LuxusnOst

22. dubna 2010 v 20:44 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Zdrafíím
Áá, dneska? Luxusnost s velkym L..
Nejdřív skůl - do not comment :D. Po skůl do Alpine Pro - ááh mám objednanou bundičku =) . Takovou žůžo-šedou :D. Takže uvidim jaké to bude x*..
Potom sme koupily kytičky, jely sme domu :). Sem jela s kámoškou.
Pak sme hnedka vyrizaly ven - do Penny po džusíky xD. A pak že pudem na námko.
Tak na námku něco hrálo, sme se šly kouknout - byla tam taková ,,předvolební kampaň ODS'' nebo jak to nazvat . A zpívala tam Terezka Kerndlová, tak sme si od ní nechaly podpis =). Celou tu akci uváděla Daniela Šinkorová (herečka).  Pak zpívat Petr Vondráček :))) sme rychle šly domu, abych vzala mobil. Ale když sme přišly, tak už zpívala znovu Terka a Péťu jsme nestihly ani na podpisy, ale nevadí :). Tak jsme se potom ještě nechaly vyfotit  s Terkou :). Jako další hrál Těžkej Pokondr, sme se tam potkaly ještě s dalšíma kámoškama, sme chvíli kecaly, smály se :D. No pak sem si došla pro cukrovou vatu zdarma :D . Sme měly taky balónky :). A vzala jsem si takovej extra náramek :D. Byla sranda velká =). Sem se pak ještě rychle vyfotila s jedním členem Těžkýho Pokondra s Romanem Odráčkem :) . Pak sem si zašla koupit ledovou tříšť - mňam. Kámoška si koupila bondónky. Pak sme šly do Billy, sme si koupila houstičky xD a časák :). No a sme šly domu.. A kamí napadlo, že se nadechneme těch héliovejch balónků :D:D. Sem to zkusila a tim šmoulím  hlasem ,,Ahoj. Mám ráda Ferrari. Lucka je trpaslík.'' a uplnej smíích :D:D a kámoška ,,Ahoj. Já jsem Lucka šmoulík.'' :D:D. Sme nemohly ze sebe :D:D. Pak sme běžely domu, bylo celkem dost hodin :)..
A teď? Teďka vám píšu, mám tu hamů a už pudu :D.
Tak tu mátě zase po sto letech článek :). Mějte se zlata. Pápá
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 _MoN(n.y)Qa_ _MoN(n.y)Qa_ | Web | 23. dubna 2010 v 15:57 | Reagovat

super den..teda téz bych chtela luxusni:D jinak se mas za novou bundicku:o)

2 Cathy <3 Cathy <3 | Web | 24. dubna 2010 v 8:58 | Reagovat

super den :D taky u nás bylo něco s ODS když jsem šla ze školy a pak ven tak nás zastavili asi milionkrát abysme si vzali náký letáky,ale na tom koncertě či co to bylo jsem nebyli u nás asi stejně byli jen náký sračky :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama