ChAnGe

Nový směr ♥

13. července 2010 v 11:57 | CrocoĐile™
..Už mě tu nehledejte, ano, možná ;) sem občas zajdu a podívám se, jestli někdo nepřidal nějaký milý komentář :D, ale nebudu tu tak často, prostě jsem na blogspotu, tam mi pište, tam si mě přesměrujte, veruloam.blogspot.com :)
Bye ♥

Neříkejte tomu konec, ale nový začatek ♥

12. července 2010 v 14:54 | CrocoĐile™
Děkuju, že s vámi můžu počítat i na mém blogspotu.. Možná sem čas od času..no možná už sem nepřídu, budu prostě na blogspotu.. Hned jak to tam lépe pochopim, tak si vás (aff, ale i ostatní, kdo si mě budou chtít přidat..zapíšu do nějakého seznamu, třeba oblíbených stránek).. ♥
Dobře.. tak adresa.. veru

Pride & Predjuce

10. července 2010 v 10:08 | CrocoĐile™
Pýcha a předsudek .. překrásný film se skvělým obsazením .. hrozně moc se mi zalíbil a zařadil se do mých nejoblíbenějších filmů (přibližně deset nejhezčích) .. ♥

Lásky, zlatíčka, affiliates, spřátelené blogy, drahoušci, králíčci, jahůdky, prostě všichni, co můj blog navštěvujete .. už jsem se tedy rozhodla .. přesunu se na blogspot .. blog i blogspot mají své výhody, ale já chci zksuit něco ''lepšího'' a novějšího a ''populárnějšího'' .. prosím, napište mi, kdo by mě rád navštěvoval a i nadále by se mnou chtěl mít spřátelené weby.. ♥

Myslím, myslím, blá ♥

9. července 2010 v 20:51 | CrocoĐile™
Zlata, zlatíčka.. ahój ♥
Vypravila jsem se do Deichmannu pro žabky..ale žádné mě moc nezaujaly, hlavně potřebuju nějaké nenápadné, jednobarevné, jednoduché a pohodlné..a ty, které se mi líbily a třeba by  vyhovovaly, tak byly na obyčejné žabky příliš drahé..
Řekla jsem si, že bych to zítra mohla zkusit u Baťi..snad tam něco pro mít budou ;)
Přemýšlela jsem, co budu dělat o víkendu, protože má být ještě větší vedro než dneska, tak bych se nejradši šla zase koupat, ale nevím s kým..kámoška totiž odjíždí na chatu..takže bych si musela sehnat někoho jiného, nojo, ale většina super lidí je kdesi mimo (na dovolené, na táboře, na chatě u příbuzných a tak podobně), ale koupat se chci :D!
Dále jsem si tak říkala, co bych si ráda koupila (no ale nekoupim, protože nemám za co :D) tak byly by to tílka a trička (jednobarevná) - hodí se skoro ke všemu, nikdy jich není dost, příjemně se nosí, jsou vhodné ať už do města nebo jen tak ven..navíc by se mi líbily na tábor, abych tam měla v čem blbnout :D :).. No dále ty zmiňované žabky (těch se snad dočkám :D).. A potom bych si ráda opatřila prstýnky, pro začátek by stačil třeba jeden (nějakej dost zajímavej, spíš větší, elegantní), všimla sjem si, že prstýnky moc nenosím (poslední dobou) - to halvně proto, že mi jsou všechny malé, nebo jsou s dětskými motivy :D..
No co, ze všeho se snad objeví ty žabičky a třeba i normální tílka.. :)

°° Áá..ještě jedna věc, tak mě už párkrát napadlo, jestli se nepřestěhovat na blogspot.. Výhody: nejsou tam rubriky (teda alespoň co sem potřehla) - což by mi nevadilo, protože poslední dobou stejně míchám články dohromady..je to něco novějšího (aspoň pro mě) a trochu zajímavějšího než normální blog a více ''světovějšího'' - dalo by se psát si i s lidma z jiných zemí ;).. Nevýhody: tenhle blog jsem si už oblíbila, mám ho rok, myslím, že snad už i (před pár dny? v červenci) slavil první narozeniny a nechce se mi ho jen tak opouštět a nechat tu ty články..ale aff bych BRALA s sebou :)! Tak co, poraďte, má to cenu? Já ybch ráda logspot, naučila bych se něco nového, anučila bych se s trochu jiným typem webu, psala bych tam podobné člányk jako sem a své milované blogy bych stále stejně navštěvovala.. Tak co, nebude vadit, dkyž tenhle blog opustím a nechám ho jen tak..? Co VY myslíte..?

Mám vás ráda

Drink and Music ♥

9. července 2010 v 16:55 | CrocoĐile™
Take me away.. Take me away.. To the sky..

Pořád si jí zpívám, vlastně víc písniček si zpívám, momentálně ;D
Abyste věděli, zase jsem se byla koupat se dvěma kámoškama, srana yés ;D tyjo přišli tam skautíci, na koupaliště :) a volali na sebe těmi jejich přezdívkami :D, prostě byla zábava :)
Nadruhou stranu, byl tam zase nějakej pěknej kluk, bylo jich tam víc, ale ten jeden se mi líbil dost, samozřejmě ho neznám, netušim jak se jmenuje, prostě nic. A byl tam navíc s rodičema (asi) takže ani nešlo s nim ''flirtovat'' - snad jen, že jsem se na něj ke konci (když sjem seděla na okraji bazénu) pořád koukala a usmívala se - i on se podíval (ale svítilo mi do očí slunce, takže nevim ;D). No co, ale připomnělo mi to mé 'bezmezné toužení po zamilovanosti'..
Nemyslet na to :) !!
Navečer (protože teďka si z toho koupání musim trochu odpočinout) půjdu možná na chvíli s kamarádkou ven, hlavně bych se chtěla jít kouknout na žabky - nutně je potřebuju! Nemám ani jedny, pokaždé si půjčuju někoho jiného (z rodiny) :D, chtěla bych nějaký jednobarevný, třeba úplně obyčejný, jak na koupák, na ven..i do obchodu a ták.. Myslela jsem, že by se mi líbily tmavě hnědý (aby se hodily ke všemu) a ladily by mi s plavkama :)
Brčkem piju coca colu a poslouchám dokola písničky, nádherné letní písničky


(my photo ° by me, i ♥ you, bye)

Chtěla by? Um.

8. července 2010 v 22:46 | CrocoĐile™
Vzít skvělý kámošky se stejným stylem a vkusem a vyrazit si na výlet, ochutnat skvělý jídlo a pití, procházet se (třeba po Praze), nakoupit několik úžasných kousků oblečení a doplňků, bavit se, smát se, fotit umělecké snímky, toulat se mezi uličkami a parky, číst nové časopisy, seznámit se s novými lidmi, narazit na nového kluka, užít si spoustu zábavy, jít do kina, do divadla, snít.

↑ mít takovej jeden den? skvělý, ne? ;)

Be angry, be active, be actor ♥

8. července 2010 v 17:46 | CrocoĐile™
Salut
Moji milí drahoušci, dnešek je nádherně teplý, spíš horký, den.. A já si ho užila :)
Na koupaliště jsem šla s kamarádkou původně na jednu hoďku, kámoška chtěla jít už domů (z důvodu neznámého :D), ale mě se tam líbilo..navíc - co bych dělala doma, nebo venku..a tak jsem tam byla dál..nakonec jsem odešla po třech hodinách opalování se, občasného psaní na mobilu, plavání (26 bazénů ) a relaxování ;)
Takže teď si zkusim najít nějakou novou music možná si stáhnu nějakej film..a půjdu papat (večeřet)..a večer (později) se na něco budu koukat (kdyžtak na ten staženej film :D)..
Mějte se krásně 

Take me, wake me ♥

7. července 2010 v 21:30 | CrocoĐile™
Cheerio
Mám se? Skvěle.. Až na bolest nohou po čtyřhodinové procházce kdesi v divočině mezi brouky, pavouky, ptáčky a bůhví jakými živočichy s mou kamarádkou :D
Rozsáhle asi takto - šly jsme polem do nedaleké vesnice, šly jsme se kouknout na poníky a našly nějakou neznámou cestu, řekly jsme si ''Bezva, ta určitě vede zpátky k nám do města.'',tak si to jdeme asi hodinu po lesní cestě, okolo stromy, keře, louky, potok, po hodině celé otrávené dorazíme k lomu, k lomu? ,,Kde to sakra sme?'' zeptáme se samy sebe, jdeme přes lom a zjistíme, že úplně někde jidne, několik kiláků od města, skvělý, asi půl hodiny jsme pobíhaly dokola a hledaly jsme s kámoškou cestu k nám, marně, tak jsme se vydaly tou samou cestou, kterou jsme přišly, nohy nás bolely strašně, ale ještě jsme dokázaly chvíli běžet, abychom si zkrátily čas, měly jsme hroznou žízeň a doufaly, že budeme brzo v té vesnici, konečně! Došly jsme tam, přes poníky jsme se vydaly po silnici k nám do města, a potom zase přes pole až k naším domům, skvěle! Sice jsme se nemohly dočkat konce u téhle 4 hodiny trvající túře :D ale nakonec jsme si trochu zasportovaly ;D
Jéé, to je ale pěkně, zítra tu má být horko, takže myslim, že půjdu na koupák
A v pátek, pokud to vyjde, tak s někým půjdu na Sázavu na nějakou akci
Mám vás ráda, zlatíčka.. Pa

Pocket of sunshine ♥

7. července 2010 v 13:21 | CrocoĐile™
Hello dears
Vymýšlím, co si dám k obědu ;D potom se připravím a půjdu ven :)
Docela se zase těšim na teplo (takové to maximální) abysme zase mohly chodit na koupák :). Jinak mi takovéhle počasí nevadí ;)
Hm, nic zajímavýho, co bych vám napsala, v předešlém článku máte pár fotek :D
Jó hrozně jem si oblíbila písničku..Pocket full of sunshine =*
Takže, já letim, drahoušci

Hello Dolly !

6. července 2010 v 10:44 | CrocoĐile™
Hello honeys
Je moc pěkně, sice skoro nesvítí slunce a není moc velké teplo, ale to je dobře, aspoň se tady všichni nesmažíme :D
Zlatíčka, nevíte někdo kdy vychází nové srpnové Elle? Nebo snad už vyšlo?
Já sem si totiž nechtěla kupovat to červencové a tak si čekám na srpnové, ale chtěla bych ten časák co nejdřív :D..
Když už jsem u těch časpoiů, co si (hlavně holky) kupujete za časáky? ;)
Fakt netušim, co psát za téma.. Pa

Activity

5. července 2010 v 21:55 | CrocoĐile™
Hello, hello babes
Krom toho, že jsme měli doma návštěvu, tak sem asi v pět šla ven se třema holčinama, spíš sme šly k té jedné kámošce :D hrát Activity, byla docela sranda :D při hádání slov :D
Tak, co asi dodat, sjem ráda, že konečně málo pršelo, uvidim, jak bude zejtra, co budu dělat, jaký bude počasí a jestli napíšu na blog, no ale myslim, že jó ;D
Zlatíčka, neznáte někdo nějakej vážně krásnej (třeba i dost známej) film? Ráda bych si něco stáhla, abych se večer (místo telky, kde nic nedávaj) mohla na něco koukat.. ;)
Bye, bye honeys

A rain

5. července 2010 v 9:50 | CrocoĐile™
Ahoj zlatíčka ♥
Především - všem, kteří mi psali milé komentáře k předochozímu článku, děkuju
Víkend..bylo teplo, horko, vedro, ale měla jsem moc pěkný víkend :)
Ráno..vzbudila jsem se a konečně jsem slyšela, že prší, konečně prší, poslední týden ani kapka, ale dneska aspoň trochu prší, je to skvělý ;)
Na blogu..budu, nebudu? Dneska nevím, jak se mi bude chtít, co budu dělat, jak budu mít čas, ale každopádně během týdne tu budu :D :D.
Mějte se, smějte se

T-shirt from H&M, Bleached Babes from Primarni

Nešťastná !

2. července 2010 v 18:04 | CrocoĐile™
Sem smutná, hrozně !

Víte, jak sem psala o tom klukovi, který se na nás (mě s kamarádkou) koukal až kvůli tomu zakopnul o obrubník, je fakt pěknej, ale co z toho mám, když se stejně (sakra !!) neznáme..

Dneska? Pěknej den, skvělej den, vážně úžasnej.. Byly sme na koupáku a byl tam jeden šíleně krásnej kluk se vojí malinkou sestřičkou, hrozně roztomilej byl a měl dokonalej úsmě a prostě..kdybych u sebe měla propisku, tak bych mu na kousek papíru napsala svoje číslo, ale propisku jsem neměla, a abych šla až k němu a dívala se mu do očí a přitom se ho ptala na jeho číslo? To bych nemohla, sem natolik stydlivá, že to nešlo.. A tak jsem na něj jen cleou dobu koukala (a někdy koukal i on na mě).. Naděje na seznámení mi napůl vyhasla, když jsme s kámoškou odcházely a já byla bez jeho čísla.. Nakonec, dkyž sem před chvílí dorazila domu, šla sem si ho najít na FB (veděla jsem jen křestní jméno) a našla jsem ho tam! Byla sem fakt ráda, měl tam fotku, takže jsem ho hned poznala, ale co jsem taky hned poznala? Je zadanej (má na FB, že je s někym ve vztahu) takže zase k ničemu! Sakra, proč já se vůbec snažim? Proč?

Já vim, že sem ošklivá, proto mě nikdo nechce, mám hroznou povahu, sem stydlivá a uplně pitomá, ani proto mě nikdo nechce, sem děsná !

Chce se mi z toho brečet ! Sem fakt blbá (nakoenc sem snad i ráda, že jsem mu to číslo nedala, když má holku) !! Co jako teď ?! ='/

Swim

1. července 2010 v 20:41 | CrocoĐile™
Hello zlata
Jsme byly dneska na koupáku, mohlo víc svítit sluníčko, ale bylo to fajn, vykoupala jsem se, zaplavala jsem si, trošku jsem se opalovala a měla se pěkně :)

Zdá se mi to, nebo v tý telce vůbec nic dobrýho nedávaj? Večer se chci na něco kouknout a oni od osmi nedávaj nic extra :D

Nevim co napsat víc.
Pa :)

Last school day, today

30. června 2010 v 11:20 | CrocoĐile™
Cheerio darlings
Poslední den ve škole tohodle školního roku byl fakt povedenej. Výzo sme dostávali první hodinu (sem happy, mám vyznámko) potom jsme běželi na sváču, pak jsem šla domů a ještě do školky, to všechno v těch nových modrých šatech, tmavých botech a s kabelkou :)
Za nějakou chvíli (až si odpočinu :D) půjdu nejspíš nakoupit nějaký jídlo :P
A odpoledne se vydám přes město na třídní bowling :)
Stejně je to zvláštní, ani si to neuvědomíme a už končí další školní rok. Každopádně, mějte se přes prázdniny krásně, blog mi měl fungovat, ale nebudu tu pokaždé, prostě prázdniny ;)


May-be

29. června 2010 v 21:13 | CrocoĐile™
Hallo
Zaprvé bych vám chtěla poděkovat za milé komentáře k předchozímu článku a vidím, že je více lidí, co prožívají to stejné, nebo alespoň podobné, co já :)
A btw. držim palečky, aby vám to brzo vyšlo :)

A teď už jiné téma ;) Tak zítra poslední den před prázdninami, těšim se, zároveň ale moc ne :D Mám předem promyšlený co na sebe (nové šaty, botičky a k tomu nejspíš novou kabelku) budeme mít jednu hodinu. A odpoledne se jde na bowling :)

Dneska.. Po škole jem šla ven, na rozlučku s deváťákama (z bývalé školy) a potom na jednu akademii, yes.
Před nějakou chvilkou jsem si nalakovala nehty :D

Tak fájn. Mějte se. Bye

Unhappy

28. června 2010 v 20:11 | CrocoĐile™
Hello
Poslouchám smutné písničky. Ale tím to není.
Jsem prostě nějaká celá znuděná a tak začínám přemýšlet o věcech, které mě netěší, které bych chtěla ale nemám je.
Tak pro upřesnění. Co jsem tak koukala, psalo to už pár lidí. Možná někteří tušíte. Chci být také zamilovaná. Každý den vidím na ulicích páry držející se za ruce, objímající se. A já okolo nich procházím a dělám jakože nic. A všechno je fajn, ale když jsem v klidu, tak se nad tím zamyslím a říkám si, že už docela dlouho nemám nikoho, do koho bych byla zamilovaná, kdo by byl zamilovaný do mě. A teď, abyste si nemysleli, mě nejde o to prostě s někým hcodit, protože se mi někdo líbí, ne! To prostě nejde. Já chci být zamilovaná, chci aby on byl zamilovaný, abych s někým byla, komu můžu věřit, s kým si můžu kdykoliv povídat, kdykoliv se na cokoliv zeptat a vždy vědět, že ten druhý chce to samé a cítí ke mně to samé.
Vy, kdo máte kluka (popř. holku), tak to můžete brát různě, někdo je láskou štěstím bez sebe, jiný se trápí, dalšímu je to jedno.
Ten, kdo kluka nemá, může být smutný, může být trošku zklamaný, že právě on (ona) nikoho nemá. Nebo mu to může být také jedno, nezájíma se o to. A někdo je rád, že nikoho nemá.
Ještě před několika dny (týdnem) jsem taky byla ráda, že nikoho nemám, přesně tak, nevadilo mi to a nikoho jsem nepotřebovala ani nechtěla. A pořád to není tak, že někoho nutně chci, to ne. Ale už mi ta ''samota'' nesvědčí a potřebuju změnu, po dlouhé době..
Vy, co cítíte něco podobného, tak mě třeba chápete, ale ten, kdo mě zatím nepochopil.. Zkus si představit, že jdeš sama po městě do školy nebo kamkoliv a nad ničím nepřemýšlíš, okolo tebe prochází páry, držící se za ruce, ale tebe to nezajímá, nic nového, ale když procházíš okolo kluka, který drží svou holku kolem pasu a říká jí, jak hrozěn jí miluje, tebe to trochu zamrzí, trošku možná závidíš, ale jdeš dál, a potom spatříš kluka, který v parku svou holku vezme do náručí, pomalu jí zatočí, něco si pošeptají a začnou se líbat, ty jdeš dál po ulici, z dálky přihlížíš a říkáš si 'Proč né taky já? Proč mě taky někdo nevezme do náručí?' a to už tě zamrzí víc..

Hračka? Hračka!

28. června 2010 v 19:41 | CrocoĐile™
Každá hračka není stejná.
Někdo bere jako hračku cokoliv s čím může dovádět, někdo bere jako hračku jen tu věc, kterou má opravdu rád a s kterou si rád hraje, někdo bere jako hračku svého přítele, kamaráda, spolužáka, dělá si s tím dotyčným co chce a je mu to jedno.

Každý má nebo měl svou oblíbenou hračku. Někdo se jí třeba svěřuje, dejme tomu plyšový medvídek, leckteré dítě si ádo hraje se svým milým plyšovým medvíkem, může mu říct cokoliv a sje si jisto, že medvídek nic nepoví. Občas by si i o něco starší čloěk přál, aby měl takového svého plyšového medvídka a nejlépe, aby ten medvídek ožil a mohl si s člověkem povídat, naslouchat mu a odpoídat na otázky. Taková kouzelná hračka by se určitě líbila každému. Člověk, který nemá pravé přátele, by konečně jednoho měl :).

Nevím ani, co jsem tímhle článkem myslela, chtěla jsem napsat článek na téma týdne a stalo se
:)

Very nice day, today

28. června 2010 v 15:10 | CrocoĐile™
Cheerio honeys
Úžasnost.. Existuje vůbec slovo úžasnost? :D Prostě dnešní 'školní' den byl skvělej.
Abyste věděli, popíjim coca colu a listuju v kuchařce, páč bych ráda upekla nějaký čokoládový sušenky, ale nevim, jestli an to mám ingerdience :D
Takže.. V neděli sem si pár hodin s kámoškou pinkala (jakoby tenis) ;D :)
A dneska.. Měli jsme sportovní den v jendom centru, jak už jsem psala, nechala jsem se zapsat na beach přehazku. Hrály jsme dohromady tři týmy, náš tým Banánů vyhrál :D bylo to super, na písku, ve vedru, ale zase sme se přiopálili :D ve volnym čase jsme si šly s holkama zahrát mini volejbal, sranda :D, pak sme si šli s kámoškama opláchnout nohy do sprchy a že si ponoříme nožky do bazénu.. Ale jedna kámoška na mě začala cákat, tak jí to oplatim a ona na mě cákla takovou vlnu, že sme měla celý mokrý tričko a kraťásky.. Sem jí to oplatila a byly jsme dvě :D.. A nakonec jsme si šli zahrát bowling, to byla taky velká sranda, halvně když nám to nešlo ;D
Sem teďka trošku unavená :) ale né moc, spíš je tu dost teplo :)
Ách, zítra taková ''volnější škola'' a pozítří konec, výzo a nejspíš si s necelou třídou půjdu zahrát bowling :) Yeah
Tak, zlatíčka moje malinký, mějte se tu nádherně ;)
Hugs, Veru

Sysel?

26. června 2010 v 22:51 | CrocoĐile™
Krásnej den přejů :D
Sem fakt na hlavu, praštěná nějak :D.. Sme byly celej den s kámoškou venků..
No téda, nejdřív ve městě (nic tam nemaj :D) tak akorát sem zalezla do Deichmannu (pro ty boty!!) no á? Mám je! Och, konečně, jsou takový tmavě šedý, trošku zdobený, prostě gladiátorky moje páskovkový :D za pětsetpade :D trošku na podpatku (uplně minimálnim, asi dva milimetry :D:D) a prostě, sem ráda, že je konečně mám :)
No a když sem se asi po 5 hodinách vrátila domu, tak jsem se akorát naobědvala a vylezla zase ven s kámoškou ;) prej, že půjdeme hrát tenis, no nakonec neměla raketu :D
Takže sme si vytáhly deku a ležely na dece a hrály nějaký společenský hry a karty a povídaly si a smály se takovejm blbostem (sme hrály Kris Kros trochu jak Scrabble) :D..
Faktéž pěknej den.. A zejtra neděle.. =)
V pondělí máme sportovní den.. Ou jé, sem se s holčinama zapsala na beach přehazku :D
Úterý, nó škůla..
A středa.. :D
Potom čtvrtek (né, fakt jó? :D) no a to znamená prázdniny :)
Tak bye bye
 
 

Reklama