ChAnGe

I Am So Barbie

1. března 2010 v 16:50 | CrocoĐile™
Čáu lidičky :-*
Dneska jsem se málem strhala smíchy :D. No vezmu dnešek od začátku :). Šla sem spát po 12 a vstávala po 6 hodině. Pak sem šla s kámojdou do školy. A ve škole jsem zjistila, že nemám tělák, tak sem se omluvila, že mě bolí hlava :D. Před poslední hodinou (zemák) se si doprostřed sešitu napsala ze srandy ''We love Pink! We love barbies!'' velkym písmem gelovkou :D. A teď na začátku hodiny si p.p. půjčil muj sešit, kde jsme naposledy zkončili látku a otevřel to na té stránce s nápisem a préj ''No co to jé? We love barbies..We love pink! No téda.'' a já se začala smát (pak celá třída :D) rychle sem řekla ''To sem si napsala jen ze srandy pane profesore.'' a p.p.''Já vím.'' a kámoška ''Dyť ona je bárbína :D!'' a p.p. ''Ale není bárbína!! Jenom má blonďatý vlasy a je růžová.'' a zase takovej smích :D a kámoš pak měl na to nějakou připomínku, že jsem růžová bo co a p.p. ''Veroniko, z toho si nic nedělejte. To on s vámi chce chodit a neví, jak to má vyjádřit. Kluci v tomhle věku jsou hrozný.'' a zase takovej smích a já ''Já vim pane profesore.'' a nakonec p.p. ''Ale mně se náhodou bárbíny líběj.'' nó to bylo něco :D!
Čekám, čekám na bramborovej salátek :D.


Táák koťata, se tu mějte. Já teďka půjdu a možná se dneska ještě ukážu :)!
Btw. ty obrázky (oba dwá) sou ode mě :).. Papá

Rychlovlak :D

28. února 2010 v 15:15 | CrocoĐile™
Čauký :)
Tak ani bych to sama neřekla, že už je ''tolik'' hodin :D!
Napíšu tenhle článek a jdu dočíst kníhu, napísat všechno co mám a připravovat se, pak snad budu mít čas :), tak bych šla něco koupit do Penny no a potom doufám, že budu hrát :). No a co dneska dávaj v TV? Na co se budu koukat? Ještě nevíím, možná na novu, možná na primu, ale pak chci určitě kouknout na Řekni, kdo tě zabil :).
Dobře, mějte se, papá :).

Change it >> ALL?

28. února 2010 v 12:45 | CrocoĐile™
Tak sem si řekla >> změnu...potřebuje to tu změnu...
I když né tak velkou, spíš malou...
Ta změna by se týkala úpravy menu (trochu více přehlednější) áá také nového designu, protože tento mám už...no nevim jak dlouho :D ale určitě celej únor :)!
Táák jo...já zkusim něco NEW vymyslet a trošku upravit to menu :).
Zatím papá :)

Že by?! :D

28. února 2010 v 12:21 | CrocoĐile™
Dobré poledne lidičky :D
Viděli jste to? Návštěvnost se už už pomalinku blíží k celkovým 3ooo :)!!
Co kdybysme to dneska dotáhly až na ty 3 litry? :)
Bych byla móóc ráda :)..Ale to by sem dneska muselo zajít cca přes 70 lidí... :O
Tak nevím nevím..každopádně bych byla ráda, kdyby to dneska ta 3 byla :)!
(za chvíli napíšu zase :D)...Papa!

The Fame

27. února 2010 v 23:13 | CrocoĐile™
Tááákže :D..
Sme byly v kině na Fame :). Podlě mě => pěkný filmeček :).. Podle kámošky prý => blbost a nuda :D, ale HSM se jí líbí :D! Nic proti HSM :D.. Ale muj názor je, že Fame má nějakej děj, má příběh, kterej je sice jednoduchej a zdánlivě ''obyčejnej'' ale zároveň je pěknej a je tam hezká hudba a tanec a tak celkově.. Prostě mě se Fame líbí :).


Jináááč zítra toho mám dost...nehledě na to, že mám dance :)... Tak se budu zabejvat school. Tááákže nudááá :D!!
Jéje už mě bolí očka :D.. Není divu, po tom, co jsem dnešek dopoledne proseděla u Simíků, pak byla chvíli venku a pak koukala v kině :D. A teď zase tady :D.
Krásnou nedělůůů přejůůů :). Pa :)

Pixie & Brad

27. února 2010 v 16:27 | CrocoĐile™
Ahoj tučňáčci :)
Jééje to jsou zase oslovení :D že? :D
No nic.. Předem sorky, že dneska nestihnu kouknout na komentáře, snad večer nebo zítra se k vám kouknu. Ale nevím no...
Včéra to kino bylo suprový, bály sme se strašně :D:D!! Ještě že cestou domu sme nehorázně blby a tak sem se večér už nebála ;).


Teďka sem si snad po roce zahrála Simíky :).
Sem si vytvořila takovej příběh o rodině Lottových :D...
''Pixie Lott s Bradem Pittem byli manželé. Měli 3 děti, teenagera Jamese Blunta jeho stejně starou sestru Lady Gaga, a malé batole Duffy. Nastěhovali se na prázdnou parcelu v městě Podivíně, kde si nahrabali hodně peněz a postavili si krásný dům, který jim byl ale k ničemu. A tak se celá rodinka Lottových přestěhovala do jiného krásného domu, kde se zabydleli. Po čase z malinké Duffy vyrostlo hravé dětsko jak má být. Zanedlouho na to Pixie porodila holčičku Beyonce. Byla krásné malé děťátko. Vše šlo krásně, ovšem jednoho dne se to zvrtlo. Niko neví jak se to vlastně stalo. Ale každý člen rodiny byl zazděn v samotné místnosti bez jídla, bez pití. Tedy kromě Brada Pitta, který vyvázl. Ovšem Brad zemřel žalem. A po něm postupně umírali i ostatní lenové rodiny. Dům už byl skoro prázdný, však zůstala malá Duffy s ještě menší Beyonce, které sociální služba odvezla do sirotčince. Konec.''
Docela fajn. Ne? :D
Tyjo u toho si čtu povinou literku :O://...
Půjdu ještě teďka ven :). Večér máme jít zas do kina, na Fame (taneční film). Tak se těšííím, aspoň to nebude děsivej horror, jak včéra :D.
Mějte se nádherně :). Pa :*)

Mister Cinema

26. února 2010 v 17:55 | CrocoĐile™
Čau bobani <3
Copak ste včéra a dnéska dělali?
Začnu včerejškem - byla jsem v Práglu. Jeli sme autem a pak sem byla od 10 do 13 na Arkádách, lezla sem po obchodech, zkoušela si hadříky v kabinkách, fotila se jak blbečéék a koupila sem si černý rifle a tmavý tílko s nápisem I Love Bershka :). Pak sem jela metrem a autobusem za babičkou a vařila sem a též sem si spapala svuj hamburger s hranolkama a kečupem (ta holka u Mekáče mi tam zapomněla přibalit Colu). A v 6 sme byli doma :).
Pak sem šla ještě ven s kámoškou :). Docela sme vyly na Měsíc :D.


A dnéska? Sem se koupala. Pak sem vyrazila s kámoškou do města :). Sem si koupila takovej průhlednej lesk (bezbarvej) s vitamínem a s vůní růže :). Pak sme si koupily pendreky :D a pití a v Bille sem si vzala takový letáky k móři :D. Tak sme na to s kámoškou čučely a koukaly sme, kam bysme jely :D. A préj že pojedeme na tábor do New Yorku :D.
Jó a já sem prej Lady Beranice a kámoška je Lady Bachyně :D!
Od půl osmý začíná kino (Paranormal Activiti) takže tam s kámoškou jdeme :).
Tenhle týden jdu už podruhý do kina :D. A možná půjdu ještě tuhle sobotu :D.
Mám ze včéra nějaký fotky, tak to sem možná přidám :). Ale teďka nemám moc času. Za 45 minut máme totiž jít :D. I když to bude zase pozdějc :D.
Tak se tu mějte koťata :D. Papapa... Zdraví Lady Beranice (ála Crocodile)

WeSC a nebo Skullcandy

24. února 2010 v 18:51 | CrocoĐile™
Znovu ahoj zlaťáci :)..
Tak dneska píšu cca 3. článek xD.. Což je na mě poměrně dost xD!
Tyjo víte co nesnášim? Když o sobě lidi, který jsou od přírody krásný, řikaj jak sou hnusný a jak jim to nesluší!! Nechápu to a nevim proč to řikaj! :O xD
Byla sem na chvíli venku, byla docela nuda, ale to páč mě kámoška furt fotila (přitom sme se fotily už včera celou dobu)... A mě to vadilo, páč sem na každý fotce vypadala jako blb*c!! A ona si myslela snad že mám blbou náladu, páč včéra sem se fotila v poho a dneska ne, ale bylo to proto, že dneska mě to prostě už nebavilo, bylo to stejný jak včera, byla sem stejně oblečená, tak na co mít dalších 30 stejných fotek...? Nevadí xDxD!
Lidi neni tu někdo, kdo by zítra celý den neměl co dělat a nechtěl by se sejít v Práglu? :) Myslím kohokoliv, ráda se skámošim :) a seznámim :)!

Pink pinkie xD

24. února 2010 v 15:27 | CrocoĐile™
Zdravím broučci :)
Tak sem už u toho zubáka na rovnátka byla :). Pohodička :).
Cestou domu sme se zastavily v Rossmanu a tak mám new korektor a luxusně žůžovej tmavě pink lak na nehty :*) xD :)...
No a v jedný výloze se mi mociny líbily takový ty ''letecký'' sluneční brýle (značkový, se žlutýma obroučkama) a stály všechny ty brejličky jen 150, tak sme tam zašly, sem se rozhododvala, tak mám teda nový sunglasses (ty ''letecký'') s růžovejma obroučkama :).
Cestou sem si ještě v Bille zakoupila nějakej aloe drink, teda nic extra no neni, ale jde to :). Teďka čekám na mamču, naláknu si nehtíky (tim novym xD) a poběžim ven :).
Pod článek vám ještě něco hodim :). Papa x*

Along The Streets

24. února 2010 v 10:56 | CrocoĐile™
Zdravím všechny papučáky x)
Co bych vám tak napsala..?
Jednou věcí je to, že jsem už doplnila všechny affíky :)!


Konečně mi trochu funguje deváč.. Objevila sem zase jednoho človíčka na deváči, co má uplně luxusní fotky a jejich zpracování x* :).. A hledala jsem obrázek s Paříží, tak tady je :)!


Na chvilinku se kouknu na fb a pak půjdu :). Nechce se mi tu vysedávat :).
Tak si dnešek užijte pusáci :)! Papa

P.S.: Nechce se někomu zítra (tj. ve čtvrtek) se mnou v Práglu koukat na hadříky? :)

Avatar

23. února 2010 v 23:25 | CrocoĐile™
Čau zlata x*
Pls nezlobte se na mě... xD!!
Naposledy sem se ukázala v neděli... Jéje to je ale doba xD..
Né jako lidi já nemám čas a popravdě teď o prázdkách ani extra chuť na to sem chodit a vypisovat články... Opravdu se nezlobte... Však mám naplněný program :)!
Sobota byla dobrá, s kámoškou vneku, na pizze.
Neděla byla extrémě ulítlá, s kámoškou venku, sme jedly housky a pak (ani nevim co nás to napadlo) sme v jednom paneláku jezdily výtahem sem a tam a pak sme ''tancovaly'' na starý písničky od Elvise apod :)... Byla vážně sranda! :)
V pondělí sme byli ve městě, znovu na pizze a byla prostě zábava, byly sme v knihovně a v půjčovně DVD, kde sem se dozvěděla, že si žádný CD ani DVD pučit němůžu x( xD! My tam byly snad 2 hodiny a nakonec nic jako xD!
Dneska byl ulítlej den... Asi ve tři sem šla ven s kámoškou, dneska sem si poprvý snad po 2 měsících vzala jiné boty nežli sněhule (takže ,,botasky'')... Sme zas ''tancovaly'', ''trochu'' se fotily, blby, házely ve sněhu v mikinách na koš xD s basketbalovym míčem xD... Pak sem šla snad na 15 minut ke kámošce a potom sem rychle pádila domu. To ste mě měli vidět, já neměla klíče a měla sem být do půl hoďky ve městě, šly sme do kina, já neměla prachy... Tak sem byla uplně zblblá, nakonec sem vystopovala mamku a dala mi peníze a já běžela na nádro za kámoškama xD.. Ještě sme si sedly do cukrárny a já si dala jakousi Dětskou Pina Coladu xD... Pak sme šly do kina na Avatara :)! Je to podlě mě pěknej film... Neřekla bych vysloveně ''úžasnej'' , ale pěknej je! A hlavně zpracování, hudba a grafika jsou úžasný.. A jsou tam momenty, kdy se vám skoro ''zastaví'' dech xD x). No sme si to užily s holkama :). Pak sem v tý tmě a zimě bežela celá ustrašená domu xD..

Zítra pádim k zubaři a pak asi ven :).
Ve čtvrtek jedu možná (možná!!) s mamkou do Prahy, teda jakože možná budu v nějakym obchoďáku sama koukat na hadříky. Nechtěl by se někdo sejít a koukat se mnou?!x( xD

rYy☼sT]aRr•3•" alt="star-hay.blog.cz»th[€]rYy☼sT]aRr•3•"]

A víte co mě tak strašně štve? Nefakčí mi deváč!! x// x((
Jen kliknu na dvě věci a vypne se to. Tak teď schánim picty někde na blogách místo na deváči. Chjo chjóó :(...
A jak tak koukám, tak vůbec nevim jak udělám narozeninovou oslavu (která bude teda až na dlouho xD, jestli bude xDxD). A co je ještě lepší? Můj seznam věcí k narozkám se jaksi rozšiřuje. Máme tu teda foťák, sluchátka, letenka do Francie (xDxD!!) a teď i kdyžtak nové sluneční brýle (páč používám jen jedny) ale na ty je do léta času dost, o ty mi tak nejde. Ale tay bych docela ráda kulmu a oblečení, to se xD!

rYy☼sT]aRr•3•" alt="star-hay.blog.cz»th[€]rYy☼sT]aRr•3•"]

Jak už jsem psala - nestíhám.
Všechny affiliatka prostě furt nemám zapsaný (nezlobte se pls!!) a na komenty teď nemám čas odpovídat x((. Soráč...
I teď už je vcelku pozdě a radši půjdu, protože sem tu jen na chvíli.
Obdivuju všechny, co to dočetly až sem :)...
Snad se ozvu ve středu. Pa x*

Crip Crop

21. února 2010 v 12:18 | CrocoĐile™
Zdravím lásenky :).
Dneska mám normálně disko, protože se to nebere jako prázdniny, ale jen jako víkend :).
Včera jsem byla venku, koupila sem si nějakej časopis Style (celkem pěknej) a měla sem pizzu :D.
Dneska, rsp. teďka hledám na netu nejrůznější blbosti. Teda hlavně okukuju foťáky a sluchátka (a další a další věci, který by se mi šikly k narozkám :D)!!
Dneska si chci ještě dodat affíky, které jsem si zatím nezapsala :).
No ale teďka se půjdu kouknout na GG. Pak na ty disko. Potom půjdu možná ven :).
Víte co? Už půjdu :D. Papa x**

Spring Summer

20. února 2010 v 10:08 | Written by CroCodile™
Ahoj zlata :)


Konečně! Yeah :D.. Prázdniny.. No dost, že už sou :D!
Zdá se mi to, nebo mi fakt nějak blbne deváč? No snad to pak bude Oká :).
Co mám dneska v plánu.. Takže v nejbližší chvíli bych měla shromáždit sešity a začít kopírovat :D. Pak bych si nejspíš umyla vlasy, docela bych si nalakovala nehty :D a pak už snad volno, teda doufám, že dneska pro mě neni nějaká extra práce, páč bych chtěla jít ven, když sou ty prázdky :). Tak proč sedět na prrr*deli :D :D Znáte to :D. Yeah :D
Sem dneska ještě nesnídala :D. Jenom sem měla jakýsi jogurtovo ovocný drink :).
Možná bych mohla zkusit dát fotky do compu, ale nevim jestli půjde nebo jestli se to zase zasekne a nebude z toho nic :D...
V pondělí bych si docela došla do půjčovny a pučila si nějaký DVD :).
Sice nevim jaký, ale což, to nevadí :D!
Hele tak si to tu užijte. Papa **

S w e e t

18. února 2010 v 18:15 | Written by CroCodile™
Ani celá celičká armáda TĚCH, kteří mluví, nezmůže TOHO, který jedná :)


Čauky sluníčka :)
Dneska je téda den :D. Ve škole sem měla službu, psali sme z fyziky :O, byla sem zkoušená z dějáku :o(, spolužák nám na chemii supoval profesora :D áá mnoho dalšího :).
Zítra (konečně :D) poslední den před jarňákama. Uff :D. Pak akorát klavír, disko... A hurá na mini prázdniny :D! Nebo spíš teprv na víkend :D a pak prázdky :D.
Sem si normálně tak poslouchala písničky a najednou někdo zazvoní, twe já tam du a nějakej chlap prej na kotel. Tak sem mu šla otevřít, ale vůbec sem nevěděla co mám jako dělat :D. Tak sem v tom sklepě stála asi půl hodiny a pak řekl, že už to je opravený nebo co :D. Takže konečně z tý zimy pryč :D. No já vůbec nevěděla o co tam jako go :D.
Teďka teda brouzdám po netu (hlavně po deváči) a tahle fotka mě uchvátila, dokonalost :D.
Lidi já chci foťák! :) Strášně moc chci k narozkám foťák :). Canon EOS 500 nejlíp :).
No helepůjdu okoknout blogy :). Papa^^

D o l l

17. února 2010 v 16:47 | Written by CroCodile™
Dno pracovní morálky - člověk nedělá nic a také ho to nebaví.


Čágo Bello :D
Taky si myslíte, že to je uplně luxusní pict? Nejste samy :D..
Ta obloha je dokonalá :).. A super boty, kytara, celej wohoz :D..
Musim něco ofotit. Pak půjdu na povinnosti :D. A pak čeká klavír :).
Koukala sem chvíli na olympiádu - na krasobruslení - někdo má opravdu krásné sestavy :).
se těšim na prázdky - aspoň chvíli volno. Yeah :D
Nevim co dál říct. Obnovila jsem články s návštěvností za poslední 3 týdny :D.
Teda s tou návštěvkou spokojená nejsem, ale aspoň něco :).
Mějte se jako vždy <3 Pa

Ballet Girls Go On

16. února 2010 v 15:41 | Written by CroCodile™
Stiskneme-li nepříteli ruku k smíru, pak jen proto, že v ní drží zbraň mocnější, než je naše.


Zdravím kocouři :D
Nadpisu a snad ani toho citátu si moc nevšímejte :D.
Ani netušim, jak mě ten nadpis mohl napadnout, snad díky tomu obrázku.
A citát je v kalendáři. Což to neřešte :D.
Takže co děláte nebo chystáte? Máte taky někdo jarňáky od 22. jako já? :D
Už na ně mám něco naplánovaný ;). Ale nikdy nevíte :D...
Napsala sem jedný holčině, jestli nepude ven, ale asi je ještě ve škole :D. Nevadíí :D.
Teďka půjdu. Mějte se hezky. Pa :)

One Republic

15. února 2010 v 18:07 | Written by CroCodile™
Hey kids :D
Sem si stáhla pár písniček (starší songy z dob minulého tisíciletí :D a nějaký song od One republic). Jinak sem trochu brouzdala po netu a nic super úžasnýho sem nenašla :D.
Tohle je uplně luxusní pict. Jak někdo zachytil toho skejťáka zrovinka ve vzduchu :). A ta obloha je uplně luxusně retrózní :D. A já sem zase retardózní :D.
No nevadí. Mějte se pěkně. Papa :)

I*know*it :)

15. února 2010 v 16:40 | Written by CroCodile™
Zdravím cukříci :)
Já vím, já vím... Včera už jsem se neukázala, jak jsem ,,slibovala'' že? :D To z toho důvodu, že sem už neměla čas ani chuť sedět tady u toho počátače (skoro nefunkčního)..
Dneska sem se dozvěděla, že mám s jednim klukem od nás ze třídy službu na tabuli. Né že by mě to bavilo, ale už si to odbydu :D. O škole jinak radši nechci mluvit, protože nemám ráda to téma :D obzvlášť výsledky apod. Jedině tak vtipný věci, co se staly, ale..Už mlčim :D!
Na dnešek se mi zdál uplně šílenej ale super sen :D. Radši nebudu řikat o čem :D... Jenom můžu říct, že někdy půlce toho snu sem lítala nad bazénem :D...
Když sem šla dneska domu, tak pohoda, ale viděla sem jednoho moc pěknýho kluka (kterýho sem viděla teprv podruhý...podle mě je pěknej :))... Jenomže ho vůbec neznám :D. Ale to je stejně fuk, že to píšu, prostě sem jen někoho neznámýho potkala :D.
Teďka se na něco kouknu na netu (jako obvykle) a pak..?? Ještě nevim co budu dělat :D.
O prázdkách už sem se domluvila že pudu na ten Avatar a doufám, že taky na ten horor :). Jinak zatim asi nic extrémně zajímavýho a extra super dobrodružnýho nebo novýho dělat nebudu :D. Ehm ehm... Co napsat dál. To je právě to nejhorší, když chci napsat článek a nevim co do něj vhustit :D. Takže radši půjdu. Jo to bude fajn :D. Mějte se krásně. A neslibuju to, ale je možný, že se tu dneška ještě ukážu.
Papa <3

S o m e t h i n g :)

14. února 2010 v 19:48 | Written by CroCodile™

Miluju fotky na deváči, obzvlášť fotky některých mých oblíbenců :). Jako například u téhle fotky, vyráběla jedna holčina právě z deváče, její fotky sou úžasný (nejen fotky, ale i výtvory :)) a taky má skvělou úpravu fotek, to bude asi PS, kterej bohužel nemám...

No nic... Do not comment this all time :D...

Tak sem se napapala, měla sem těstoviny s omáčkou a pomerančovej džus :).

Jak jsem psala, od 22. máme jarňáky. A co bych během nich chtěla dělat? No rozhodně se nechci nudim a jen tak ležet doma, když už sou ty prázdky :).

Takže bych chtěla během toho jít na Avatar (k nám do kina), na Paranormal Activity, vyrábět z Fima, chodit ven, možná se i trošku věnovat blogu (nevim jestli budu mít čas a náladu :D) a na jeden den bych možná pozvala kámošku k nám a že bysme vyváděli blbosti :D a pak bysme mohly do toho kina... Ale to se všechno uvidí, co budu dělat :).

Btw. Chci foťáááááák :D!!

Na co mi ten svátek asi je?!

14. února 2010 v 16:18 | Written by CroCodile™
Zdravím broučci :)
Hej taky nechápete proč se u nás slaví Valentýn i když to je vlastně cizí svátek?
Možná, že o tom přemýšlim jenom z toho důvodu, že ho s nikým neslavím. Ale pravdou je, že ho ani slavit nepotřebuju. Nevím proč by se k sobě lidé (a obzvlášť zamilované páry) měli chovat mile a dávat si dárečky jen na Valentýna. Měli by na sebe být všichni hodní a milí pořád a každý den někoho nečím potěšit. To je můj důvod, proč teď tak trochu ''nechápu'' Valetýn :D.
A když už sem se o tom rozpovídala - slovo Valentýn mi připomíná jeden horrorovej film na kterým se už dávno byla v kině a je fakt super (Krvavý Valentýn).
Dneska sem šla na trénink a na náměstí, v ulicích a v různých koutkách sem potkávala ty buďto mladé, střední, nebo starší páry jak se procházejí a s úsměvem na tváři si povídají. Valentýn pro mě není ''špatný'' svátek, aspoň jsou lidé spokojenější, ale podle mého by to tak prostě mělo být pořád a ne jen v jeden den, který si tak lidi nazvou :).
Momentálně sem napůl utahaná a napůl znuděná, protože se nebavim :D. Místo toho se budu muset vrhnout do učení a přepisování sešitů. Ajajaj mě se nechce :D. Radši bych se koukla na nějakej pěknej super film. Máte vy nějakej oblíbenej? Já jich mám teda víc a nemůžu říct, kterej mám nejradši, ale patří mezi ně Harry Potter, 50krát a stále poprvé, Dirty dancing (1,2), Let's dance, Love and Dance, Pátek 13, již zmiňovaný Krvavý Valentýn, Pomáda,... Na další si nevzpomenu a kdyby jo, tak to zabere 10 článků :D. Ale je vidět, že mám ráda dobroudružně romaticky, tanečně, hudebně, horrově,...zaměřený filmy :).
Od 22. máme jarňáky a někdy v tom týdnu dávaj u nás Avatar (na kterej sem chtěla do Prahy, ale protože se tam nedostanu, tak na něj možná pudu s jednou holčinou) a pak taky Paranormal Activity (horror, na kterej sdoufám, že pudu s mojí kámoškou)..
Půjdu něco spapat, dneska sem totiž akorát snídala (1 rohlík s rybičkama s přílpohou cherry rajčátka) a ''obědvala'' (tuňákový salát)... :) Takže se tu mějte krásně, snad dneska ještě dorazím, kouknu na Vaše blogy a oběhnu komentáře :).. Pa
 
 

Reklama