den sme projeli pár vesnic, nakonec sme to spočítaly na 20km :)), tak nás potom docela bolely nohy. Sobota byla nejdřív pohoda den, pak sem se pěkně naštvala a díky tomu jsem promarnila polovinu dne (to je fuk, nebudu to vypisovat :)) až nakonec jsem šla zase ven s kámoškou, nakonec sme si šly sednou na hřiště a blby sme :D. V neděli jsem šla znovu ven, zašly jsme znovu na garáže :D a taky jsme šly do Billy a co se nám stalo, no prostě, už dlouhodobě tam na nás vždycky čumí jeden nejmenovaný a naposledy na nás koukal zase, když už jsme stály u poklady, tak si stoupnul pár kroků dopředu od pokladen a koukal na nás, když jsme vycházely, tak sme se otočily a on koukal na nás a když už jsme byly z Billy venku, tak vyšel za náma, docela sme se bály, protože na nás ukázal ať jdem k němu, pak nám dál asi 5ti minutovou přednášku o tom, jestli jsme něco nevzaly a bla bla bla.. My samozřejmě nic nevzaly.. No prostě, příště na něj nebudu čumět i když on jo, kašlu na něj xP. A nakonec pondělí, Velikonoce, byl to takovej normální den, z neděle jsme měly připravený vajíčka, takže jsme někomu otevřely a byla jsem minimálně vyšlehaná od asi 5letého souseda :D. Pekly jsme nějaké bochánky :).. Povedly se :).. A nakonec jsem čučela na telku a pak se mučila. Dneska ve škole nic moc, netěšila jsem se a nechtěla jsem tam. Zítra jedu ještě s pár dalšíma na matematickou olymiádu.. Ách netěšim se :D:D. Jo ale teďka pádim ještě na chvíli ven, je tam pěkně :).. Nezlobte se, že se nekouknu na komenty, nemám čas, ani moc náladu na blogování :D.
Takže papa <3

(Zveřejněno až ve středu, protože předtím mi to nešlo :D)