Is it a true?

9. června 2010 v 15:39 | CrocoĐile™ |  ChAnGe
To snad neni možný..
Moje zlatý affka se mi rozutékají ze svých blogů, každý pozastavuje nebo dokonce končí, nebo jen nepíše články.. ='(
Asi bych potřebovala pár nových posil pro můj malý bločeg :(.. Pár nových vynikajících affs do mé skvělé sbírky ;) :*.. Ale to není jen tak, narazit na ty správné blogy a správné affíky, kteří vám vyhovují, u kterých vás baví číst jejich články, se kterými vás baví si psát komentáře.. :)
Prší.. Konečně po pár dnech úmorného vedra prší za dne :D..
Mimochodem.. Včera sem šla s kámoškou na plavečák (nově zrekonstruovaný) maj tam teďka vířivku a takových pár malinkých vymoženin, nové šatny apod. Bylo to super, fakt skvělý :) teda až na konec.. :/ Chtěla jsem si jít ještě na poslední chvíli zkusit vířivku.. A když sem do ní vlezla, tak sem se o něco bouchla (jako kdybych se kopla do paty a měla tam modřinu) a docela to bolelo.. Asi do 10ti minutách sme vylezly a já se chtěla kouknout, jestli tam mám bouli nebo modřinu, tak se podívám na patu a vidim krev, docela dost krve.. Tak sem si zašla za plavčicí (co šla náhodně naproti) jeslti by neměla náplast, že sem se praštila do paty.. Vzala mě do nějaký jejich kabinky a jiná plavčice mi tu krev otřela a teďla viděla, že to nemám jenom odřený, ale uplně ,,vykouslý'' kus paty.. Au.. Tak mi to nějak ošetřila.. Ale nemohla sem na tu nohu šlapat, takže sem chodila na levou nohu jenom po špičce a kulhala sem.. Když sme se oblékly, tak už dole čekal jeen pán z plavečáku (taky asi nějakej plavčík) a odvezl nás, protože bych se za tu (pomeřně) dálku domu dostala tak na konci dne :D..  Takže nás odvezl a já si to dobehala pár kroků domu.. :/
Dneska sem si kvůli tomu musela vzít žabky, chodim už normálně, ale nemůžu mít body s patou, takže žádný tenisky.. :/ Žedině žábky nebo pantofle nebo něco takového..
Jednu výhodu to snad má, že sem měla odvod domů :D.. A taky že v pátek asi nebudu moct o těláku běhat.. Protože nemůžu mít tu botu s patou jak už sem řikala :D..
Mějte se všichni krásně.. Možná se dneska ještě dostavim, pa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama