ChAnGe

LuxusnOst

22. dubna 2010 v 20:44 | CrocoĐile™
Zdrafíím
Áá, dneska? Luxusnost s velkym L..
Nejdřív skůl - do not comment :D. Po skůl do Alpine Pro - ááh mám objednanou bundičku =) . Takovou žůžo-šedou :D. Takže uvidim jaké to bude x*..
Potom sme koupily kytičky, jely sme domu :). Sem jela s kámoškou.
Pak sme hnedka vyrizaly ven - do Penny po džusíky xD. A pak že pudem na námko.
Tak na námku něco hrálo, sme se šly kouknout - byla tam taková ,,předvolební kampaň ODS'' nebo jak to nazvat . A zpívala tam Terezka Kerndlová, tak sme si od ní nechaly podpis =). Celou tu akci uváděla Daniela Šinkorová (herečka).  Pak zpívat Petr Vondráček :))) sme rychle šly domu, abych vzala mobil. Ale když sme přišly, tak už zpívala znovu Terka a Péťu jsme nestihly ani na podpisy, ale nevadí :). Tak jsme se potom ještě nechaly vyfotit  s Terkou :). Jako další hrál Těžkej Pokondr, sme se tam potkaly ještě s dalšíma kámoškama, sme chvíli kecaly, smály se :D. No pak sem si došla pro cukrovou vatu zdarma :D . Sme měly taky balónky :). A vzala jsem si takovej extra náramek :D. Byla sranda velká =). Sem se pak ještě rychle vyfotila s jedním členem Těžkýho Pokondra s Romanem Odráčkem :) . Pak sem si zašla koupit ledovou tříšť - mňam. Kámoška si koupila bondónky. Pak sme šly do Billy, sme si koupila houstičky xD a časák :). No a sme šly domu.. A kamí napadlo, že se nadechneme těch héliovejch balónků :D:D. Sem to zkusila a tim šmoulím  hlasem ,,Ahoj. Mám ráda Ferrari. Lucka je trpaslík.'' a uplnej smíích :D:D a kámoška ,,Ahoj. Já jsem Lucka šmoulík.'' :D:D. Sme nemohly ze sebe :D:D. Pak sme běžely domu, bylo celkem dost hodin :)..
A teď? Teďka vám píšu, mám tu hamů a už pudu :D.
Tak tu mátě zase po sto letech článek :). Mějte se zlata. Pápá

Just long time

20. dubna 2010 v 14:41 | CrocoĐile™
Ahůj shy-1.gif picture by sadistic_vamp
Strášně dlouho jsem nenapsala, pořádně nečetla komentáře, nechodila k affs, prostě a jednoduše nebyla na blogu aktivní. gasp.gif image by Salisko
A chtěla bych to změnit. laugh-2.gif image by Salisko
Otázkou je jak, protože.. Přemýšlela jsem o založení nového blogu. Blogu o jiných věcech, s jiným tématem, s méně ,,denními'' články apod.  Zároveň ale nechci mít dva blogy. A nechci to tu celé překopávat.  Ale ani nechci tenhle blog zrušit.
Takže nevím jak to udělám. Pořádně si to rozmyslím. Ale nečekejte komentáře (jen v určitých případech) a nečekejte nové příspěvky. Nebudu tzv. pozastavovat, to bych už rovnou nemusela chodit vůbec, takže, říkejme tomu třeba ,,neaktivita''.
Uvidíme se.. Pa superman

Go and Fly

11. dubna 2010 v 16:24 | CrocoĐile™
Ahoj papoušci ^^

Nezlobte se, že k vám nechodím. 18n.gif(131 b) Brzo to snad napravim, ale nevim, poslední dobou (tj. pár dní) mě blog nějak šíleně nebere, nemám potřebu psát ty články, co jsem dělala, proč sem skoro nechodím, proč vám nenapíšu. Ale i přesto teďka zveřejňuju článek ;).

No nic, tak víkend docela normální.. Proč se rozepisovat.. Akorát, určitě jste šlyseli o té polské tragédii, je to vážně hrozný :( lituju jich. :(

<< Blick. Cwak. Bzz. >> 18n.gif(131 b)

Jsem šílená.

Co mě na PC baví, to je deváč, fashion 18n.gif(131 b) a takové okoukávání všeho možného, ale do článků se mi nějak nechce 18n.gif(131 b) . Uvidím, jak to bude dál. Nekončím! To ne :). Jenom neočekávejte přívaly nadšených článků nebo komentářů (i když možná zajdu).

Letím. Papa 18n.gif(131 b)

Fast text :D

7. dubna 2010 v 17:15 | CrocoĐile™
Napsáno v úterý ↓↓

Ahoj, ahoj :)
Dny ubíhají jako voda, poslední článek napsaný před týdnem.
Tak abych všechno shrnula do kratšího textu : středa byla docela pohodovej den, čtvrtek sem si užila (nejdřív jsme byly s Gábi na nákupech - a tak mám nové džíny a tričko) poté jsem šla s kámoškou ven (na garáže :D - hodně nás seřvala jedna ženská), pátek byl dobrej, takovej sportovní den (vyjely sme si s kámoškou na kole a za celej den sme projeli pár vesnic, nakonec sme to spočítaly na 20km :)), tak nás potom docela bolely nohy. Sobota byla nejdřív pohoda den, pak sem se pěkně naštvala a díky tomu jsem promarnila polovinu dne (to je fuk, nebudu to vypisovat :)) až nakonec jsem šla zase ven s kámoškou, nakonec sme si šly sednou na hřiště a blby sme :D. V neděli jsem šla znovu ven, zašly jsme znovu na garáže :D a taky jsme šly do Billy a co se nám stalo, no prostě, už dlouhodobě tam na nás vždycky čumí jeden nejmenovaný a naposledy na nás koukal zase, když už jsme stály u poklady, tak si stoupnul pár kroků dopředu od pokladen a koukal na nás, když jsme vycházely, tak sme se otočily a on koukal na nás a když už jsme byly z Billy venku, tak vyšel za náma, docela sme se bály, protože na nás ukázal ať jdem k němu, pak nám dál asi 5ti minutovou přednášku o tom, jestli jsme něco nevzaly a bla bla bla.. My samozřejmě nic nevzaly.. No prostě, příště na něj nebudu čumět i když on jo, kašlu na něj xP. A nakonec pondělí, Velikonoce, byl to takovej normální den, z neděle jsme měly připravený vajíčka, takže jsme někomu otevřely a byla jsem minimálně vyšlehaná od asi 5letého souseda :D. Pekly jsme nějaké bochánky :).. Povedly se :).. A nakonec jsem čučela na telku a pak se mučila. Dneska ve škole nic moc, netěšila jsem se a nechtěla jsem tam. Zítra jedu ještě s pár dalšíma na matematickou olymiádu.. Ách netěšim se :D:D. Jo ale teďka pádim ještě na chvíli ven, je tam pěkně :).. Nezlobte se, že se nekouknu na komenty, nemám čas, ani moc náladu na blogování :D.
Takže papa <3

(Zveřejněno až ve středu, protože předtím mi to nešlo :D)

Here's your cake :D

27. března 2010 v 17:04 | CrocoĐile™
Ahoj koláčci :D
Včéra? Ste měli vidět :D. Ráno s lidma na návštěvě ve školce :D!! Pak badminton (sem tam běžela twe :D). Škola (do not comment xP)..pak domu, klavír..domu.. A pak, že jdu na disko.. No a teďka tam přídu a prej že to neni, prostě, tak se vracim :D. Twe a dneska sem se dozvěděla, že nakonec přijel, ale pozdě.. Prostě nevadí :D:D..
Dnéska? 15 kiláků za 3 hodiny => já a dvě kámošky pochod za povidlovym koláčem :D ;) prostě fakt něco :D. Upé mě bolej nožky, ale což, za to to stálo :).
Za chvíli jdu ven :)..
Áá zítra mi odvezou tu mojí malou milou hnusnou super PC bedínku :( na ,,opravu'' chjóó.. Celej týden bez compu, bez netu, bez blogu? Aww! :O
Příští týden skůla no comment, ale prázdky.. Jéé :)..
Tak se tu mějte krásně :). Pápá ^^*

Nobody told it

24. března 2010 v 20:07 | CrocoĐile™
Hi dears ^^
Dneska bylo taky pěkně :).
Sme ve schůle o hudebce měli ve dvou skupinkách vymyslet romantické drama na hudbu z doby romantismu :). Naše skupinka si mě vybrala za hlavní romantickou aktérku :D a dva kámoše za další hlavní..no a pak hráli i ostatní :).. Prostě abych ten příběh celý shrnula => dívka je nešťastně zamilovaná do obyčejného kluka a on do ní, ale ta dívka si má vzít boháče, kterého nemiluje. Jednou je spolu boháč nachytá, dívce vynadá, pak to řekne své zlomyslné matce. V den svatby, když se dívka připravuje, si nechá zavolat svou sestru, které dá do ruky jed, aby ho přimíchala jejímu manželovi do pití, ona tak učiní. Ale matka boháče na poslední chvíli skleničky vymění. Pak dochází na svatební přípitek a nic netušící dívka se po napití shroutí na zem a umírá. Všichni se kolem seběhnou a jeden ze svatebčanů oznámí, že je dívka mrtvá. Když to uslyší její chudý chlapec, dopije její otrávenou sklenici pití a umře též.
No není to romantika jak vyšitá :) :)?!
Sem včéra byla venku, fajnové ;). Sem si vzala ty new starší brejličky :).
A jako fakt => do NOt eat :)!!


Se pudu ještě rychle domučit :D:D!
Áá..pak už bych mohla stihnout Tv :).
Ale řeknu vám, že poslední dobou nestíhám nebo co prostě. Mám několik věcí, školu, úkoly, dance, různý akce, dokupovat věci do skůl, jet nakupovat, GG, klavírek, nehamat (teda jenom zdravě), cvičení, chodit ven, blog a další věci. Snad abych si všehcno psala, páč jinak na něco zapomínám, nebo nestíhám blog, nebo nevim co kdy apod. :D:D Neřešit :)..
Když už byla řeč o nákupech, znovu položím otázku => neměl by někdo zájem jet se střelenou holčinou někdy (o víkendu nebo o prázdkáh, nebo kdy) do Práglu? :):)
Musim běžet, pápá :). Vaše neustále zasněná Veru Crocodilová ^^*

Excuse me...I'm crazy

23. března 2010 v 15:46 | CrocoĐile™
Hello dears ^^*
Jůů krásný den, že? Svítí slunce, je vcelku teplo, neprší, prostě krása :).
Dneska mi p.p. pochválil sešit :D že prý by se podle něj mohla vytisknout učebnice a tak :D. O občance sme měli ,,volno'' páč sme neměli sešity a docela sme se s p.p. zasmály, když viděla, jak mě 2x za hodinu dvě holky ,,škrtí'' :D:D.
Excuse me :D
..Prostě jdu ven ;). Sem si dneska vzala nové botičky, šátek a vezmu si brýle (všechny ty věcičky mám už tak 2 měsíce, ale čekala sem, než je poprvé vytáhnu) ^^*
Sorry, ale komentáře nestihnu všechny přečíst a odepsat zpátky.. xO
..Vlastně sem se ukázala po docela ,,dlouhý'' době, co? Hehe.


Áá rozhodla sem se => nebudu hamat :)!!
Neměl by někdo zájem, se mnou někdy jet shoppingovat do Práglu? :):*
Jo lidi, včéra sem se zaposlouchala do krásný písničky.. Lullaby, lullaby... Óó strášně se mi líbí :). Je pomalá, ale prostě nevim, zbožňuju :D ;D.
Už raději půjdu, zdraví vaše Pipinka Kontrabas Veru Crocodilová ^^*

Wow. Wow. Meow.

20. března 2010 v 17:32 | CrocoĐile™
↑ Haf. Haf. Mňáu. ↑ :D

Znovu ahojky zlata ^^*
Trochu se nudim..
A tak se snažim tu nudu převálcovat počítačem :D.
Zase mi blbne deváč, předtím mi blbnul face, za chvíli bude blbnout všechno ne? ;D
No nic..půjdu..pá ^^*

Mňááu ^^*

20. března 2010 v 11:13 | CrocoĐile™
Ahój zlata ^^*
Dneska je celkem pěkně :). To je fajnové.
Sem se vykoupala, přistříhla si patku :D, hamala :D, kopčila, koukala do PC ;).
Včéra sem byla venkůů :). Laláá :)
Dneska bych šla taky ven, nebo bruslit? No nevim :D


Celkem bych příští tejdén potřebovala do Práglu. Teda potřebuju novóu mikinů ;), dyžták nový džínsy (nebo rifle, to je fuk :D), jarní bundičků.. No prostě bych tam ráda jela, ale nemám s kym :'(. Chjóó..

What's this,um?

18. března 2010 v 20:21 | CrocoĐile™
Zdravím broučíni ^^*
Áách mám nového smajlíka, ste si všimli že? ^^*
Ůů dneska sme měli klokana (jako snad všicí :D). Á jinak nic zajímavého. Akorát, že se dneska konečně udělalo hezky, ale je to nějak najednou oteplený :D. No co, nevadí :D ;).
Jůů co teďka dávaj? Umm, teda nevim, jestli se budu na něco koukat...umm, ale asi jo :D. Jenom nevíím na co :). Prostě to se uvidí..
Zítra bruslení, schůl, piano, dance a to bude všecko :) ^^*
~ Love is magic fairy, who blinded people, but she gives them luck. ~
Wrr. Muj vlastní citát, do NOT copy, right? Oká :).
Ták víte có? Já pádim. Nevim, jestli se tu zítra ukážu a jestli něco přidám. Ále je to možné :D. Každopádně můžete zase přijít :). Pá ^^*

Karel Gott a nová éra

17. března 2010 v 16:02 | CrocoĐile™
Karel Gott... Když zaslechnu toto jméno, hned se mi vybaví snad nejslavnější český zpěvák s božským hlasem, jak se říká, který stojí na obrovském pódiu držíc svých přes 30 Zlatých Slavíků a okolo pod pódiem skandují stovky jeho fanynek, převážně starších žen :)...
Není pochyb o tom, jak skvělý má Karel Gott hlas, nebo jak slavné jsou písničky v jeho podání :). Karel Gott posunul českou populárí hudbu o několik kroků dopředu :). Jistě se jeho hudba nedá srovnávat s tou dnešní popovou, metalovou, hip-hopovou a nebo r'n'b hudbou, ale i přes to náš ,,božský Kája'' stále u svých fanoušků boduje :)...
Dnešní teenageři ale Karla Gotta mezi svými nejoblíbenějšími interprety asi nechovají, proč? Je to jednoduché, moderní hudba, a to i česká, postupuje stále dál a dál a je tu spousta nových výborných zpěváků, zpěvaček i skupin :)...
Jedním takovým českým zpěvákem, který by se možná ke Karlu Gottovi dal přirovnat, je finalista a výherce první Československé Superstar Martin Chodúr. Někdo ho má rád, někdo ne, někdo nad ním ohrnuje nos, někdo ho miluje. Martin je podle mého mladý muž s velkým talentem. Nejen, že umí krásně zpívat, má úžasný hlas a dokáže hudbu procítit, on umí hrát dokonce na několik hudebních nástrojů nástorů. Ačkoliv se to zdá každému jinak, já jsem si Martina, hlavně díky té soutěži, nesmírně oblíbila, tedy zaujal mě jeho hlas :).
A proč zrovna Martin? Četla jsem, že Martin s Karlem Gottem mají oba talent a krásně zpívají, Martin zvládá Karlovy písně, dokonce Martina nazývají prý takovým ,,novodobým Karlem Gottem'' :). Každý ať si na to udělá svůj názor :). A kdo by chtěl, může ho i napsat :)...

Oh, Birthday day, in love.

15. března 2010 v 17:26 | CrocoĐile™
Broučínci ahój =*
Ani mně to tak nepříjde, ale dneska mám narozký, ou jéé :).
Jůů. Už mi popřálo několik lidiček :). Ze škůly, domá, kámoší a další :).
Sem dostala zatím od kamarádky dáreček (už v sobotů). Ááá no co..víc nevim :D!
Teprv dostanů :).


Jééje toto letí. Snad zítra dodám looky, návštěvnost a napíšu nějakej článek :D:D! Páč já prostě teďka moc nestíhám. Vždycky chci něco napsat a pak na to zapomenů, nebo se mi nechcé a nebo se to vypne, prostě vždycky něcó :D.
Uvidí se nů :).
Čekám na těstovinový salátek, yum yum ^^.
Až dodělám věci do skůly, klavír a prostě všecinó, tak se buďto budu jukat na TéVé a nebo na GéGé :D. Zlata, mějte se moc pěkně! Zdraví CrocoĐiŁe °

Cůkróšká

13. března 2010 v 16:00 | CrocoĐile™
Ahoj zlata =**
Komentáře pročtu až za chvííli :).
Oůů. V pondělí mám narozky >> JUPÍÍÍ << :) ále stejnak vim, že ty své ''vysněné'' dárky nedostanu, tákže co :D ale nevadí :)
Prosté sem od dopoledne až do odpoledne :D byla s kámoškou v cukrošcé, v Takku, Kaufu a Bille..jó a též pro pizzu :D. To bylo móóc supér a srandá :). Jenom, sem si koupila čtvrtku pizzy, venku si jí položim na tom papírovym tácku na nějákou tabuli (abych si mohla uklidit věci) a začně dost foukat vítr, no á co se nestane, ta pizza mi spadla :D:D! Sem byla naštvaná trochu, ale tak se někdy stane nó ;).
Sme si v sukrárně daly jahodovej koktéjl :). V Takku si něco zkusily :D.
Koupila sem si zase časák :D:D.
Nůů prostě teďka jsem doma :). Asi se kouknu, co je v tom časáku ;) a též kouknu na GéGé :D. Závislák? Nó nevíím jestli sém :D. Nevadí ;D!


Jůů já půjdu, trošku nudá, tákže odreáčko GéGéčkem? :D:D Jó!
Nerozumíte? To nevadí :D:D!! Prostě nejsem normální :D:D.. Ajááj! Toť vše! Mějte kráásný den, ju? Oká, takže jasný :D ;). Pápá

Going Out

11. března 2010 v 16:22 | CrocoĐile™
Zdravím moji milí :D:D
Dneska ve skůle jako obvykle. Teď sem dokoukla jeden díl.
A zanedlouho jdu vén :).


Jůů to je úžasné photo :* z defááče :D:D.
přídu domů, tak se půjdu asi učit-mučit :D...pák klavír a pak snad nějaký díl :D.
Jo a určo budu koukat na TV :).
Zítra až od půl desáté ;D jůůwa :D.
Mějte se zlata moje :* Pápá

Decore**

9. března 2010 v 14:51 | CrocoĐile™
^^ Zdravím muffínci ^^
Jaký pak jste měli den? :) Já docela fajnový ;).
Poslední hoďka odpadlá. Áá celkově to ušlo :D prezentace o medvídkách :D. No nííc :D!
Při cestě jsem si skočila koupit ELLE :* :* Tak se na ten časáček za chvíli juknu :).
Zatím co sem to tak rychle prolistovala, tak se mi zdá pěknej :) <3.
Snad dneska stihnu zase nějakej díl GG :). Kdyžtak se na to juknu místo TV :D.

Mějte se parááádně :). Pápá

° Lofelý °

8. března 2010 v 17:54 | CrocoĐile™
nálada Oká |Imma Be|citrón :D|thtongue-1.gif image by Saliskolofelýýý :D:*

Ahoj koťata :)
Zdá se vám, že sem mimo? Jak jinak :D. Né prostě jako vždycky :D.
Včéra jsem se dívala snad na minimálně šest dílů GG :* Dneska se chci juknout aspoň na ten jeden :) Juwááá :)! Též sem včéra zkoušela moje prvé looklety, možná že je sem někdy hodim :D :). Jééje <3
Dneska to vcelku ušlo :D.
Nóó víte co? Hodim vám sem luxusný pict...ou šladoušký :D.
Ááá jdu! :D Papá

Glamour :)

7. března 2010 v 11:27 | CrocoĐile™
Ahojíí :)
Dneska se ještě rozmýšlim, jak to udělám s tou oslavou a už sem se asi rozmyslela, stejně na ní mám asi tak týden, takže trošku ''nestíhám'' :D. Ale to nevadí.Prostě jsem se rozhodla, že pozvu asi do cukrárny nebo tk někam jenom některý holky ze třídy (asi 3 :D) den po school. A asi příští sobotu bych šla (asi :D) s jednou kámoškou do cukrošky (též, nebo někam jinám) a pak by mohla třebas k nám.. Totiž kdybych chtěla pozvat někam všechny lidi, tak bych to musla rozdělit do skupin (páč se všichni neznaj) a bylo by to divný. Tak to prostě udělám takto :).
Mě tak napadlo, že bych sem napsala moje NEJ filmy (max. 10 nej) a pak byste mohli napsat i vy do komentů, jaký máte nejraději :).. Tak začnu ;)!
Moulin Rouge (romatika, hudba, tanec, krása)..
Titanic (snad znáte)..
Harry Potter (hlavně dřívější díly)..
Padesátkrát a stále poprvé (láska, romantika, zábava)..
Dirty dancing (jak 1 tak i 2, prostě krásný film o tanci a lásce)..
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Tak to jsou asi pro mě ty NEJ-nejlepší filmy :)!
Jsou samozřejmě stovky dalších, které se mi strašně líbí, třeba jako Avatar, Let's dance, Pravá Blondýnka, nejrůznější horory a další..ale tyhle jsou prostě úžasný :).
U těch filmů se mi líbí příběhy, hudba, u některých tanec, napětí, smutek, radost, překážky, věci ze života, krása, nenávist, láska... <3
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Víte có? Já už asi půjdu. Jó a jestli budete chtít, tak napiště nějakej svůj oblíbenej film :) nebo jich napište klidně víc :). Papá :).. XOXO CrocodiŁe°

I gonna be happy, thank ya :)

6. března 2010 v 13:42 | CrocoĐile™
Ahoj zlata :)
Koukám na Toplist a potěšili ste mě :)... Ách, konečně přes 3ooo :)! Thank ya :)..
Včéra byla náročný den.
Hned ráno bruslení na zimáku se třídou, sem myslela, že si snad vylomím oba kotníky (špatně sem si asi zavázala brusle nebo co).
Po škole hraní a hraní a pak klavír :). Docela to bylo Oká :).
A ještě pak koupit pití a zase na diskotance (po prázdkách), bylo to fajnové ;).
Večer vcelku unavená, tak sem akorát chvíli koukala na Slunce, seno.. A pak sem šla do hajan :D (to je ale slovo :D)..
Jakej byl včéra muj jídelníček? Když to shrnu tak sem měla 1 banán, necelou Margot, malý rizoto, 1 makovku, jo a ještě 1 malou bagetku :D!
Jak sem kdysi říkala, že budu ''hubnout'' (=> lépe řečeno, že nebudu jíst po nocích, že nebudu tolik sladkého a tučného jídla a budu víc sportovat) tak to jsem začala ''dodržovat'' až nedávno (to je před týdnem, možná dvěma :D) ale stejně to s tím jídlem nedodržuju úplně. Přecejen při ''dietách'' se má jíst pořádně, jen jíst zdravě a sportovat, což tak nějak dodržuju :).
Konééc o tomto tématu :D.
Jdu obědvat, později půjdu ven, potom se uvidí, možná ještě přídu :).
Papá

Strawberry coctail

4. března 2010 v 21:17 | CrocoĐile™
Zdravím lásenky.
nějak nestíhám psát xD.
Byla sem ve school. Pak venku. Koupila sem si Barvíčko (mimořádně xD) s kámoškou sme si daly hambáče, pak sem si koupila ještě jahodovej coctejl (u nás nově prodávaj xD), to bylo ledový jak něco xD!! Pak doma, sem hrála. Pak chvíli koukala na TV. A teď píšu, abyste tu měli aspoň nějaký nový článek. Zítra šupá do school. Pak klavír a disko. Jéje x).
No ten čas ale letí, ani né dva týdny a už budu mít narozky. Ale přesně vím, co bych si přála, byl by to Canon EOS 500, cesta do Francie, kulma, iPod nebo něco podobného, lyže, oblečení a boty, cesta do Anglie a Ameriky, letní tábor u móře (kam bych asi mohla, ale ona asi ne), notebook, nově předělaný pokojíček, hair-styling kterej by mi slušel..
Je toho dost, co? xD Vím xD.
Tak se mějte zlata moje :). Papá

Sním..

2. března 2010 v 17:38 | CrocoĐile™
Opatrnost a láska nejsou zrozené jedna pro druhou. Tou mírou, jak roste láska, změnšuje se opatrnost ;).


Sním..o tom, že jsem krásná, vysoká, hubená holčina s dlouhými, objemnými, vlnitými, hnědými vlasami, s krásným a milým úsměvem na tváři a s pěkným pohledem. Že mi všechno sluší, všechno padne, že jsem zkrátka krásná :).
Sním o tom, že bydlím v překrásném, obrovském domě, že mám hodně velký pokoj se všemi potřebnými věcmi i s věcmi navíc, že bydlím v paláci :).
Sním o tom, že jsem bezmezně zamilovaná do krásného, milého, hodného, přátelského, vtipného, chytrého, zábavného, romantického kluka se svým vlastním stylem, jenž poslouchá stejnou hudbu jako já a má rád podobné věci jako já, zamilovaná do kluka s přívětivým úsměvem, třeba do kluka, který má rád skate a je jedním z těch ''hoperů''. Že jsem zamilovaná do kluka, který je až po uši zamilovaný do mě :).
Sním o tom, že mi všechno vychází, že jsem spokojená a stále v dobré náladě :).
Sním o tom, že cestuju do Francie, do Anglie, do Ameriky, do Asie, do Afriky. Že poznávám nové světy, nové lidi, nové zážitky, nové věci :).
Sním o snění :).

 
 

Reklama