Kolekce

New Yorker kolekce podzim 2009

26. září 2009 v 19:04 | Rag.Baby ®
New Yorker představuje kolekci pro podzim 2009!

Je tu další přehlídka podzimních hitů a trendů, tentokrát v podání u nás velmi oblíbené německé módní značky New Yorker.

Kolekce Terranova Jaro/Léto 2009 - spíš o kolekci

4. srpna 2009 v 16:49 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Móda pro mladé, móda pro zábavu, móda pro život - tak to je značka Terranova. Tato značka nabízí kolekce oblečení a doplňků, které úspěšně následují světové moderní trendy. Počátek značky Terranova je už v roce 1961, kdy Vittorio Tadei začíná v Itálii rozjíždět firmu s názvem Teddy. V roce 1988 společnost Teddy díky vlastnímu úspěchu zahajuje svou novou značku Terranova. Nová sít´prodejen je úspěšná po celém světě. V roce 2005 Teddy a Terranova otvírají další řetězec pod značkou Calliope s rafinovanou a elegantní módou.
Móda, zábava, styl, to je Terranova / Oblečení Terranova (www.luxurymag.cz)

Kolekce Fishbone Jaro/Léto 2009

4. srpna 2009 v 16:20 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Welice nice clothes :) moc moc líbí :).

Dior Jaro/Léto 09

15. července 2009 v 14:19 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Luxusní módní značka Dior přichází s novými kolekcemi pro nadcházející sezónu, a to s kolekcemi Cruise a Ready-to-wear.Kolekce Cruise je určena všem milovníkům módy, kteří si chtějí žhavých módních trendů užívat i v době před nástupem klasické sezony jaro/léto. Modely z této kolekce jsou odvážně nakombinovány ze zdánlivě protikladných zimních a letních materiálů, fantazie návrhářů pracuje na plné obrátky a dovoleno je prakticky vše…

Klasická kolekce Ready-to-wear se tentokrát nese ve znamení jednoduchých střihů, volnosti a romantické rozevlátosti, čemuž odpovídají i vzdušné a pohodlné materiály zdobené nápadnými vzory květin, puntíky, stužkami, krajkami, kapsami a knoflíky. Vše ve svěžích přírodních barvách, ale i zářivé růžové, oranžové nebo žluté. Dvorní návrhář Dioru, John Galliano, zkrátka při tvorbě nové kolekce pro sezonu jaro/léto nešetřil fantazií a originálními nápady. Půvabné modely nezapřou inspiraci rozverného Saint Tropez a Francouzské riviéry.

Emilio de la Morena kolekce Jaro/Léto 09

15. července 2009 v 14:16 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Návrhář Emilio de la Morena se v letošní jarní kolekci zaměřil především na minišaty. Pokud i vy patříte mezi milovnice tohoto sexy oblečení, pak si snad i vy vybere ze zajímavé nabídky.

Anglický Jaeger Jaro/Léto 09

15. července 2009 v 14:14 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Anglická značka Jaeger si při přípravě letošní jarní kolekce dala opravdu záležet. Nechala se inspirovat jarní náladou, kterou se pokusila zachytit i ve svých modelech.Důkazem toho je kolekce plná květin a lehkých vzdušných materiálů, evokující svěží jarní vánky.

Elise Overland Jaro/Léto 09

15. července 2009 v 14:05 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Charismatické modely návrhářky Elise Overland oslní nejednu ženu. Jsou totiž praktické, pohodlné a přitom sexy. Vše v jednom. A přesně takové dnešní ženy a dívky jistě uvítají.

Eley Kishimoto Jaro/Léto 09

15. července 2009 v 14:03 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Značku Eley Kishimoto založili na začátku 90. let Mark Eley a Wakako Kishimoto. Od té doby se těší velkému úspěchu, a to nejen v jejich rodné Anglii, ale i po celém světě.

Z katalogu New Yorkeru

15. července 2009 v 13:59 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Z katalogu New Yorker
Společnost New Yorker má sama pod sebou několik samostatných oděvních módních značek, které se od sebe samozřejmě stylově odlišují a to firmě New Yorker neustále zaručuje značnou variabilitu nabízených produktů.
  • Fishbone - asi nejznámější módní "teenager" značka, která je prodávána v obchodech New Yorker. Módní značka Fishbone je určena spíše pro sportovně založené muže a nabízí pestrou i pestrobarevnou škálu nejen svrchního oblečení nebo pokrývek hlavy, ale i všelijakých módních doplňků.
  • Fishbone Sister - opět pestrá škála různého módního oblečení Fishbone pro mladé, ve variantě Fishbone Sister určená ženám. A znovu kromě širokého spektra extravagantního módního svrchního oblečení i s celou řadou doplňků.

Kolekce Jima Avignona

15. července 2009 v 13:57 | Mc.DoUbLe ChoCoLaTe
Začátkem října přichází na trh kolekce, kterou navrhl pro značku New Yorker Jim Avignon, mezinárodní hvězda pop artu.
Jim Avignon žije v New Yorku a patří mezi výjimečné a produktivní umělce současné výtvarné scény. Jeho umělecké dílo, které je odrazem technokratické generace známé pod názvem "nový pop art", se silně inspiruje hektickým životním stylem. Dílo Jima Avignona je otevřené a dostupné širokému publiku. Jim Avignon není jen umělec, ale také designér, spisovatel a hudebník.
Značka New Yorker, která už v minulosti spolupracovala s hudebními hvězdami, se tentokrát rozhodla vydat novým směrem a začala rozvíjet spolupráci se zajímavými tvářemi ze světa umění.
 
 

Reklama