affiliates

Hodnocení mých nejdražších - affs

1. listopadu 2009 v 9:17 | CrOcodiLe
Tak jsem se rozhodla pro hodnocení affíků, aspoň se juknete, jak na tom ste xD...

Míša*** - To je úžasný affík :). Její blog je maximálně super a Míša taky xD! Jsem ráda za to, co jsme si psali, za ty všecky komenty :). Mám tě moc lááda (jako affíka) xD!
Terezka - Jůů Teri, ty jsi taky upé bezvadný aff. Píšeš vždycky komenty, máš pěknej blog, hezký články... Je toho moc :). Taky tě mám lááda.
balluss - Pamatuju si, jak sme si jednou napsali vzájemně hafo komentářů, byla si upé úžasnej affík. Jsem ráda že právě Tebe mám v affs. Ale poslední dobou se mi zdá, že ke mně mocky nechodíš, nebo né tolik, jako dřív. Newím newím.
KaČ[enkA*] - Tak Tebe KaČenKo mám moc moc lááda, kámoška xD. Už se hafo těšim, až se víc seznámíme :). A jestli dáme někdy sraz x)). Tvoje komenty sou super. Tvůj blog taktéž. Co dodat, si prostě zlatíí xD.
Moody ~ - No nevím pořádně co napsat. Přece jen jsme affíci pár dní, takže to nejde tolik posoudit xD. Ale zdá se mi, že ke mně nepřidáváš moc komenty. Blog máš pěknej. Ale jinak nevím nevím... Doufám, že budem ještě lepší affs než doteďka :).
hamu - S hamu jsme jen spřátelili blogy a za chvíli měla pozastaveno xD. Takže se ani nedivím, že ke mně teď nemůžeš chodit. Takže tě ani nemůžu moc jako affíka ohodnotit, uvidí se :).
little HORALKA - Tvuj bločeg je moc pěknej, komentáře mi píšeš. Ale myslim si, že né tak často. No asi nepatříš mezi moje nejluxusněší affíky, spíš mezi takový ty ''sériový'' co napíšou koment a běžej dál. No neivm, jestli to takhle vidim správně. Ale ráda s tebou budu ještě lepší affík :). Stejně, i tak, si mocky good!
tejinecckaa - Byla si dobrej affík. Jenom poslední týdny moc nechodíš na blog, četla jsem proč, ale tak tě nemůžu pořádně ohodnotit. Když teď nedáváš komenty, ale já to chápu :).

Tak jó no, tohle je všechno, jak ste spokojený xD? Pa pa!

MY AFFILIATES

18. srpna 2009 v 13:05 | MaDam.LoPaTiCzKa^^
V.I.P. Elita



Favourite sites

Nábor do AFFILIATES

9. července 2009 v 16:02 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Hae, páč blog právě začal, nemá zatim žádný spřátelený blogy.
A tak je tu nábor do affiliates. Ten, kdo by chtěl spřátelit, ať napíše koment.
Spřáteluju hlavně s blogama, kde je něco o módě, ae napsat koment může každej, kdo chce spřátelit. Stačí jenom vyplnit tochle:
  • Nick
  • Blog
A je to ;). Už se těšim na nový affs. Ahojky.
 
 

Reklama