ChAnGe

Zastávky : Praha. Paříž. Londýn. Praha.

9. února 2010 v 21:30 | Written by CroCodile™
Čauky
Tyjo tak si řikám, že by se mi líbilo bydlet v Praze . Do školy jezdit tramvají, po škole zajít do parku, mít možnost se skoro každou volnou chvíli projít no Václaváku, nebo po Karlově mostě, okolo Národního divadla, nebo Opery... Na ulici každou chvíli potkáat nové lidi (i když tady taky potkávám nové a nové lidi, ale vesměs znám hodně moc lidí od vidění).
A pak pořád sama ve svý hlavě spekuluju o tý Paříži. No a teď dokonce o Anglii (rsp. o Londýně). Jak já bych se tam chtěla kouknout, Pařížský Louvre, Londýnský Big Ben... Francouzská Seina, anglická Temže... Francouzská architektura, anglické památky...
Wow, to sou ale myšlenky xD. No nic...
Dneska ve škole snad nic extra. Jenom já o zemáku strašně kašlala.. A p. ,,No měla si zůstat doma!'' a já ,,když to já nemůžu'' a kámoška ,,No ty nemůžeš zameškat ani 3 hodiny.'' a p. ,,Jo Veronika nemůže zameškat ani 3 hodiny, tak tojo..'' a po chvíli sem kašlala znova... Pak sme psali a na konci testu p. ,,Tak sbíráme.. (sem se zase rozkašlala) a já za chvíli dostanu choleru.'' :D:D Tak sme se docela nasmáli :).. Jinak nic extra.. Nic co bych napsala xD
Možná se uvidíme zejtra, pokud sem přídu, což nevim xD
Mějte se krásně. Přeju moc moc hezkej týden... Příště zase papa :)

O neděli..plus nabídka Fimo xDxD

9. února 2010 v 17:05 | Written by CroCodile™
Čauwéc vespolek :)..
Předvčerejškem sem měla svátek :).. Uááá :).. Heč xD.. Tak co jsem dostala? Nějaký prašule, světřík, na leéto šaty na plavky (i když sou mi trochu malý..a sou trochu krátký xD), kytičku :), pásek, karty Bang.. :)
V neděli sem zkusila Fimo (vlastně sem to zkoušela už v sobotu, ale při vaření se mi vypařila voda a pak sem to omylem nakřupla a tak sem to rovnou vyhodila).. Jako to dopadlo? Tak mám vyrobenej jeden ''donut'', hvězdu, dva diamanty, dortík xD a jahůdku :).. <3
(fotky nejsou páč je nemůžu dát do PC)
Kecy..kecy...kecy..xD

°In The City°

6. února 2010 v 16:28 | Written by CroCodile™

Čau broučíni :)..

Dneska sem byla s Friendkou xD ve městě. To bylo luxusní :).. Sem si domu odtáhla new tričko, All Stars Converse Penál (sem totiž měla upá špinavej starej..takže mám new), sešit, propisky, kosmetiku, Fimo hmotu.. Sem upé ráda za to FIMO => mám 4 barvičky (černou, červenou, fialovou, modrou)... Btw - jedna stála asi 40 Kč! Sme si daly s kamí každá 2 čtvrtky pizzy :D.. Jak sme to jedly, hej to byla fakt podívaná jako xD! A na to sem si koupila Pepsi Colu :). Sme upé blbly jak to jenom šlo :D. Fotky ňáký máme xD.. Sranda byla :)..
Toto foto => je trošku upravené (jas, světlo a ten odlesk) v Gimpu xD..
Jaj..večer jdeme do kina.. WYFIČ! :D.. Tak se ten film jmenuje :D.. To je jedno xD..

Copak vy ste zatim dělali? :) Doma sem se napapkala a pak sem si ukládala něco z mobilu do pc.. Teď sem na netu :).. A za chvíli jako netušim co budu dělat, ae to newadíí :D!! Ještě chvíli tu pobudu xD.. A pak newim xD..

Uáá => už vííím :).. Zkusim si Fimo :).. Nevim jaký to bude (napoprvý)... Ae aspoň bych si zkusila, jaký to je :).. Zatim bych dala něco jednoduššího xD :)!
Jak se vůbec máte? Já vzhledem k dnešku (vlastně i celkově) moc dobře :)..
No tak já nebudu ''zdržovat'' a pudu :D.. Papa <3

Nejlepčíí shoes :D

4. února 2010 v 19:52 | Written by CroCodile™

Plostě nejde odolat klasickejm už (co já vim) 50 let starejm converskám :D..
Mám doma jedny falešný conversky (obyčejný černý)..kvůli výstupku :)..
A hodlám si je někdy NEJSPÍŠ obarvit :).. myslim - něco si namalovat na tu bílou plochu vepředu (jak je vidět tady na fotce).. Aby to bylo veselejší a origoš :)..
<3 Jako je to možný, že za dnešek píšu už 5.článek?? Normálně napíšu tak 2 člányk za tejde :D..A dneska.. :D.. Už pudu, jinak taky zešílim ne? :D..
Mějte se teda krááásně.. PAPA <3

He's a DJ.. xD

4. února 2010 v 19:28 | Written by CroCodile™
F*ck him..He is a DJ.. Oulala.. xD
No tak za dnešek už pres 30 lidiček..nějakej pokrok :D..Thank ya :)
Momentálně ujíždim na songu One Love.. Ouyéé :D :)..
Lidi tak už vim, že FIMO se kupujte buďto v papírnictví, hračkářství nebo obchodu s výtvarnýma potřebama (thank všem co poradili).. Na netu sem si našla, že samotný řetízky apod. stojej cca 30 kč.. A ta FIMO hmota stojí cca 40 Kč (jako jedna barvička).. Sem si našla i návod, jak na to :).. Akorát teda nevim jestli to zvládnu, ale zkusila bych si pár výrobků, převážně spíš nějaký řetízky bo náušnici, ale to by pro mě bylo asi složitější s těma náušnicvýma drátkama.. uvidíte :D..No tak bych v sobotu ráda zašla do centra.. :D
Zajít s kámoškou do města.. A kouknout se po FIMO hmotě. A taky potřebuju pár věcí do školy :). Jne doufám, že budu Oká a už o něco zdravější, abych mohla :).
Hej toto jsou áále luxusní pixelky :)...

(pixelky zapůjčené Caroline)


You're MADPEOPLE !!

4. února 2010 v 19:00 | Written by CroCodile™
Wááu :)
Tyjo jak se sem mohlo nahrnout najednou 20 lidí online ??!
Né že by mi to wadilo!! :D
Uplně luxusní avoš toto :).. Kluci z ňáký skupiny.. (nejspíš :D)
Ae neznám :D..
Mňáám.. Pizzu už sem spapala :D.. Dobrá byla :D
Od osmi budu asi čučet na bednu :D.. Co vy ? :)

Luxusní...nehorázně...chcíí :D

4. února 2010 v 17:05 | Written by CroCodile™
Před chvílí sem zase kopčila sešity pro kámoše.. Tak mi byly přivezeny bonbónky :D..
Neřešit mě :D...Nenormální lidi sou holt též :D..
Dneska upé děsný, jak mě zase bolí v krku :(.. Ta rýma, uplně hrůza, do školy sem si brala takovej obří kapesník a už po druhý hodině sem neměla kam smrkat, prostě hrůza, épšíkání, kašel taky stejný, i když teď možná lepší. Prostě mě ty všelijaký nachlazení štvou :D.
Právě obíhám nejvíc luxusní blogy a blogový shopy s výrobkama z Fima :).
Nevíte kolik asi ta hmota stojí?? A kolik stojej ty samotný přivešky apod.? :)
Kde že se to vůůbec kupuje, nevíte někdo? :)... (thx za odpovědi)
Sem dám reklamku jednodomu právě luxusnímu blogu :)...


Fakt kwáásnéé výrobky, bych taky chtěla umět vyrábět :)! Bych si pak nemusela kupovat všechno co vidím, ale mohla bych si čas od času vyrobit něco, co by se mi hodilo :) x**
Už půjdu..papa <3

P.S.: Hledám new aff.. :) Páč jich mám cca málo :D.. Pa

Véronique écrit...

3. února 2010 v 18:19 | By CroCoĐiŁe°°
Salut :)
Ani nevíte, jak mě strááášně bolí v krku, mám kašel a rýmu. To je děs, hlavně ta bolest v krku, ani na to nic nepomáhá, fakt hrozný, někdy mi příde, že skoro nemůžu mluvit...
Každopádně, dneska ve škole sem byla :D. Měli jsme °Ceramic Art° prostě jsme o výtvarce dělali keramiku - misky!! Jako to bylo něco :D. To musíte ''vydlabat'' prstama. Tak až se to vypálí, tak to snad bude Oká a doufám, že ta moje mistička bude k použití :D.
Další hodiny - frájina, ájina, matika. Co dodat, vcelku nic zajímavýho. Jenom sem si dneska u nás ve school poprvý koupila bagetu :D. Nojono neměla sem sváču, zato 25 Kč jo :D. Vcelku dobrá bageta, nějaký kuřecí gyros :).
Po škole oběd, nic extra, jako vždy :D.
A doma? No co napsat :D... Taky nic výjimečnýho :). Akorát včera večer sem byla na chvíli venku :). Za chvilu pudu nejspíš na piano a pak works :D..
Mějte se krááásně. Zdravím <3 Papa

Dear Paris...

3. února 2010 v 18:02 | Written by CroCodile™
Francie, Paříž, Eifellovka, Louvre, Seina, Loire, Nice, Lyon, Marseille, francouzské sýry, TGV, Disneyland Paris, D'Orsay, móda, Notre Dame, Moulin Rouge, francouzská kuchyně, ulice, příroda, jazyk, řeč, města...


...Já si přeju jet do Francie...
...Jet do Anglie...
...Do Ameriky...
...Do Španělska...
...Ale nejdřív do té Francie :)...


...O letních prázdninách...
...Třeba jen na pár dní :)...
...Vzít si foťák a procházet celou Paříž a všechno cvakat...
...Okouknout Eifellovku, zajít do Louvru, zaplavat si v Seině (no to plavání ne :D)...
...Omrknout obchody, památky, střediska...
...Zkusit všechno francouzské, co by se jen dalo :)...
...Trochu si zakonverzovat s francouzy :)...


...Komu by se nechtělo?...
...Tak móóc bych chtěla jet do Francie :)...
...Kdo by chtěl taky?...
...(HLÁSÍÍM SE) :D...

(BtW: ty obrázky jsou tak odlišné a zároveň se mi všechny tak moc líbí) <3

Štěstia :)

1. února 2010 v 18:38 | Written by CroCodile™
,, Štěstí si musíme vytoužit nebo vysnít. Jakmile přijde nočekávaně, nevíme, co s ním, a zmarníme je. ''

Krásnej citát..což :)
Zdravím všechny do nového týdne :)..
Jako první bych chtěla říct, že tehle týden v neděli budu slavit svátek (Veruňáá :D)..
I když nevim, estlíí to tu tenhle tejden bude nějak vyjímečně sváteční :D!
Každopádně.. Chtěli jste foto mobilu... Máte to tady :)
Ták to je jen počítačové foto, ale aspoň něco, nie? :)
Víkend sem měla docela napráskanej. V pátek Praha, v sobotu sem se s kámoškama nehorázně vypráskala na bobech :D, pak výstupko, v neděli trénink a zkoušení aplikaček v mobilu :D..
Teď instaluju nějakej PC program od toho mobilu :).. Aby mi tam šly dát songy :)..
Wow..do tý paměťovky :)...
Dneska neobíhám, soráč :D.. Dyžták npište :)...PAPA <3

Woaláá :)

30. ledna 2010 v 9:53 | Written by CroCodile™
Lidičky x**
Od včerejška sem uplně nehorázně mimo a moc moc šťastná..
Třeba by Vás zajímalo..PROČ?! thdiamond-1.gif image by Salisko
Takže...byla sem v Prááglu :) To samo o sobě ještě nic nedokazuje, ale koupila sem si vestičku, šátek, tričko a mikču thredheart.gif image by Salisko. A co hlavně? Furt tomu nevěřim, ale je to tak, bylo mi dovoleno koupit si Ten mobil. A tak? Tak ho mám!!! :)
Sem fakt moc moc ráda :).. Byl levnější než u nás .. Koupila sem si ho z vlastních.. Mě to ale vůbec nevadí.. Naopak cm5_blush.gif image by Salisko.. Já sem prostě ráda, že ho mám.. Olaláá :)!! A k němu mám dokoupenou i paměťovku.. Ještě sme ho nezapínala, na to teprve chystám :)..2eulb4i.gif image by Lowinka
Včera sem si dala v KFC nějaké Mexican Menu .. Byly tam dvě mini bagetky.. Jedna Mexican a druhá Caesar :D 17.gif image by Salisko k tomu coca-cola.. A ještě hranolky x**!!
Když sme byly doma, tak sme eště zašly do Lidlu.. Tak sem si koupila muffiny (už připravený).. Mňam :).. Jedny celý čokoládový a ty druhý světlý s kouskama čokolády ..LOVE IT xD! :kawaii: A ééště sem si koupila mrkvovej drink..Miluju :) Mňáám.. superman
Pak sem byla chvilku doma. Potom sem pádila sem za kámoškou. Sme byly venku a koupily si energy-drinky :D.. Mňamíí :D A pak hup..šup..na disko danceee :) Supéér.. Potom ještě chvilinu venku a pak sem už zašla domu.. :) Už ani moc nebyla zima - mi přišlo :D!
Jééje super den :)
Dneska mám jít ven.. Takže určitě půůjdu.. Copak vy? Dneska zase plesko :D.. bee Se těšim, ale tréma též je :D.. Wow..dlouhej článek ne? :D
Jetě sem nesnídala, tak si pujdu něco dát (pokud něco vůbec máme :D).. Kdyžtak dobrou chuť :D!
Mějte se moc moc krásně.. Pa pa pa

From another world...

27. ledna 2010 v 21:36 | Written by CroCodile™

...Tak jsem dospěla k jednomu názoru...
...Ať jsem jaká jsem, ať jsou lidi okolo mě jací jsou, je to tak...
...Někdo může sám sebe změnit, když chce...
...Jiný se měnit nechce...
...Je to na každém z nás a každý z nás má svůj vlastní maličký svět...
...Teď si nemyslím, že bych byla nějak ošklivá, snad ne :)...
...Neříkám, že jsem kráska světa, neříkám to o nikom a o ničem. Nikdo není dokonalý a nikdo není přesným opakem tohoto výrazu...
...Vyjadřuju jen svůj názor o tom, že na každém je mnoho a mnoho věcí úžasných. A ti, kteří si to o sobě nemyslí, to ve skutečnosti jen nevidí, ale pravda je, že opravdu každý v sobě něco má. A to něco z něj dělá tu jedinečnost a originalitu...
...Proč to vlastně píšu? Neptejte se...
...Přepadla mě jakási nálada na psaní toho, třeba to někomu pomůže v tom, uvědomit si, že na světě není sám, že je tu spoustu lidí a spoustu z nich má třeba takové problémy jako on, že nemá cenu se trápit, ať je to pro cokoliv. Opravdu nemá...
...Article from another world by CroCoĐiŁe...

SWEAT or SWEET

27. ledna 2010 v 16:39 | Written by CroCodile™

~ Je těžké dívat se na někoho krásného, milého, plného talentu a charakteru.
~ A pak se kouknout do zrcadla a říct si, proč taky nejsem taková. Proč nejsem krásná, milá, hodná, odvážná, úžasná, proč?
~ Chtěla bych mít dlouhé vlasy, teď je mám tak po ramena, ale chtěla ybch je mít delší, chtěla bych mít vlasy jako taylor Momsen. Chtěla bych být hubená jako ona. Chtěla bych mít tak krásný obličej jako ona. Proč taková nejsem? Proč si nepříjdu pěkná? Proč nemají mé vlasy objem? Proč mám zvláštní nos? Proč mám takový obličej? Proč mám takové zuby, úasta, oči? Slušely by mi vůbec dlouhé vlasy tak 6 cm pod ramena? Vypadla bych v tom dobře? A jak vůbec teď vypadám? Sluší mi to? Jsem ošklivá? Jaká vlastně jsem?
~ Napadají mě spousty a spousty otázek. Odpoví mi na ně někdo...?

[promiňte za tento melancholický článek...btw na té fotce nejsem já]

Tomu se řiká...CrAzZzy°°

26. ledna 2010 v 17:50 | Written by CroCodile™
Hey everyone :)..
Dneska celkově pohodovej den, o něčem radši nemluvit, ale jinak sem vcelku spokojená, což vy? :D Jako vidíte tenhle pict? Chtěla bych ty laky, ta žůžová je hustá :D a modrá též uplně super :)! Nejwíííc... Yeááá :D..
...Twe já chci jet v pátek do Prahy!! Potřebuju koupit šaty.. A i když na te ples asi nejdu, páč máme někde něco...Tak je chci na koncerty apod. No plostě stejnak, co ybch v pátek, když mám volno, dělala.. Tak můžu zajet do Práááglu, že?:)...Woaláá :D!! Dneska eště nemám uplně wolno :D... Tak si chci taky trošku máknout tady na tom webu :D!! New layout vidíte? :) Plostě *cute* podlě mě :)! Jako tady máte foto mobííílka, co bduu možná možničkááá mít :) x**!!
Samsung S5230 Star
Je to malej pict, ale aspoň něco... x** Twéé chcíííí!!! Jen 3 litry, pro mě vybavenost best**!! A prostě... Co víc dodat...jenom už stačí přemluvit, koupit a mít :D!!
Brouci, už poběžim ju? :)...Mějte se kráááásně x**..Pa pa pa <3

Mám pro Wás zase něco New

26. ledna 2010 v 17:09 | Written by CroCodile™
Zdááár beybe!! :D
Mám pro Vás zAse nwoej dezz... Tak co, chcete, abych ho nastavila? xD

Hope Dies Last ~ Hope For Haiti Now

25. ledna 2010 v 18:52 | Written by CroCodile™
Zdaréc mazéc ;D
Ako sa máte? How's life? :D Čopak děláte? :D
Já mám nějakou dobrou náladu! :).. A důvod??! Twe asi si budu moct koupi ten mobil :) :) :)!!
Sem z toho uponě vedle jak ta jedle :D!
Uplně sem se mamky dneska ptala a nakoenc mi řekla, že si ten mobil za svý rachy možná můžu koupit :).. Tak sem šťastná jak blecha :D. A přitom uplně šílená jako vždy :D!
Tak proto °°HOPE dies LAST°° :)... Jo v sobotu sem s ekoukala na ten koncert a celkově na tu dobročinnou akci °°Hope for haiti NOW°° a poslouhcala sem ty příběhy, vážně těch lidí a hlavně dětí a všech, co někoho ztratili, lituju!! :( :( :(
_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*"]
Tyjo lidi, jakto, že někdy nejsem tak odvážná jak bych normálně chtěla? Asi mě touhle otázkou nechápete.. Tak abych to trochu přiblížila.. Např. Když se mi strašně líbí nějaký džíny, ale sou třeba napůl roztrhaný (to je jakože stylový) a maj na sobě různý ozdoby, tak bych si je třeba ráda koupila, ale protože vim, že se je budu stydět nosit, tak si je nekoupim. Proč to takhle u mě je? Proč si něco vyberu a pak i když se mi to strašně líbí ze trochu stydim?! Je to vůbec normální? :O :D :) Nikomu se nevede všechno tak, jak by chtěl... :)

To je ále tejden :)

23. ledna 2010 v 18:43 | Written by CroCodile™
°° Čáuwéc °°
No to je mi ale tejden :D. V pátek ples, dneska ples, wáu včera sem to snad ani nepokazila :). A dneska trochu trémuše jako včera, ale jinak v pohodě, těšim se :). Hlavně abych si vzala tu sukni a né jak včera :D. To je jedno. Stejně...o co go :D!
Jako vidíte, že mám novej layout? :D Copak na něj řikáte? :) Trval mi cca čtvrt hodiny, takže pohodička :D :)! Mám teď nově i volitelnej dolní box :).
Včera klavír pohodička :o)! Dneska sme měli návštěvu. Teď se docela nudim, ale za chvíli pudu ;). Příští tejden bych v pátek ráda jela do Prahy, myslim na shopping. Hlavně kvůli šatům, jinak samozřejmě taky :). Akorát to vůbec nemám nějak dohodnutý, prostě nic :D.
Twe já s tim furt otravuju. No nic. Jenom znova kvůli tomu mobilu. Prostě chápete, je jenom za 3 litry!! Yeáá...já bych toh chtěla :D! Radši abych už běžela, jinak se tu zas moc rozkecám :D.
Krásnej víkend a mějte se. Papa <3

Někdy je to tak, jinak zase tak :)

19. ledna 2010 v 19:57 | Written by CroCodile™
...Někdy si říkám PROČ??! a slzy smutku mi stékají po tvářích...
...Jindy si říkám COŽE??! a pláču při tom štěstím...
...Jednou jsem štěstím bez sebe, jindy nemůžu zastavit slzy...
...Mohla bych o tom psát knihy... to je hloupost...
...Časy se mění... A to každým okamžikem...


AHÓÓÓJ papoušci :o)
Tak co, jak de žiwot? U mě je to na přeskáčku (viz. text xD)... Ale více méňe to jde :)!
O skůůůl nemluvim :D! Diskotance pohoda :)! Klavír taktéž :)! Kámoši v pohodě :)! Doma to ujde :)! Blog teda nějak moc nerozvíjim, ale nejhorší to neni :)! Prostě Okáá :)!
Co to melu? Néé sem v pohodě jako obvykle ;o)..
Jenom by mě zajímalo, proč někdy věci nemohou být tak, jak bych chtěla :D :o)..
Dóóbře, tak co jinak, jak jdou vaše blogy? :)
Založila sem si profil na deváči xD xD.. :) Pohoda :)..
Btw. nakonec => znova bych se zeptala => nemáte někdo mobil Samsung S52350 Star? Já jen že bych ho chtěla a tal by mě zajímalo, jakej na to máte názor :)..
Jinak už jdu..papapa :)... Zdraví vaše CroCoĐiŁ€€€

Blick, cwack, oou, yeah, wrrr, bleysk, rawrr..

17. ledna 2010 v 19:01 | Written by CroCodile™
Hi guys ...
Tak tenhle víkend se zdá že mám čas, co?
No moc moc toho času neni, ale pravda je, že teď tady sem, tak co řešit :D !


Co budu dělat v tomhle týdnu? Tak když neberu běžný věci jako school, play piano, etc. Tak bych si v pondělí, nebo kdykoliv chtěla koupit těsto na pizzu a udělat si šunkovou pizzu (už sem si dělala minulej tejden pizzu s tuňákem..mňam ).. Dál musim koupit dáreček :)
něco vyberu :)! Pak nepravý conversky, tj. napodobeniny conversek od ťamanů xD . Páč mám mít nějaký plátěnky na výstupko a mám jenom zelený, který se mi k tomu nehoděj, tak potřebuju žlutý, ale nevim jestli v tomhle ročním období je budou mít ;). Ve čtvrtek nejspíš tancování :) ! Pak v pátek poběžim na klavír, na disko a na výstupko :) . Pak vííííkend :) vualáá xD... V neděli bude zase tancování..

To sem se ale vypovídala :D ! To by už mohlo stačit. Tak krásnej zbytek víkendu, krásnej new týden, hódně krásných dnů a okamžiků přeju :) . Zdraví Vaše
**CroCoĐiŁe°°

Je na čase...

17. ledna 2010 v 18:38 | Write CroCoĐiŁe™
Je na čase trochu poupravit přezdívku...
Jo, řekla sem, že si nechám na blogu už jen Crocodile.. Taky že jo!
Jenom tu přezdívku chci trochu obnovit a když už je ten novej rok, tak jí trochu osvěžit a dát jí ,,novej kabátek''.. Takže jí nějak ,,ozdobit'' apod. :)!!
Jednoduchost se nezapře tj. Crocodile...
Mega složitosti nechci (i když je to zajímavý) tj. ~CrOcOĐiŁe°°
Něco mezi tim... Tj. např. CroCoĐiŁe
Takže Oká...nechávám si Crocodile, akorát ozvláštěnou o pár písmenek, čili CroCoĐiŁe :)!
Plus, když budu psát do článků, tak třeba budou různý ozdoby apod. :)!
 
 

Reklama