Červen 2010

Last school day, today

30. června 2010 v 11:20 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Cheerio darlings
Poslední den ve škole tohodle školního roku byl fakt povedenej. Výzo sme dostávali první hodinu (sem happy, mám vyznámko) potom jsme běželi na sváču, pak jsem šla domů a ještě do školky, to všechno v těch nových modrých šatech, tmavých botech a s kabelkou :)
Za nějakou chvíli (až si odpočinu :D) půjdu nejspíš nakoupit nějaký jídlo :P
A odpoledne se vydám přes město na třídní bowling :)
Stejně je to zvláštní, ani si to neuvědomíme a už končí další školní rok. Každopádně, mějte se přes prázdniny krásně, blog mi měl fungovat, ale nebudu tu pokaždé, prostě prázdniny ;)May-be

29. června 2010 v 21:13 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Hallo
Zaprvé bych vám chtěla poděkovat za milé komentáře k předchozímu článku a vidím, že je více lidí, co prožívají to stejné, nebo alespoň podobné, co já :)
A btw. držim palečky, aby vám to brzo vyšlo :)

A teď už jiné téma ;) Tak zítra poslední den před prázdninami, těšim se, zároveň ale moc ne :D Mám předem promyšlený co na sebe (nové šaty, botičky a k tomu nejspíš novou kabelku) budeme mít jednu hodinu. A odpoledne se jde na bowling :)

Dneska.. Po škole jem šla ven, na rozlučku s deváťákama (z bývalé školy) a potom na jednu akademii, yes.
Před nějakou chvilkou jsem si nalakovala nehty :D

Tak fájn. Mějte se. Bye

Unhappy

28. června 2010 v 20:11 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Hello
Poslouchám smutné písničky. Ale tím to není.
Jsem prostě nějaká celá znuděná a tak začínám přemýšlet o věcech, které mě netěší, které bych chtěla ale nemám je.
Tak pro upřesnění. Co jsem tak koukala, psalo to už pár lidí. Možná někteří tušíte. Chci být také zamilovaná. Každý den vidím na ulicích páry držející se za ruce, objímající se. A já okolo nich procházím a dělám jakože nic. A všechno je fajn, ale když jsem v klidu, tak se nad tím zamyslím a říkám si, že už docela dlouho nemám nikoho, do koho bych byla zamilovaná, kdo by byl zamilovaný do mě. A teď, abyste si nemysleli, mě nejde o to prostě s někým hcodit, protože se mi někdo líbí, ne! To prostě nejde. Já chci být zamilovaná, chci aby on byl zamilovaný, abych s někým byla, komu můžu věřit, s kým si můžu kdykoliv povídat, kdykoliv se na cokoliv zeptat a vždy vědět, že ten druhý chce to samé a cítí ke mně to samé.
Vy, kdo máte kluka (popř. holku), tak to můžete brát různě, někdo je láskou štěstím bez sebe, jiný se trápí, dalšímu je to jedno.
Ten, kdo kluka nemá, může být smutný, může být trošku zklamaný, že právě on (ona) nikoho nemá. Nebo mu to může být také jedno, nezájíma se o to. A někdo je rád, že nikoho nemá.
Ještě před několika dny (týdnem) jsem taky byla ráda, že nikoho nemám, přesně tak, nevadilo mi to a nikoho jsem nepotřebovala ani nechtěla. A pořád to není tak, že někoho nutně chci, to ne. Ale už mi ta ''samota'' nesvědčí a potřebuju změnu, po dlouhé době..
Vy, co cítíte něco podobného, tak mě třeba chápete, ale ten, kdo mě zatím nepochopil.. Zkus si představit, že jdeš sama po městě do školy nebo kamkoliv a nad ničím nepřemýšlíš, okolo tebe prochází páry, držící se za ruce, ale tebe to nezajímá, nic nového, ale když procházíš okolo kluka, který drží svou holku kolem pasu a říká jí, jak hrozěn jí miluje, tebe to trochu zamrzí, trošku možná závidíš, ale jdeš dál, a potom spatříš kluka, který v parku svou holku vezme do náručí, pomalu jí zatočí, něco si pošeptají a začnou se líbat, ty jdeš dál po ulici, z dálky přihlížíš a říkáš si 'Proč né taky já? Proč mě taky někdo nevezme do náručí?' a to už tě zamrzí víc..

Hračka? Hračka!

28. června 2010 v 19:41 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Každá hračka není stejná.
Někdo bere jako hračku cokoliv s čím může dovádět, někdo bere jako hračku jen tu věc, kterou má opravdu rád a s kterou si rád hraje, někdo bere jako hračku svého přítele, kamaráda, spolužáka, dělá si s tím dotyčným co chce a je mu to jedno.

Každý má nebo měl svou oblíbenou hračku. Někdo se jí třeba svěřuje, dejme tomu plyšový medvídek, leckteré dítě si ádo hraje se svým milým plyšovým medvíkem, může mu říct cokoliv a sje si jisto, že medvídek nic nepoví. Občas by si i o něco starší čloěk přál, aby měl takového svého plyšového medvídka a nejlépe, aby ten medvídek ožil a mohl si s člověkem povídat, naslouchat mu a odpoídat na otázky. Taková kouzelná hračka by se určitě líbila každému. Člověk, který nemá pravé přátele, by konečně jednoho měl :).

Nevím ani, co jsem tímhle článkem myslela, chtěla jsem napsat článek na téma týdne a stalo se
:)

Very nice day, today

28. června 2010 v 15:10 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Cheerio honeys
Úžasnost.. Existuje vůbec slovo úžasnost? :D Prostě dnešní 'školní' den byl skvělej.
Abyste věděli, popíjim coca colu a listuju v kuchařce, páč bych ráda upekla nějaký čokoládový sušenky, ale nevim, jestli an to mám ingerdience :D
Takže.. V neděli sem si pár hodin s kámoškou pinkala (jakoby tenis) ;D :)
A dneska.. Měli jsme sportovní den v jendom centru, jak už jsem psala, nechala jsem se zapsat na beach přehazku. Hrály jsme dohromady tři týmy, náš tým Banánů vyhrál :D bylo to super, na písku, ve vedru, ale zase sme se přiopálili :D ve volnym čase jsme si šly s holkama zahrát mini volejbal, sranda :D, pak sme si šli s kámoškama opláchnout nohy do sprchy a že si ponoříme nožky do bazénu.. Ale jedna kámoška na mě začala cákat, tak jí to oplatim a ona na mě cákla takovou vlnu, že sme měla celý mokrý tričko a kraťásky.. Sem jí to oplatila a byly jsme dvě :D.. A nakonec jsme si šli zahrát bowling, to byla taky velká sranda, halvně když nám to nešlo ;D
Sem teďka trošku unavená :) ale né moc, spíš je tu dost teplo :)
Ách, zítra taková ''volnější škola'' a pozítří konec, výzo a nejspíš si s necelou třídou půjdu zahrát bowling :) Yeah
Tak, zlatíčka moje malinký, mějte se tu nádherně ;)
Hugs, Veru


Sysel?

26. června 2010 v 22:51 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Krásnej den přejů :D
Sem fakt na hlavu, praštěná nějak :D.. Sme byly celej den s kámoškou venků..
No téda, nejdřív ve městě (nic tam nemaj :D) tak akorát sem zalezla do Deichmannu (pro ty boty!!) no á? Mám je! Och, konečně, jsou takový tmavě šedý, trošku zdobený, prostě gladiátorky moje páskovkový :D za pětsetpade :D trošku na podpatku (uplně minimálnim, asi dva milimetry :D:D) a prostě, sem ráda, že je konečně mám :)
No a když sem se asi po 5 hodinách vrátila domu, tak jsem se akorát naobědvala a vylezla zase ven s kámoškou ;) prej, že půjdeme hrát tenis, no nakonec neměla raketu :D
Takže sme si vytáhly deku a ležely na dece a hrály nějaký společenský hry a karty a povídaly si a smály se takovejm blbostem (sme hrály Kris Kros trochu jak Scrabble) :D..
Faktéž pěknej den.. A zejtra neděle.. =)
V pondělí máme sportovní den.. Ou jé, sem se s holčinama zapsala na beach přehazku :D
Úterý, nó škůla..
A středa.. :D
Potom čtvrtek (né, fakt jó? :D) no a to znamená prázdniny :)
Tak bye bye

Bowling..

25. června 2010 v 16:51 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Čáu ♥
Takže, dneska škola? Nečekaně skvělá :D
První dvě hoďky místo tv na bowlingu ♥ Sice sem to hrála podruhý no, ale i tak fajn :)
Pak místo fr na zmrzce a na námku ;)
O čj učení.. =/ O mátě sme luštili sudoku :D
A nakonec o fy sme měli piknik u školy :) Takže mi pak z toho ochutnávání (od každého druhu jídla kousek) bylo docela blbě :D a to sme pak běželi na oběd.. :D
Doběhla jsem na klavír a pak domů ;)
Teďka čekám už jakou dobu n kámošku, až půjdeme ven.. Měly sme jít v půl, ale jak tak koukám na hodiny, tak e zase opozdí.
Bye honeys ♥

Let's go ♥

24. června 2010 v 17:06 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahoj
Zítra jdeme o těláku na bowling, ha :D
Nejspíš půjdu odpoledne ven, protože prostě..budu mít volno :D
O víkendu půjdu myslim taky ven, a možná s kámoškou půjdem do jednoho centra na nějakej sport (spinning, badminton, tenis a další sporty tam jsou).
Jinak sem ráda, že už budou prázdniny :)
Kdo taky né, že? :D
Hrozně s mi líbí jeden prsten, takovej jako retro. No, prstýnky moc nenosím, ani jich moc nemám, ale tenhle jeden se mi fakt hodně líbí, akorát nevim, kde ho sehnat :O Mohla bych si ho zkusit sama vyrobit (z Fima) ale to by se asi moc nepodařilo, tak uvidim. Stále nemám gladiátorky, moc je teďka neshánim, že ybch obíhala všechny obchody, to ne :D Až budu hrozně potřebovat, tak se nějaké určitě najdou ;)


I've been waiting for you..

23. června 2010 v 21:23 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Hello
Už budou prázdniny :) Příde mi, že tenhle školní rok uběhl nějak rychle, zároveň mi ale ty poslední dny před prázdninami příjdou dlouhý :D
Dneska sem byla tak unavená (asi z celýho týdne), že sem usla :D
Poslouchám krásný písničky, pořád dokola a přemýšlim, co bych tak asi mohla dělat, abych se zabavila. No, ale za chvíli stejně půjdu z compu ;)
Bye

Carefull

22. června 2010 v 22:00 | CrocoĐile™ |  Something
Pěkný šaty, takový, um, jednoduchý, ale zajímavý a ta ,,krajka'' je fakt pěkná =)

http://lookbook.nu/files/looks/large/624443_IMGP0694-tile.jpg?1274987055

Thank you, lookbook :D

(přednastaveno)

Gladiators, please.

22. června 2010 v 21:45 | CrocoĐile™ |  Something
Potřebuju tyhle boty :D:D. Vypadaj krásně, prej se v nich i fajnově chodí.
Mm...co dodat :)

http://lookbook.nu/files/looks/large/622322_DSC_0765_copia.jpg?1274868126
 (přednastaveno)
Thanks lookbook.

W..W..What ?

22. června 2010 v 14:30 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Cheerio guys.
I'm here now, again and again :D
I was at school, it wasn't very boring, but not perfect =/
I'm going to go out with my friend and we're going to look at clothes in shops :D
Umm, I don't know, why is this in english, I am just crazy =)
So, have a fine day.
Kiss and hugs, Veru


Emm...glasses

22. června 2010 v 13:15 | CrocoĐile™ |  Something
Myslete si co chcete, ale tahle jeansová bundička je skvělá. A ty romantický lehoučký šaty k tomu? To je skvělý. A nebýt zajímavých punčoch, námarku a šílené retro brýlí, nebylo by to takové, jaké to je, prostě dokonalé.

http://lookbook.nu/files/looks/large/661908_4c1fbca726350.jpg?1277148329


Přednastaveno !

Old style, please

22. června 2010 v 10:30 | CrocoĐile™ |  Something

Co se mi na tom tak líbí? Ta hippie čeenka, je fakt úžasná, halvně jak se nosí uprostřed čela, skvělej módní doplněk. No, takové celé old style :D


Wonderland

21. června 2010 v 21:49 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Ahoj zlatíčka
Právě jsem dokoukala již zmiňovanou Alenku v říši divů (Alice in a Wonderland). Je to pěkný film, znám sice lepší, ale tenhle je fajn =)
Víte co? Přednastavím na příští dny pár článků s outfity nebo s něčím podobným. Nevím totiž, jestli budu mít čas se sem stavovat, nebo jestli budu mít chuť psát články, takže si pro vás teď přednastavím pár článečků =)
Napíšu zase příště, pa

First summer day, tick tock.

21. června 2010 v 15:19 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Cheerio -_^
Tak takhle má vypadat první letní den? Mě to teda nepříde.
Včera jsem lepila pokoj z krabice =D
A večer jsem rychle běžela s kámoškou do Takka a do Kaufu, potřebovala jsem něco koupit, a taky že jsem koupila =D
Tik ťak, hodiny.
Musim letět, potřebovala bych všechny povinnosti stihnout co nejdřív, abych se pak mohla flákat třeba na blogu.. A nebo sledovat Alenku v říši divů, kterou jsem si včera stahovala =)
Mimochodem, je to pěknej film nebo ne? =D
Chci foťák !! ♥
Já vim. Jednou chci noťas, jednou zrcadlovku, jednou tohle..
Když teďka mě zase přepadla foto mánie. A nelíbí se mi, jak musim (když už) fotit se svym mobilem, tkerej nemá nijak extra kvalitní foťák. =/
Taky už nepotřebuju nějakou drahou zrcadlovku, už by mi stačil jenom kompakt =) sem totiž zjistila, že dražší kompakty se skvělejma parametrama jsou taky dobrý ;)
Víte co, já fakt už mizim =D
Love you, babes ♥Café Frappé

20. června 2010 v 11:18 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Hello darlings
Cha, tak jsem si to teda včera užila, ano v Praze !
Nestihly jsme bus, takže jsme jely vlakem, City Elephantem ♥
Byly jsme v Palladiu, takže jsme si kousek cesty prošly po Praze, po náměstí Republiky :), okolo Prašné brány až jsme došly do samotného Palladia :)
A teď, co jsem si dovezla domů? V Ann Christine krásné modré (takové vojenské) šaty, dále ponožtičky :D. Z Tally Weijlu romantickou černou kabelku s mašličkama po stranách. V Reserved měli pěkný tílko :D takže jsem si ho koupila. A v H&M jsem si pečlivě vybírala plavky, nakonec jsem se rozhodla pro tmavě hnědé s flitrama :).
Toť vše ;)
Sice nemám kraťásky a boty, ale to nevadí =)
Po tý cestě jsem byla sice dost ztahaná, ale stálo to za, že mám několik nových potřebných věcí :), aspoň jsem si prošla zase jednou část Prahy, napapala se francouzským i anglickým rohlíkem :D a užila si cestu busem i vláčkem =D =)
Dneska ráno jsem si udělala café frappé, kafe teda nepiju !, ale výjimečně sem si zkusila udělat takový lehký kafčo s mlékem a ledem :D
Já se jdu juknout na něco na netu, prostě nemám co dělat :D, potom si udělám sváču, no a pak půjdu. Bye bye darlings ♥

Children

18. června 2010 v 22:20 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Cheerio kids ♥
Dorazila jsem z venku.
Tak dneská bylo fajnově, ve school to šlo (to je zvláštní :D), klavír dobrej a potom venku sem byla s kámoškama a jednim blbečkem :D..
A mimochodem tam byl s náma taky nějakou dobu jeden hrozitánsky roztomilej klouček (znám ho :)) a tak sem si s nim ''hrála'' - teda je mu asi 7 no :D.
Poslední dobou mám hrozně ráda malý děti a skoro všechny, co vidim, bych chtěla :D.
Tak co zejtra - jedu, nejedu? Sama nevim, že prej si to rozmyslí, ale asi i kdyby ne, tak pojedu sama, nevim, nechce se mi cestovat, ale potřebuju tam. No potom napíšu, jak to dopadlo ♥
Musim přes víkend stihnout ještě nějaký věci do skůl, fájn ;)
Tak děcka, měje se, papá


Play it

17. června 2010 v 21:32 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Hallo
Odpoledne jsem ještě na nějakou dobu zašla ven =)
Potom, co sem doběhla domu, sem se ještě musela zabejvat nějakýma věcma do skůl a tak podobně. No, zejtra tělák :D.
Tyjo, plyšáci, já fakt nevim, jestli se na ty nákupy někdy dostanu.. Chtěla bch ejt tuhle sobotu, nemá bejt takový teplo :). Ale nevím no.. ♥
Asi už půjdu, možná, no moc se mi nechce, ale zase nemám co dělat.
Bye, šmoulové :D

Miss Posh from London

LB

Le sucre

17. června 2010 v 15:45 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
Cheerio
Papám si jahody se šlehačkou a sleduju stránky s oblečením :D nebo celkově s módou :D
Těším se na víkend, sice nevím, jestli se někam dostanu dostanu (třeba na ty mé vytoužené nákupy, že? :DD) ale tak nevadí ♥♥
School už bude sice jen 9 dní, ale stejně mi to příde jako hrozná doba, hlavně jak jsou ke konci samé testy a ták..
Nevim, co dodat, možná se tu ještě později stavím
G-Bye ♥